| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
pomóżcie mi!!!
Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 20:17   

Ja okres dostałam 2 listopada 2004 r. i mam 149 cm wzrostu, a ROSŁAM powoli i niewiem czy jeszcze urosnę. Nie słuchaj innych, że nie urośniesz lub, że urośniesz, ponieważ nigdy nic niewiadomo. Inne dziewczyny po pierwszej miesiączce dalej rosną, choć powolej, a inne w ogóle. To, że od tamtego czasu nie urosłaś może oznaczać, że już nie urośniesz, bo minęło już sporo czasu, jak w ogóle jeszcze nic nie podrosłaś, ale wiedz o tym, że "MAŁE JEST PIĘKNE" Wink
Ja nie wiem, czy jeszcze urosnę, ale chodzę do lekarza, endokrynologa (od wzrostu) i jeszcze nic nie wiadomo, ale przynajmniej nie jesteś tak bardzo niska, przynajmniej nie tak jak ja...

"DUŻE DO ROBOTY, MAŁE DO PIESZCZOTY" Wink
Przejdź na dół
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No nie wiem ale miom zdaniem jeszcze urosniesz tzn napewno urosniesz wiec nie ma sie czym martwić w koncu "Małe jest piękne" a jesli cie chłopak kocha to wzrost mu nie powinien przeszkadzać... W najgorszym razie jesli chcesz to mozesz pojsc do lekarza takiego od wrostu nie wiem jak sie nazywa i poprosic zeby ci przepisał jakies tabletki na wzrost ... No ale w kazdym razie jeszcze urosniesz napewno tylko ze bedziesz rosła powoli... No i przede wszystkim jedz duzo ( w sensie "odzywiaj sie dobrze") tzn nie do przesady ale tak bys miała siły zeby rosnąc ... he he i nie martw sie bo zycie troczy sie dalej i wyobraz sobie co by było gdyby po zimi chodzili tylko takie wielgusy 170-180 wzrostu... Dzieki takim jak Ty swiat jest piekny hehe

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Olgo napisałaś, ze jesteś niska. Ja mam troche więcej jak 150. Też bardzo chciała urosnąć. Mozna nosić np. ubrania wydłużające takie jak bluzki lub sukienki z pionowymi pasami. Podobno top pomaga. Przynajmniej optycznie będziesz sie wydawał wieksza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |