| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Malinki??:D
Autor Wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 17:57   Malinki??:D Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam taki problem..otóż...jakąś godzinę temu zrobiłam sobie diwe malinki...skoczkiem ! biggrin i teraz drugi problem-w niedzielę idę na Punky reggae live...wszystko by grało,ghdyby nie ot,ze tam idzie Potter!!!To jest chłopak,o którym już kiedyś pisałam : P no,i....ja tam nie mogę sę pokazać z dwiema wielkimi malinami na czole!! biggrin POMOCYYYY!!!! Twisted Evil Smile Very Happy Shocked Laughing Wink Razz

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na czole ? ...
Jesli nie zniknie to przypudruj czy cos ... Smile korektorem zatuszuj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój kumpel miał podobny przypadek i zniknęło mu to po jakichś 2-3 tygodniach =P Może u Ciebie będzie szybciej, może później =P Ale jeżeli nie zniknie to faktycznie jedynie przypudrować czy coś takiego =]

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 18:11   

No właśnie przypudruj sobie ten malinki. Dobry makijaz wszystko załatwi. Albo zawiąż sobie wandamkę na czoło to już wogle nic nie bedzie widać Razz
Powrót do góry
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoro nic nie możesz z tym zrobić potraktuj to jako atut tzn. zrób jakiś makijaż w kółkana reszcie twarzy dorób może jakieś gwiazdki itp.

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ekhm..tylko ja tak ten...się...nie lubię malowac biggrin Moja koleżanka mówiła,że trza zrobić bardzo lodowaty okład z waty(ale się rymnęło biggrin)tzn. jej to pomogło biggrin ale ona miała na ręce...

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 18:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Załóż jakąś fajną czapeczkę zasłaniająca w części czoło np. kaszkiet(?) (daszek jak najniżej^^) =]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 19:11   

Hahahaaha<próbuje powstrzymać napad śmiechu> mój kumpel z bloku zrobił se przedwczoraj takie coś na policzkach Very Happy Wygląda jak heehe mato ł(bez obrazy Smile ) A te malinki to masz czerwone czy fioletowe tak jak mój kumpel? jeśli czerwone, to przypudrój to, ale wcześniej przyłóż na chwilke lód. Jeśli fioletowe, to zostaje ci przypudrować i założyć czapke, chyba że masz te maliny gdzieś z boku, to wtedy zaczesz sobie tak włosy,żeby przedziałek był z boku, a pasmo włosów zakrywało te malini Smile
P.S. Juz wiem, czemu tam pisze "dla dzieci od 3 lat" Razz
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no....mam fioletowe XD kurde...chyba sprobuje z tym lodem ;p;p i z wata..bo zara niewyrobie biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 20:59   

ej sory co to jest malinka?:/
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 21:16   

No więc malinka to czerwony ślad po tym jak ktoś się do ciebie przyssa prosto mówiąc... no więc ja nie widziałam sinich :/ ale z czola powinny zejść w niecały tydzień i do tego zrobione skoczkiem... najdłuższa jaką znałam/obserwowałam/musiałam nosić zeszła chyba po 3 tygodniach,a le to dlatego, ze jej nie chciałam :/
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 21:17   

dobra a co to jest skoczek?biggrin
Powrót do góry
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 21:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoczek to taka zabawka z chipsów.

_________________
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
No więc malinka to czerwony ślad po tym jak ktoś się do ciebie przyssa prosto mówiąc... no więc ja nie widziałam sinich :/ ale z czola powinny zejść w niecały tydzień i do tego zrobione skoczkiem... najdłuższa jaką znałam/obserwowałam/musiałam nosić zeszła chyba po 3 tygodniach,a le to dlatego, ze jej nie chciałam :/


Czyli,że ja mam chcieć,żeby nie zeszła,czy żeby zeszła?? biggrin Kradziejka-skoczek,to taka zabawka,krórą się wygina,można powiedzieć,na drugą stronę,kladzie na podłodze i ona po chwili skacze,ze tak powiem biggrin No..i ja własnie tego skoczka se do czoła "przyssałam"ale normalną stroną biggrin Jak do niedzieli chociaz trpchę mi nie zejdzie,to się..nie wiem,co zrobię biggrin chyba powieszę : P juz pisałam,czemu mi musi zejść do niedzieli biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taka głupota mi przyszła na mysl ale to tylko zart :p bo wczesniej pisalam zebys sobie przypudrowała jakis fluid czy korektor Razz

A co do zartu to zawsze mozesz sobie wiecej malinek zrobic i pwoiedziec ze masz jakas nowa odmiane ospy czy cos Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |