| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
pomóżcie mi!!!
Autor Wiadomość
olga1445 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Lut 2005
Posty: 1
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 20:24   pomóżcie mi!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej...mam na imię olga i mam 14 lat. Mam pewien problem, już od 13 roku życia mam okres, od tamtego czasu nie urosłam ani cm, mam przez cały czas 154, więc jestem niska.
Mój chłopak ma 186cm, no chyba rozumiecie, że trudno jest nam być ze sobą. Niektórzy mówią że od pierwszej miesiączki już się nie rośnie, inni że tylko 5-10cm, a jeszcze inni że do 18 roku życia. Nie wiem już kogo mam słuchać, chciałabym żebyście mi powiedzieli kto ma racje. Bardzo bym chciała mieć np 172cm, no musiałabym jeszcze urosnąć 18cm. A może znacie jakieś sposoby,żebym szybciej rosła??? Boję się że zostanę taka niska Sad
Proszę pomóżcie....!! z góry dziękuję osobą które mi pomogą!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przywiąż sobie ręce do kaloryfera, a swojemu chłopakowi powiedz żeby złapał Cię za nogi i ciągnął Twisted Evil Może wtedy przybędzie Ci centymetrów Razz

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie jestem specem, ale wydaje mi sie ze nie ma jednoznacznej opinii, jedni rosna przez krotszy okres inni dluzszy, nie ma rzeczy po ktorych zazyciu sie rosnie. Moze jeszcze urosniesz, mysle ze rosnie sie dluzej niz do pierwszego okresu bo np widac roznice we wzroscie dziewczyny ktora ma 12-13lat a 18lat. Nawet jezeli bedziesz nizsza to na tym swiat sie nie konczy, nie wszyscy maja 170-180cm, i nie wszystkim to przeszkadza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 20:38   Re: pomóżcie mi!!!

olga1445 napisał/a:
hej...mam na imię olga i mam 14 lat. Mam pewien problem, już od 13 roku życia mam okres, od tamtego czasu nie urosłam ani cm, mam przez cały czas 154, więc jestem niska.
Mój chłopak ma 186cm, no chyba rozumiecie, że trudno jest nam być ze sobą. Niektórzy mówią że od pierwszej miesiączki już się nie rośnie, inni że tylko 5-10cm, a jeszcze inni że do 18 roku życia. Nie wiem już kogo mam słuchać, chciałabym żebyście mi powiedzieli kto ma racje. Bardzo bym chciała mieć np 172cm, no musiałabym jeszcze urosnąć 18cm. A może znacie jakieś sposoby,żebym szybciej rosła??? Boję się że zostanę taka niska Sad
Proszę pomóżcie....!! z góry dziękuję osobą które mi pomogą!

Urosnąć, może jeszcze urośniesz. W każdym razie nic Ci nie da centymetrów, chyba, że buty na obcasie.
Swoją drogą, mój brat ma 195 cm, a jego dziewczyna 150 cm. Wink I jakoś im to nie przeszkadza. Smile
Powrót do góry
Nike007 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz każdy miał tzn. " okres wyskoku". W ciagu roku normalnie rośniesz jakieś 2-3 cm. A w tym okresie rośniesz nawet 13 cm. (!) Więc jesli już go miałaś to może urośniesz jeszcze jakieś góra 6 cm. jesli nie to wszytsko przd tobą!! Aha kości rosną do 18 roku życia Wink

_________________
Słowami nie określe tego co czuje,
i wciąż myśle że coś zepsuje.
Ze coś pujdzie nie tak,
i znów zostane sama jak wrak.
Chce byś wyszeptał słowa,
dzięki którem mój smutek się schowa.
Byś słał uśmiech swój,
I był cały mój!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4402968
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 20:59   

http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=5443

szukaj szukaj szukaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 09:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale małe kobiety są piękne. Miałem kiedyś panią niecałe 160cm i była ...mmm...Przynajmniej jak ją przytulałem to czułem się jakoś tak bardzo męsko, jakby składała swój los w moje ręce.
A jak cię chłopak żuci albo ty jego i będziesz miała te swoje 172? Mało który facet lubi kobiety wyższe od siebie, a jak założysz obcasy to połowę facetów przerośniesz mając 180cm. Pewnie, że są na ulicach pary, gdzie dziewczyna jest wyższa od faceta, i fajnie to wygląda, tylko że wygląd wyglądem, ale osobiście nie chciałbym być w parze tym, który będzie broniony przez partnera w razie napaści (niestety mam niecałe 180, choć i więcej niż 172).
Może jeszcze urośniesz, ale osobiście polecam wykożystać ten niski wzrost jako atut kobiecości a nie nad nim lamentować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 12:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spoko spoko spoko! Po pierwsze: Nie rozpoczaj;)
Ostatnio podobnz problem był w ,,13"(numer listopadowy(nie tak dawno:D i dziewczyna tez miała 154 cm. wzrostu!!!) Pisało tam,żeby dziewczyna dużo spała(bo podczas snu się rośnie),duzo biegaj, ruszaj sie, skacz,czytaj książki na siedząco i gaś wszystkie światła przed zaśnięciem! Proponuje tez witami wzrostowych: A i D ...Dawki ustal z lekarzem!

To wyzej tak napisali w trzynastce(tylko w innym kontekście)

Aha i jeśli twoi rodzice są niscy to raczej nie urośniesz za wielka.... Sad

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 14:42   

ajeczka11 napisał/a:
Pisało tam,żeby dziewczyna dużo spała(bo podczas snu się rośnie),duzo biegaj, ruszaj sie, skacz,czytaj książki na siedząco i gaś wszystkie światła przed zaśnięciem!


ejj możesz mi to kochanie bliżej wytłumaczyć coś niestety ominął mnie ten numer
gaszenie świateł przed zasnięciem hm? czytanie książek na siedząco hm?
Powrót do góry
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
ajeczka11 napisał/a:
Pisało tam,żeby dziewczyna dużo spała(bo podczas snu się rośnie),duzo biegaj, ruszaj sie, skacz,czytaj książki na siedząco i gaś wszystkie światła przed zaśnięciem!


ejj możesz mi to kochanie bliżej wytłumaczyć coś niestety ominął mnie ten numer
gaszenie świateł przed zasnięciem hm? czytanie książek na siedząco hm?


Co do gaszenia światła przed zaśnięciem, to mi się wydaje że kości wydłażają się w nocy gdy jest ciemno, jeśliby nie zgasiła światła, kości mogłyby się nie rozrosnąć albo mama (czy macocha lub kto tam) zgasiłaby światło dopiero po twoim zaśnięciu zmarnowałabyś parę minut lub godzin do urośnięcia. Razz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 15:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
ajeczka11 napisał/a:
Pisało tam,żeby dziewczyna dużo spała(bo podczas snu się rośnie),duzo biegaj, ruszaj sie, skacz,czytaj książki na siedząco i gaś wszystkie światła przed zaśnięciem!


ejj możesz mi to kochanie bliżej wytłumaczyć coś niestety ominął mnie ten numer
gaszenie świateł przed zasnięciem hm? czytanie książek na siedząco hm?


Nie wierzysz? Moze gdzieś w bibliotece znajdziesz ten numer albo wejdz na stronę 13 i ja to przepisląm z niej! Numer listopadowy...Z gaszeniem świateł...Nie wim co to miało znaczyć,ale to prawda!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 15:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm naszym skromnym zdaniem (frigg i moim) brak swiatla w nocy nie ma zadnego wplywu na rosniecie, ewentualnie moze chodzic o swiatlo sloneczne i promieniowanie Uv, ktore pobudza produkcje witaminy D3, brak siwatla tudziez swiatlo sztuczne nie maja zadnego wplywu na rozwoj kosci.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 16:36   

ajeczka, nie wierz we wszystko, co piszą w gazetach.
Powrót do góry
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 18:56   Re: pomóżcie mi!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie masz się czego bać!! Ponieważ każdy ma przypisaną wysokość (wszerz i wzdłuż) i tego nic nie zmieni a na pewno nie jakieś że dłużej śpisz to urośniesz !!
To jest nie prawda!!
Jakby tak było to na świecie były by same olbrzymy. A po drugie myślę że masz nawet lepiej z wyokością bo:
1) Masz tańsze ciuchy biggrin
2) Na pewno masz mniejszą stopę niż ja (mam kajaki a nie stopy biggrin)
3) Jeśli tak bardzo chcesz być wyższa to możesz brać hormony na wzrost, ale moim zdaniem to zły pomysł.
Bo i tak jesteś śliczna (jeśli chłopak kocha cię taką jaką jesteś to nie zmieniaj się - przecież gdyby to mu przeszkadzalo powiedziałby "dziewczyno daj mi spokoj nie mam siły tak się schylać" biggrinbiggrinbiggrin (to przenośnia)
Szkoda że nie byłas to u mnie w mieście. Codziennie spotykam większego o parenaście centymetrów chłopaka od dziewczyny. Całuski Laniade
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 18:56   Re: pomóżcie mi!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie masz się czego bać!! Ponieważ każdy ma przypisaną wysokość (wszerz i wzdłuż) i tego nic nie zmieni a na pewno nie jakieś że dłużej śpisz to urośniesz !!
To jest nie prawda!!
Jakby tak było to na świecie były by same olbrzymy. A po drugie myślę że masz nawet lepiej z wyokością bo:
1) Masz tańsze ciuchy biggrin
2) Na pewno masz mniejszą stopę niż ja (mam kajaki a nie stopy biggrin)
3) Jeśli tak bardzo chcesz być wyższa to możesz brać hormony na wzrost, ale moim zdaniem to zły pomysł.
Bo i tak jesteś śliczna (jeśli chłopak kocha cię taką jaką jesteś to nie zmieniaj się - przecież gdyby to mu przeszkadzalo powiedziałby "dziewczyno daj mi spokoj nie mam siły tak się schylać" biggrinbiggrinbiggrin (to przenośnia)
Szkoda że nie byłas to u mnie w mieście. Codziennie spotykam większego o parenaście centymetrów chłopaka od dziewczyny. Całuski Laniade
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |