| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Mama
Autor Wiadomość
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie moja mama raczej nie wchodzi bo wie ze nie moze... kiedys jak miałam około 11-12 lat to zawsze jak sie kapała to siorce sie chciało siusiu i wszyscy wchodzili wogole i mnie to denerwowało wiec zaczełam sie zamykac ale takze jak byłam wnerwiona to sie zamykałam w łazience wiec rodzice wykrecili zamek i teraz sie nie zamykam ale przed kazdym myciem mówie "myje sie nie wchodzić" i to jest juz standard he he a jak ktos wjdzie to dostaje opiepsz niezły ode mnie takze hehe raczej nikt nie wchodzi juz...

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 23:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie no ja sie tak jaby troche zdziwilam... ja zawsze sie zamykam.... a jak juz sie zdarzy ze nie zamkne i ktos wpadnie to przez przypadek a ja w pisk i odrazu wychodzi Razz (dobra metoda hehe Razz) nie wyobrażam sobie żę ktoś by mógł patrzeć jak się kąpie chyba bym postrzeliła...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Czw 24 Lut, 2005 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się zamykam na zamek biggrin Ale jeśli mama chce wejśc to nawet na mnie nie zerka tylko weźmie co jej potrzebne i już Razz Ale zazwyczaj nie wchodzi.. biggrin A jak długo siedze w wannie .. po męczącym tygodniu..Zawsze lubie w piątek wziąśc stos gazet których nie zazyłam przeczytać przez tydzien..Gorąca kompiel .. piana Razz Siedze ok godz. a mama już się nie pokoji to woła Jesteś Tam? A ja No a co? A nic sprawdzam czy jesteś Razz Ja siostry nie wpuszczam..biggrin Zamykam się , a ona własnie sie nie krepuje mnnie [jest starsza] i woła mnie bo jej się nudzi , żeby z nią pogadać ;]

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do mnie mama też czasem wchodzi ....Np. żeby włożyć ,rzeczy do prania do pralik tylko pralka stoi zaraz przy wannie i to mnie wkurza bo zawsze coś zobaczy...Najgorzej było jak zdejmoałam bluzke i błam juz baz majtek a drzwi były zmknięta to mama wtedy sobie przypomniala o tym ,zeby coś wziąć...:/

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 18:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie keidys zamykalam ale niedawno sie zamknelam i nie umialam otworzyc... Poprostu zamek sie zacial. Musialam wolac tate i przerzucic mu klucz prze okno zeby mi otworzyl. Od tej pory msie juz nie zamykam.Mama mi raczej nie wchodzi ale mam siostrzenice( corke mojej siory) ktora ma 2 latka i umie jush otwierac drzwi i jak jest u mnie w chacie to szalu mozna dostac bo mi otwiera dzrzwi!!! Nie raz czy dwa ale co chwila. Moja siora ( jej mama) nie umi jej utrzymac. Jak raz otworzyla mi drzwi a moja sister byla w drugim pokoju to ja musialam wolac niewiem ile.jak przyszla nareszcie to mala sie chwycila drzwi i ni chciala puscic. A ja stalam cala gola pod prysznicem.Jak cie krepuje ze mama ci wchodzi do lazienki to poprostu powiedz jej ze cie to krepuje i juz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 22:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie mam zamka w drzwiach od lazienki, zreszta u mnie to zawsze jest tak ze jak ja ide sie kapac to najpierw musze krzyczec "ide sie kapac, kto chce do lazienki to teraz, bo bedziecie trzymac dwie godziny!". Lubie sie kapac i kapie sie dlugo. Zazwyczaj w kapieli przypominam sobie o czyms i wtedy wolam siorke i sie pytam jej o cos lub prosze ja zeby mi umyla plecy, nie krepuje sie jej potrafie sie kapac a ona siedszi przy umywalce myje rece i ze mna gada(siorka ma 11 lat), jak bylysmy male to sie razem kapalysmy, zreszta mamy to samo.
Mama zawsze wchodzi mi do lazienki, bo jak ja sie kapie to jej akurat zaczyn sie chciec siusiu, ale mamy tez sie nie krepuje nawet czasem sama ja wolam bo jak sie kapie to wtedy mam czas z nia pogadac. Wogole u mnie w domu wszystko robi sie w laziece. w laziece rozmawiam przez telefon, w laziece gadam na powazne tematy z mama i wogole.
jesli chodzi o to czy kiedys kapalam sie z kims to tak...jak bylam mala to kapalam sie z siorka, a w zeszlym roku w wakacje kapalam sie z siostra cioteczna ktora ma 5 lat i kapalam sie w basenie za domem mojej babci na golasa z moja siorka cioteczna ktora jest w moim wieku (15 lat)
Nie wiem czemu sie krepujesz mamy. Przecierz macie to samo, no nie? Po za tym twoja mama tez przechodzila okres dojrzewania i napewno chce wiedziec jak ty dojerzewasz, nie wiem czemu sie krepujesz. Mysle ze nie masz czego sie krepowac, no ale jezeli juz tak naprawde sie krepujesz to powinnas pogadac z mama na ten temat.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
ZmoRa Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 13
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2005 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nigdy nie kompałam się z mamą....a jak się idę myć (itp.) to zamykam drzwi i już.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 11
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2005 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sobie tego nie wyobrazam zeby moja mama weszła do lazienki jak ja sie kąpie...poprostu zawsze sie zamykam i nie ma z tym problemu ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Sob 05 Mar, 2005 17:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JJa sie zawsze zamykam i nikt nie wchodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
Malutka=] Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 20
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem.
Co w tym takiego, ze mama ci wejdzie do lazienki?
Chyba to ona przewijala Cie jak blylas mala i ona najlepiej wie wszystko o twoim ciele.
Po za tym, ja jak sie kapie to mam piane w wannie i nawet mama jak by bardzo chciala to by i tak nic nie dojrzala. Nie rozumiem po co robic takie halo na temat tego ze mama ci wejdzie do lazienki...

_________________
Brak podpisiku... Razz:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

malutka ja nie wiem co w tym dziwnego duzo dojrzewajacych dziewczat sie tego wstydzi fakt,mama przewijala nas jak bylysmy mlode ale to bylo 15 lat temu wiec wstyd u dojrzewajacej nastolatki to normalna reakcja,nawet przed mama...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AguSia :)) Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 26
PostWysłany: Czw 17 Mar, 2005 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak byłam mała to rodzice mi wchodzili do łazienki, ale odkąd zaczęły mi rosnąć piersi itp. nie wpuszczałam nikogo. Teraz mam 14 lat, zawsze się zamykam (u mnie w rodzinie wszyscy się zamykają w łazience) i nie ma problemu.
Do autorki tematu:
Jesli się krępujesz,powiedz mamie, ze nie zyczysz sobie, zeby ci wchodziła. Jesli to nie poskutkuje- po prostu zamykaj się w łazience.

_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 10:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak bylam mala,to mieszkalismy jeszcze w Akademiku w toruniu =)
W pokojach byly prysznice,wiec mama mnie myla(ale czasami ja sama Smile )
Jak mialam 8 lat,mieszkalismy juz w mieszkaniu,tez czesto wchodzila do lazienki i sie wogule nie wstydzilam.
Ale teraz strasznie sie wstydze jak mama widzi mnie naga,wiec zamykam drzwi od lazienki i juz po problemie =P
Tez zadne siostry&Braty nie wchadza bo nawet zadnych nie mam !
To chyba wplyw dojrzewania ze robimy sie takie krepujace i sie wstydzimy przed wlasna rodzina.Mysle ze w tym czasie potrzebujemy prywatnosci,w czasie dojrzewania zmieniaja sie charaktery....

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
zygusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Mar 2005
Posty: 25
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 13:07   No nie wiem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możes porprostu zamykać dzrzwi. Albo poprostu zamykaj się gdy się kąpiesz. A może mam achce zobaczyć tylko czy z tobą wszystko w porządku (NO WIESZ CZY SIĘ PRAWIDŁOWO ROZWIJASZ). Mama to mama. Wyobraź sobie że jesteś jej cząstką.Bo jestes. Gorzej jest się rozebrać u lekarza. Niecierpię tego.. Arrow Exclamation Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewela Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Maj 2005
Posty: 26
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi mama wchodzi i mi to nie przeszkadza może czasem jak mam zły humorek to sie czepiam wszystkiego a tego między innymi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6333898
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |