| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Pokój Zwierzeń
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 18:16   

Wielki Bracie, skończyły mi się podpaski :/ I jeszze uszkodziłam soobie palec.Ałłłl Crying or Very sad czy moge prosić o bandaż lub plastry? Mr. Green
Przejdź na dół
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmmm...Dla wierzby mówisz! Ale on jest wolny??? Suuuppper! Idę do niego <tup> <tup>
-Cześć słodziaku
-Witaj maleńka
-mogę się przysiąść?
-Oh jasne...Jak masz na imię?
-Karolina a ty?
-David i jestem nowy:D
-Zimno mi ...<bierze na kolana jest coraz blize bliżej i ....>
-Karlinko co robisz?-Grzesio<odruchowo zsiadam z kolan>
_YYYYYY....
-Nigdy nie myślałem HM!
Chwilea ciszy zaczynam ryczeć
-YUIHKL? Kto to?<obejmuje mnie> Zrobiłemcoś nie tak?
Uciekam i kładę sie na łużko!!
Co ja zrobiła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Grzesio zerwal ze mną !!!!!NIE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 18:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aaaaaa
jak mogłaaaaaś
to był bonusik dla mnie =(
pewnie Pawełek ^^ jejuuu =D aaaaa dziekuuuuuuje wiela siostro dziekuuuuuuje :*
ps. tez mam skonczone 15 lat wiec bez strajkow : >
pps. również prosze nie przeszkadzać
aaaa ^^ mój słodziutki =)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi Mi Mi =D ^^ aaaaa napisał/a:
wielka siostroooo mam prośbe, czy mogłabym prosić o jakieś wyjątkowe jedzenie i jakiś mały nastrojowy kącik? wie siostra : > świeczuszki, jakas delikatna muzyczka (no weźmy na to anatheme albo apocalyptyke) moze jeszcze jakas bielizna specjalna by sie przydała : > będe bardzo wdzięczna. =)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 19:10   

Ja też poproszę o kącik i muzyczkę i bieliznę =) i łóżeczko za jakimś parawanem biggrin
A co do muzyczki to bym prosiła Farben Lehre, Happysad i Akurat ach te wspomnienia =]
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 19:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wróć się do domu do spiżarni ;]

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziekuuuuuuje :* (i co tam znajduje? =p) do kamery: 'czy musze za to wykonać jakieś specjalne zadanie?' (o i ewentualnie oprócz anathemy i apo. moze byc i akurat happysad i farben =p)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 19:20   

Już lecę PS. czy ja też mam wykonać zadanie specjalne?
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wierzbo: świecznik, świeczki, szampan, truskawki, bita śmietana, bielizna, dwa kieliszki.

Elfko: Bielizna, parawan (zasłońcie sobie jaccuzi ;p)

zadanie zpecjalne

Nie prosić o nic przez tydzień! Skończyła się chwila dobroci dla BBrotherowców ;]

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oj to mzoe być trudne =) ale b. b. b. dziękuje ^_________^

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja o nic nie prosilam Razz

Wiec ja jeszcze poprosze o usuniecie tego truposza ... ewentualnie zalatwienie 2 maseczek higienicznych i 2 klipsów na nos dla mnie i dla kurki Razz

Pozatym mam ochote na czekolade ... i na Mmmm ogórki kiszone ( ej no naprawde - -" ) )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 19:36   

Dobra moze być mi Lukaszek do szczęścia wystarczy no nie skarbie?
<jacuzzi robi bul bul bul Twisted Evil >>
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 21:20   

Mam pewne ALE do Wielkiego Brata i Wielkiej Siostry (jej ponoć jutro nie będzie z powodu jakiegoś szlabana, szkoda, bo dłużej trza będzie czekać na odpowiedź).
Otóż nie bardzo podoba mi się (lepiej by zabrzmiało: bardzo mi się nie podoba), że Wielkie Rodzeństwo jest aż tak dobroduszne dla co poniektórych mieszkańców naszej chatki. Dokładniej zaś chodzi mi o odwiedziny ludzi z zewnątrz. Przyznam szczerze, że nie podoba mi się coś takiego (i jeszcze dostarczanie im tych wszystkich dupereli na życzenie... jeszcze brakuje kelnerów do usługiwania) i prosiłbym bardzo o zaprzestanie przysyłania znajomych czy kogo tam jeszcze do uczestników programu.

Jeśli zaś moja prośba zostanie odrzucona, to ja też mogę na jutro przygotować listę znajomych, których chciałbym tu zobaczyć. Nie wiem tylko, czy starczy miejsca w całej chacie... najwyżej kilku uczestników opuści dom na kilka dni Cool. Chyba nie powinno być z tym problemu.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zwariowana_jedenastka napisał/a:
Wielki Bracie, skończyły mi się podpaski :/

No właśnie... Sad
Jak ja moge nie prsić skoro to jest potzrebne?
TOOOONĘĘĘĘ Sad
Cytat:
nie antoś szprycha.. jego biesiady znam(y) juz na pamiec...

A co Ty masz do Antosia Szprychy mojego boyfrienda?^^
Wweeeź nie znasz sie na muzyce ^^
Do życia potrzeba kiełbasy i chleba,a ja mam same jajka...niach niach niach^^

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
Mam pewne ALE do Wielkiego Brata i Wielkiej Siostry (jej ponoć jutro nie będzie z powodu jakiegoś szlabana, szkoda, bo dłużej trza będzie czekać na odpowiedź).
Otóż nie bardzo podoba mi się (lepiej by zabrzmiało: bardzo mi się nie podoba), że Wielkie Rodzeństwo jest aż tak dobroduszne dla co poniektórych mieszkańców naszej chatki. Dokładniej zaś chodzi mi o odwiedziny ludzi z zewnątrz. Przyznam szczerze, że nie podoba mi się coś takiego (i jeszcze dostarczanie im tych wszystkich dupereli na życzenie... jeszcze brakuje kelnerów do usługiwania) i prosiłbym bardzo o zaprzestanie przysyłania znajomych czy kogo tam jeszcze do uczestników programu.

Jeśli zaś moja prośba zostanie odrzucona, to ja też mogę na jutro przygotować listę znajomych, których chciałbym tu zobaczyć. Nie wiem tylko, czy starczy miejsca w całej chacie... najwyżej kilku uczestników opuści dom na kilka dni Cool. Chyba nie powinno być z tym problemu.

Nie, no... uno momento! Mozecie zaprzesdtac... tylko jeszcze niech do mnie zleci moj idealik ^^ Prosiem o MOJEGO ( Mr. Green ) Łukaszka (jakby co to moj jest blondyn =]) ma jutrzejsza noc... moga byc tylko swieczki i czerrwona bielizna... a reszte sami se skombinujemy... prosiem, prosie! <lol>
Za to moge przez 2 tyg o nic nie prosic <lol>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |