| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Mama
Autor Wiadomość
werusia9 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 35
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 14:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie mam tego problemu, bo u mnie w łazience jest zamek. moja mama sama sie przokonała że potrzebnu jest zamek bo była jakas impreza w chacie i ktoś(nie pamiętam kto) jej wlazł. kiedyś bawiliśmy sie w chowanegi i sie zakluczyłam i sie zamek zablokował i siedziałam tam ok. 1,5 godziny. moja mama jak chce wejśc to puka. nieraz nawet przychodzi mi umyć plecy i wcale sie nie przejmuje Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7471408
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sie zamykam i nikomu to nie przeszkadza bo i tak by mi nie wszedl nikt.. co jak co ale odrobina prywatnosci sie nalezy... do pokoju i jak jestem w lazience to pukaja no a jak mowie ze ma nikt nie wchodzi to nie wchodzi.. no chyba ze akurat makijaz se robie a stara potrzebuje szczotki do wlosow czy cos ;p.. zreszta jak w pokoju rodzicow ogladam np z chlopakiem film na dvd to pukaja..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja sie kiedys zatrzasnełam w lazience bo sie zamknełam.. mała ona była chyba 1x2 ;p
no ale i tak dalej sie zamykam choc mam pecha do tych wszystkich zamków

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 18:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do mnie matka neiw chodzi wcale. wchodzilam baaardzo dawno... mialam moze 7 lat? a teraz to sie zamykam na zamek i nikt nawet nie proboje wejsc.. bo mamy dwie lazienki. (co za szczescie!!)

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Guśka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Cze 2005
Posty: 21
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też nie mam zamka w drzwiach. Ale mnie to mama nie krępuje. Jednak w zimę często wchodzi mi do łazienki babcia, a to pogadać a to twarz umyć. 'To jej mówię:"Babciu pogadamy jak wyjdę, twarz możesz sobie umyć w kuchni". Na moje szczęście, łazienkę mam osobno z ubikacją więc u mnie nie ma problemu, że to przyjść na kibelek, czy nastawić pralkę, bo mam pralkę w pralni Smile Gorzej jak brat wpadnie... A co do kąpieli...Tak.Niedawno kąpałam się z młodszą siostą cioteczną, ze starszą...Kiedyś z mamą, tatem, bratem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9346291
panna_nikt Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 52
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A u mnie w dom zamki w drzwiach łazienek są, jednak nigdy się ich nie zamyka [mum ma stracha, że ktoś się poślizgnie w wannie/pod prysznicem, że wyrżnie głową w coś a nikt nie będzie mógł wleźć i mu pomóc]. Pomimo tego nikt nikomu do łazienki nie włazi. A jak coś chce to puka i wchodzi dopiero za zgodą.
Najczęściej mum: <puk puk> Mogę?
Ja: Czekaj. Zaraz wleziesz!
I mum wchodzi jak się w miarę ogarnę. W sumie przed mum defiladować bez bluzki i stanika to dla mnie żaden wstyd. Często w sklepie jak przymierzamy bluzki/staniki to robimy to w jednej przymierzalni i wszystko jest ok. : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4735216
Sztona Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Paź 2004
Posty: 167
PostWysłany: Nie 19 Cze, 2005 10:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No dobra.... spoko... a nie wiesz jak się mama czuje w tej sytuacji? Czerwieni się czy zachowuje się zwyczajnie? Jeśli sie czerwieni to znaczy że jej jest z tym cięzko i należy z nią porozamamwiać. Jeśli to dugie znaczy że dalej uważa cię za małą dziewczynkę i musisz jej pokazać że jesteś już nastolatką Smile



Sztona

_________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.

Antoine de Saint-Exupéry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8649129
Jenny Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sie 2005
Posty: 19
PostWysłany: Sro 31 Sie, 2005 21:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się zawsze zamykam. I mam spokój. U Was nie ma zamka w łazience? No to pogadaj z mamą - to nie takie trudne jak się wydaje.

_________________
When you cried i'd wipe away all of your tears
when you'd scream i'd fight away all of your fears
and i've held your hand through all of these years
but you still have
all of me

Evanescence, My Immortal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malinka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Sie 2005
Posty: 24
PostWysłany: Czw 01 Wrz, 2005 14:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie nikt nie przerywa kąpieli ,kiedyś wchodzili wszyscy,mama ,tato i moja siostra ,ale teraz to nikt nie wchodzi chyba że moja siostra,ale puka najpierw Laughing

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |