| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Jestem Chuda
Autor Wiadomość
ANULka 013
Gość
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 17:13   Jestem Chuda

Mam 13 lat 167cm wzrostu i ważę 44 kilogramy. Prosze powiedzcie jak tu przytyć .Plissss!
JA już tego niezniosę ,ale ty jesteś chudziutka, ale ty jesteś chudziutka. Bardzo dużo jem ale to niepomaga nawet dużę ilośći słodyczy i co ani niejestem grubsz prosze poradźcie coś.
Przejdź na dół
Blandzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 62
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

POdobno tyje sie bardzo latwo, ale to nieprawda! Nie jestes bardzo chuda, chociaz przyznam ze gruba to ty nie jestes. Jedz kaloryczne jedzenie, najlepiej placki na oleju. Z cukrem oczywiscie. i takie podobne. I nie martw sie tym!Jest w okresie dojrzewania krutki okres w ktorym sie tyje. Ja utulam malo, wcale tego nie widac!. Utyjesz, ale nie zgrubniesz. To bardzo kozystna budowa ciala. Naprawde. Inne dziewczyny beda sobie odmawialy wielu zeczy dla loini a ty bedziesz szczupla i juz. Ale wszystko z umiarem

_________________
http://pieskie-zycie.mylog.pl/- moj blog o psach
http://blandzia.talk.pl/- moj blog- **
http://moje-zapiski.eblog.pl/- mój blog-***
http://wszystkie-kolory-teczy.blog.onet.pl/ -****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006137
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Opychanie się na siłę nie ma sensu. Mogę Cię pocieszyć,że z Tobą nie jest jeszcze tak źle(chociaż mogłabyś przytyć do tych 50 kg).

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 08:38   

Wiem co czujesz....mi tez wszyscy mowia :"o jak ty jestes chudziutka,sama skóra i kości "itp.... Evil or Very Mad jestem z tego powodu bardzo zla...co do diety to juz wiele razy probowalam jesc wiecej ale poprostu nie potrafie!!!!!!! Crying or Very sad I moim zdaniem jest duzo łatwej schudnąć niż przytyć...
Powrót do góry
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 09:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam mam 173 wzrostu i waze 52 kilo niewiem czy to odpowiednia waga czy nie ale mi z tym dobrze i [cenzura] mi tam co inni mowia Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 09:22   

Dziewczyny trzeba sie cieszyc przecierz teraz to jest nie modne,m ale za pare miesiecy, chudzielce beda na topie i co? Trudno wam bedzie schudnoć. Ja mam13 lat i warze 31kg czy to duzo:)??? Przy wzroscie 167.Ja ciesze sie z tego.A wam to mozliwe trudno bedzie grubiec jezeli macie taka budowe ciala.Ja takiej nie mam ale ja uprawiwm jogging,chodze na silownie,na basen.Chciala bym miec takie ciałko,nie do grubnniecia.no niestety,chwila mojej nie uwagi i stane sie beczuszka.Ale sluchajcie to jest okropne.Odmawaiwac sobie batonika.Chipsów, cukiereczka. Przez to odmawianie raz bylam w szpitalu bo caly czas mdlalam, z braku pozywienia w organizmie. Karmiki mnie kroplówką. FAJNIE NIE!?No ale skoro chcecie to tyjcie
POZDROWIONKA
Powrót do góry
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 09:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o jeszcze cos sobie przypomnaielm
"... waska w pasie dobrze wchodzi ..."
no wiec to chyba dobrze ze jestes chuda Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 09:45   

Heh, chwila nieuwagi i będę grubiutka jak beczka : P
167 - 31 kg. - to raczej niedowaga Rolling Eyes
Ja przy wzroście 176 ważę 56 kg
To ja chyba jestem gruba, prawda?
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 10:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion ... hm .. ;d . 167 wzrostuu ... 56 kg .. Wiesz co .. ja kiedys mialam taką strone .. i tam sie wpisywało wage i wzrost .. i pisalo tam cos ;p . Ale jak dla mnie , masz dobrą wage Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 10:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sory ze nie dałam tej strony w tamtym poscie ... ale musialam poszukac ... http://www.zdrowie.civ.pl/wagaman.php . Oto ta stronka Wink . No .. tamta byla inna ... ale tu jest takie samo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 10:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja nie rozumiem czemu chude dziewczyny chcą przytyć , ja sama jestem chuda i nieprzeszkadza mi to .. ale jak chcecie ..

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 12:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Można być szczupłym ale nie CHUDYM. Myśle że kobieta poeinna miec tu i uwdzie troche ciała..zn biodra, pupa, uda itd. Taka jest uroda kobiety..oczywiscie nie mówie tu o gróbości ale na 167cm wazyc 31 kg to jest starszna niedowaga..przeciez ona jest chyba anorektyczką..a co do autorki postu 167cm i 44 kg..n o troche lepiej ale tez za mało..do tych 50kg mogłabyc dociągnąc jak tu ktos napisał ja ma około 164-165cm i waze 48-50 kg i i tak niektórzy uwazają ze jestem za szczupła a co dopiero ty...wiem ze przytyc nie jest łatwo i nie opychaj sie na siłe..ale powinnas jesc 5 posiłków dziennie:
1. Sniadanie
2 Drugie sniadanie
3 Obiad
4 Podwieczorek
5 Kolacja
Jedz duzo zmieniaków, mięsa, kanapek-od tego sie tyje. No ale nic na siłe..jak czujesz ze więcej juz nie zjesz to nie jedz.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 13:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JEDZ DUZO KALORYCZNYCH POTRAW I SLODYCZY. I NIE WIEM. NO WEDLUG MNIE TO PRZYTYC JEST LATWO. ALE JA NIE RADZILABYM CI TYC. ZA PARE LAT NIKT NIE BEDZIE NAZYWAL CIE "CHUDA" TYLKO "SZCZUPLA". ZOBACZYSZ CHLOPCY BEDA SIE ZA TOBA OGLADAC NA ULICY!!!

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
tina
Gość
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 18:19   

no comments
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasiulka14latek napisał/a:
JEDZ DUZO KALORYCZNYCH POTRAW I SLODYCZY.


Słodyczy nie jedz zbyt duzo ! Najlepiej jedz duzo tego co Ci napisała Gościówa .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |