| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
O czym gadać z dziewczyną??
Autor Wiadomość
Ramonek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 16
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 17:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to jak ktoś radził nie dziekuje, bo to pecha przynosi a co do dnia kobiet to mam plana...:
poprosze zeby mi jakis zeszycik pozyczyla jutro w szkole, a ja na wtorek niby zapomne go wziasc, wroce sie do domu, wysle do niej esa zeby wyszla outside po zeszycik a ja jej dam 3 roże biggrin bedzie?? styknie 3?? czy wiecej......
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 17:07   

Najładniej(moim skromnym zdaniem) wygląda bukiecik z pięciu róż Smile Pamiętaj,żeby była nieparzysta liczba Exclamation
Powrót do góry
Ramonek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 16
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

blackLady napisał/a:
Najładniej(moim skromnym zdaniem) wygląda bukiecik z pięciu róż Smile Pamiętaj,żeby była nieparzysta liczba Exclamation
wiem wiem. slyszalem o tym przesądzie biggrin nie wiem jak cos kapustki wygospodaruje to kupie na tyle ile styknie,oczywiscie nie parzyscie pozdro
ps. ale ogólnie good plan ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 17:14   

blackLady napisał/a:
Najładniej(moim skromnym zdaniem) wygląda bukiecik z pięciu róż Smile Pamiętaj,żeby była nieparzysta liczba Exclamation

To ja może zadam takie małe pytanko.
Dlaczego w bukiecie musi być nieparzysta liczba kwiatów?
Wiem, że tak ma zawsze być, ale nie wiem, dlaczego Razz. Może mi ktoś wyjaśnić??
Powrót do góry
Wero-Trelo Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 38
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

|Może być Ramonek, sama bym się ucieszyła|

|Hiti - ładnie wygląda, i poprostu czułabym się lepiej gdybym dostała 5 a nie 2 róże|

_________________
Mało mnie znasz....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5678195
Ramonek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 16
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
blackLady napisał/a:
Najładniej(moim skromnym zdaniem) wygląda bukiecik z pięciu róż Smile Pamiętaj,żeby była nieparzysta liczba Exclamation

To ja może zadam takie małe pytanko.
Dlaczego w bukiecie musi być nieparzysta liczba kwiatów?
Wiem, że tak ma zawsze być, ale nie wiem, dlaczego Razz. Może mi ktoś wyjaśnić??
juz nie pamietam w jakim kraju, ale na angliku mielismy takie Walentine's Day i tam byly rozne kraje opisane, i ludziów zwyczaje i bodajze w Japoni jest tak ze jak gościówa dostanie parzystą ilosc róż to ich związek sie rozsypie, albo to nawet oznacza rozstanie...w kazdym badz razie cos takiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 17:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pogadaj z nia o rownouprawnieniu i sie spytaj czy czesto zmienia kola w samochodzie lub czy zamierza pracowac w warsztacie, albo przy produkcji samochodow Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Ramonek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 16
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gladiatorpl napisał/a:
pogadaj z nia o rownouprawnieniu i sie spytaj czy czesto zmienia kola w samochodzie lub czy zamierza pracowac w warsztacie, albo przy produkcji samochodow Razz
bardzo kuźwa śmieszne....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy kuźwa to nie wiem, ale smieszne owszem
Kazdy pisal zebys zapytal czym sie interesuje, i moze cos interesuje was oboje, to wtedy mozna pogadac
Innej odpowiedzi nie ma, bo jak mozna z kims porozmawiac np na temat meczu pilki noznej skora druga osoba tym sie nie interesuje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rozmawiaj z nią o niej, to ja napewno zainteresuje:P
dziewczyny to lubia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ramonek napisał/a:
no to jak ktoś radził nie dziekuje, bo to pecha przynosi a co do dnia kobiet to mam plana...:
poprosze zeby mi jakis zeszycik pozyczyla jutro w szkole, a ja na wtorek niby zapomne go wziasc, wroce sie do domu, wysle do niej esa zeby wyszla outside po zeszycik a ja jej dam 3 roże biggrin bedzie?? styknie 3?? czy wiecej......


Hmmm...dobrze kombinujesz...tez bym tak chciala...chyba wszystkim pozycze zaraz zaszyty ( w sensie wszystkim chlopca w klasie) hehs...no to dziewczyna bedzie miala super niespodzianke...moze kup jej jeszcze jakies czekoladki...czy cóś w tym stylu...
Pozdroofka Kwiat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Ramonek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 16
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 19:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to jutro bedzie akcja...zeszycik juz jest. chyba mi niebiosa sprzyjają bo ostatnie lekcje mi przepadają, a konczylbym o 18:00, a nie wiem o którey bym rozyczki zakupił
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ramonek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 16
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 08 Mar, 2005 16:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiec MODOWIE PROSZE ZABLOKOWAC MOJ TOPICCCCCCCC PROSZE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |