| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Dlaczego umieramy? I jak umrzemy, to co się z nami stanie?
Autor Wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 14:37   

kradziejka napisał/a:
a co do drugiego cytatu to jest on ładny zapisze go sobie na ścianie:]

Hej, dobry pomysł Mr. Green. Też tak zrobię Laughing.
Ale poważnie - moje zdanie jest takie, że wszystko, co mówił Osho, miało jakiś sens. Oczywiście, z jednymi rzeczami można się zgadzać, z innymi nie, ale jednak jego nazwijmy to "nauki" były jak najbardziej logiczne i sensowne, i zawsze można nad nimi urządzić dość długą dyskusję Wink.
Przejdź na dół
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Drugi cytat rulez :] A kościół... hmmm no cóż.... ja się b. cieszę, że jestem niewierząca i nie muszę do niego chodzić Razz Połowa księżulków oszukuje, kradnie itd. Wg. mnie to kościoły nie różnią się zbytnio do sekt Wink Blech.... te msze.... kazania etc etc..... to jest ciut chore np. "moja wina...moja wina....moja b. wielka wina...." Katastrofa ;]

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 16:30   

Chesterka napisał/a:
Drugi cytat rulez :] A kościół... hmmm no cóż.... ja się b. cieszę, że jestem niewierząca i nie muszę do niego chodzić Razz

Szczęściara :]. Też bym tak chciał :]. Ale gdybym do kościoła w ogóle nie chodził, to by mnie rodzice ze skóry obdarli =='.
Chociaż, ostatnio nawet przymykają na to oko i często zdarza mi się nie iść Rolling Eyes.
Powrót do góry
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chesterka napisał/a:
Drugi cytat rulez :] A kościół... hmmm no cóż.... ja się b. cieszę, że jestem niewierząca i nie muszę do niego chodzić Razz Połowa księżulków oszukuje, kradnie itd. Wg. mnie to kościoły nie różnią się zbytnio do sekt Wink Blech.... te msze.... kazania etc etc..... to jest ciut chore np. "moja wina...moja wina....moja b. wielka wina...." Katastrofa ;]


Hey laska. Czyli kompletnie w nic nie wierzysz, czy chodzi tylko że niepraktykujesz wiary i nie chodzisz do kościoła? Bo jeśli o samo chodzenie to luzik, nawet jak się wierzy. Mr. Green
Bo człowiek czasem ma potrzebę wierzenia... w istotę wyższą. Bo bez wiary to jakoś dziwnie. Hulaj dusza, piekła nia ma... nic nie ma... Confused

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 17:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wierzę w siebie Mr. Green i w nic po za mną Wink

Razz

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 17:28   

Chesterka napisał/a:
Wierzę w siebie Mr. Green i w nic po za mną Wink

Razz


nobody is perfect my name is NOBODY:)
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
nobody is perfect my name is NOBODY:)


To moje motto ;]

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Śmierć to rzecz normalna...Spotka i ciebie! Pójdzesz moz e spotkasz tam Jezusa i wreszcie zobaczysz Pana Boga! Pomyśl nie będziesz tam sama! Bedzie Ci tam lepiej niż na ziemi tylko musisz sie starać być dobrym:DDDD (Moze sie spotkamy??)

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tez sie kiedys nad tym zastanawialam i nie znalazlam odpowiedzi. Moze bedziemy kims innym, moze spotkamy Jezusa, moze pojdziemy do piekla, moze bedziemy sie meczyc a moze bedzie nam strasznie przyjemnie i bedziemy w raju??? Wyjsc jest bardzo wiele niestety nie wiemy jakie jest prawdziwe. A moze jest jeszcze jedno ktorego nie znamy tu na ziemi i ono jest wlasciwe??? Eee tam. Dowiemy sie w swoim czasie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 18:21   

Po co ci ta wiedza jak i tak jej nie wykorzystasz. Tracisz swiadomosc i koniec.
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 18:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zjedzmy sie do jednego miasta, wywolajmy zmarlego i sie spytajmy co jest po smierci, a nie bedziemy tak gdybac Razz Mozliwoci co moze byc po smierci: niebo, czysciec, pieklo, zycie poza zniewolonym systemem jakim jest Matrix (to moja idea :p ), rownie dobrze moze nie byc nic, ale kogo to aktualnie obchodzi? Razz, jakby wszyscy wiedzieli co jest po smierci, to albo specjalnie by sie zabijali, albo wogole nie chcieli umrzec Razz a tak jest wyposrodkowane jeden pojdzie do pracy inny sie powiesi i zycie sie kreci Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 08:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja se myslę że wszystkie religie to bujda. Że tylko urozmaicają nędzny, stworzony w warunkach losowych byt jakichś istot. I pewnie jedynych we wszechświecie. I rano sobie myśłę zupełnie co innego niż w pewnym poście w temacie Koniec Świata. Myślę że faktycznie, jakiekolwiek większe zdarzenie może zgładzić cały podmiot ludzki stworzony w w/w wydarzeniu losowym. Na przemyślenia mi się zebrało ;P.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 11:19   

Przedstawiciele roznych religii maja inne wytlumaczenia co sięz nami dzieje po smierci. Ja jako ze jestem wierząca i katolicka uwazam, ze trafiamy do krolestwa niebieskiego, do Boga. Jednak mysle tez, ze np. muzulmanie mogą to troche inaczej pojmowac i moze umieraja i wtedy dzieje sie z nimi to w co oni wierzą.
Tajemnica śmierci zostanie rozwiazana kiedy dopiero jej doświadczymy więc mozemy miec bardzo duzo przypuszczen.... ale napewno kiedys kazdy z nas to rozwiarze.

A tak przy okazji Crakken, koniec Świata jest dla czlowieka wtedy kiedy umiera, wiec kazdy to przezywa.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 12:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a co moze byc po smierci? umieramy, wsadzaja nas do trumny, zakopuja w piachu i lezymy az sie nie rozlozymy..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 12:52   

nie "my name is perfekt" bo to nie ma dwóch znaczej wtedy.
"i am nobody"

co do życia pozagrobowego...to cały ten okres od urodzenia aż do śmierci biggrin
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |