| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Pokój Zwierzeń
Autor Wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 20:43   

Lekarz musi sie zawrócić Sad

Moje gardło bardzo boli, głowa eksploduje a wyglądam jak smierć (z twarzy)

Ps. To nie gra to prawda Sad
Przejdź na dół
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszko. Wielki brat nie ma zezwolenia na puszczanie tego zespołu. Antoś Szprycha wraz z kapelą będzie wszym gościem w przyszłym tygodniu tj. poniedziałek ok.godziny 15-16. Wielki Brat pószcza też disco-polo ze względu na waszą "Bardzo Dużą Aktywność Ruchową'' jeśli zaczniecie się więcej ruszać to zastanowie się czy włącze wam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no eeeeeej ja już dawno prosiłam o rozpatrzenie mojej prośby!!!
co jest?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 21:10   

Aragorn napisał/a:
Agnieszko. Wielki brat nie ma zezwolenia na puszczanie tego zespołu. Antoś Szprycha wraz z kapelą będzie wszym gościem w przyszłym tygodniu tj. poniedziałek ok.godziny 15-16. Wielki Brat pószcza też disco-polo ze względu na waszą "Bardzo Dużą Aktywność Ruchową'' jeśli zaczniecie się więcej ruszać to zastanowie się czy włącze wam...

jezus marja, gorzej niż 10 minurt w kościele Neutral ale jakies plyty czy cos [moge dostarczyc] nie mozna puscic do glosnikow?
a jak antos bedzie to ja bede odsypiala noc z kenem, buehehe Razz Cool
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 21:53   

Wielki Bracie Himitsu nie chce pozbyć się truposza jak na razie ja poproszę mocną choinkę zapachową na nos, bo już niew ytrzymam tego smrodu... albo lodówkę na trupa
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 23:02   

a wiecie ja tak sobie mysle ze przydałaby sie zasłonka w prysznicu... chłopacy maja za duzo striptizu...
... heh<idzie do kuchni>
<otwiera lodowke, wyjmuje miseczke 5 dniowej jajecznicy...probuje, prubuje...> Confused eee wielki bracie... help me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 08:15   

Wielki - daj nam coś jeść. Tutaj jak w Afryce, nemo jedzenia (chociaż tam sobie można tygryska upolować Laughing).
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 10:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do jedzenia ostatnio w lodówce znalazłam pluszowego misia hipopotama i sttrusia...Rzeczywiście jak w buszu!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wykonaliście ostatniego zadania!!!

Za to poniesiecie konsekwencje!!!

Przez 4 dni będzie u was leciało disco polo, i prośby o jakąkolwiek inną muzykę zostaną odrzucone! W spiżarni znajdziecie dostawę jedzenia! I nie wybrzydzać, bo nic innego nie dostaniecie! (czekają tam na was: ogórki, pomidory, pieczywo, lody, szynka, papryka, cytryny, herbata, soki, mrożonki, ryż, sosy Uncle Bens'a.)

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 11:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Disco POLO??????
Błagam tylko nie to! Juz lepszy byłby dance...chociaż też do bani:/

A co do jedzenia to ja zamawiam lody waniliowo-pistacjowe:P

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 13:15   

Chesterka napisał/a:
Nie wykonaliście ostatniego zadania!!!

Za to poniesiecie konsekwencje!!!

Przez 4 dni będzie u was leciało disco polo, i prośby o jakąkolwiek inną muzykę zostaną odrzucone! W spiżarni znajdziecie dostawę jedzenia! I nie wybrzydzać, bo nic innego nie dostaniecie! (czekają tam na was: ogórki, pomidory, pieczywo, lody, szynka, papryka, cytryny, herbata, soki, mrożonki, ryż, sosy Uncle Bens'a.)

AAAAAARRRRRRRRRRGGGGGGGGGHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!! Który to zadania nie wykonał?? Zabijemy!! Twisted Evil
Co do wybrzydzania... niech mi który zacznie wybrzydzać na takie smakołyki, to dupę skopię Twisted Evil.

elfkaNenar napisał/a:
Wielki Bracie Himitsu nie chce pozbyć się truposza

Jak to nie?? O_o Chcę się go pozbyć, ale jeszcze kombinuję, coby za niego kasę dostać!!
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 13:42   

Chesterka napisał/a:
Nie wykonaliście ostatniego zadania!!!

Za to poniesiecie konsekwencje!!!

Przez 4 dni będzie u was leciało disco polo, i prośby o jakąkolwiek inną muzykę zostaną odrzucone! W spiżarni znajdziecie dostawę jedzenia! I nie wybrzydzać, bo nic innego nie dostaniecie! (czekają tam na was: ogórki, pomidory, pieczywo, lody, szynka, papryka, cytryny, herbata, soki, mrożonki, ryż, sosy Uncle Bens'a.)

Ma ktoś shot-guna?

-----------------------

A jedzonko jest pyszota. Smile
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 14:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
AAAAAARRRRRRRRRRGGGGGGGGGHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!! Który to zadania nie wykonał?? Zabijemy!! Twisted Evil
Co do wybrzydzania... niech mi który zacznie wybrzydzać na takie smakołyki, to dupę skopię Twisted Evil.

elfkaNenar napisał/a:
Wielki Bracie Himitsu nie chce pozbyć się truposza

Jak to nie?? O_o Chcę się go pozbyć, ale jeszcze kombinuję, coby za niego kasę dostać!!


No i o Ciebie Himitsu mi właśnie chodziło (między innymi). Nie spaliliście trupa na stosie=zadanie niewykonane!

A zanieśliście go w końcu do tej spiżarni! Jak nie, to bedzie kolejna kara! Twisted Evil

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 14:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
no wiec ja mam prośbę
faceta potrzebuje
najlepiej zeby miał około 188 cm wzrostu : >, wiek 18, krótkie ciemne włosy, imię Michał, nazwisko (niewazne) i takie tam (ewentualne dalsze szczeóły podam przez PW : >)
ewentualnie słodki blondynek z długimi włosami imieniem Paweł : > wiek 15, wzrost koło 175, takie małe urocze chłopczysko
bo wierzba faceta chce

noszcholera!! bo strajkowac zaczne!! mieliscie rozpatrzać wsyzstkie prośby nie? =/ a ja kurrwa od kilku dni czekam.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 14:46   

Chesterka napisał/a:
No i o Ciebie Himitsu mi właśnie chodziło (między innymi). Nie spaliliście trupa na stosie=zadanie niewykonane!

O_o Łot?? o_O Więc spalenie trupa to było zadanie?? Dobrze wiedzieć Confused.
Ja myślałem, że to chodzi o zadanie z kurami...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |