| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
><" Natrety
Autor Wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Mar, 2005 14:58   ><" Natrety

a wiec zaczeło se tak:stałam se gdzies w plecaku,na ktorym miałam napisane jakies tak mgrupy rockowe,666,pentagramy i inne gowna.I napis 'ave',dla jaj.I najwieksza szkola metalówa to wyczytała i zaczela sie smiac.Mam kolezanke,marte.Ona podkochuje sie w chlopaku z klasy tej metalówy,totez cała klasa jej nie daje spokoju].I ja se stałam z marta prrzy sklepiku i tam kolezanka tej metalowy stała i ta metalowa i metalowa sie spytała;znasz je?bo chcemy je poznac [ironicznie powiedziała] i one łaziły za mną i sie smialy i gadały ze 'chcemy was poznac',ale najhgorsze miala marta,bo jak pisałam,one sa z klasy w ktorej jest niby chlpak marty.Mne tez nie dadza spokoju,szczegolnie jak łaze z marta.Co zrobic zeby sie odwaliły? bo ja juz nie wytrzymam,nasmiewaja sie z nas ze jestesmy kindermetalowy itd i nie daja nam sposoby bo ona qrde mysli ze jest tru ><"
Przejdź na dół
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Czw 10 Mar, 2005 15:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj z nimi pogadać, a jeżeli się nie da to próbuj je ignorować. Traktowac je jak powietrze. W najgorszym wypadku, ale tylko wtedy gdy będzie naprawde źle, powiedz o tym komuś.

Pozdrawiam

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Mar, 2005 16:01   

ignorujemy je,ale ona nie daje za wygrana Confused
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Czw 10 Mar, 2005 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie najlepszy sposób to ignorowaćWink

Nie zwracaj poprostu na nie uwagi chdzcie sobie i gadajcie o czymś zupełnie innym!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 10 Mar, 2005 16:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...Gabra o ile mam byc szczera to ja sie tej "metalówie" nawet nie dziwie Razz Tzn. nie popieram jej ale nie wiem jak ja bgym sie zachowała widzac dzieciaka z podstawówki z 666 ==' . Tzn, bez obrazy to tylko moje zdanie Mr. Green . No ale po porstu...śmieszy mnie to... Moim zdaniem to tak dla szpanu jakby jest troche...No ale dobra. W każdym razie u mnie w szkole dużo jest "metali" w kostkach,glanach,naszywkach i ciemnych ciuchach ale raczej z trezecich klas(w mojej klasie(pierwsza) są trzy osoby w tym ja) i jakoś nie zjeżdżaja za kostke,glany itp. ale nie sadze czy by dali mi spokoj gdybym byal z podstawóki a an plecaku miała napisane 666 i ave...==' no to jest śmieszne moim zdaniem jak juz mowilam...A co do dziewczyny...No raczej zawsze rzuci sie jakies haslo i sie laska odwali... Ale w Twoim przypadku bedzie trudno...Skoror ona jest starsza a Wy jestescie tylko w dwie...Sadze ze juz bedziesz musiala sie przyzwyczail ze zawsze cos do ciebie bedzie miala ale nie dogadujjej w ogole sie do niej nie odzwyaj to sobie wkoncu znajdzie innego kozła ofiarnego ;P .

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Mar, 2005 21:11   

mrówa,jesteś zabójcza xD
Juz mam sposób: Olać je,ale nie unikać ;]

PS. Ja chodze do 1 gim,a nie do podst. a ona jest z 3 gim ;/
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Mar, 2005 21:29   

Zgadzam sie z Mróweczką. Sorry Gabra ale poprostu to jest smieszne jesli ktos robi z siebie jakas satanistke... no bo przez co mam rozumiec 666... eh.. i to jeszcze w tak młodym wieku. Musisz sie do tego przyzwyczaic... albo zdejmij te naszywki.
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Mar, 2005 23:00   

666 to suma oznaczajaca z przekładu na litery Cezar Neron
spytaj je czy potrafia tak jak on pięknie spiewać po metalowemy rzecz jasna...
ciekawe czy growluja jak orangutany gdy posowa je Belzebub w ich żelazną dziewiczość
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 14:03   

Tsej,juz cie lubie Mr. Green
Pozatym ona ma kostke,jakies naszywki,chodzi w jakichs dziwnych sukienkach przezroczystych prawiue [alchemy gothic ;p] i nosi pieszczochy O_o ale juz sie chyba odpieprzyła ^^
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 15:45   

gabruś..... mam podobny problem gdzieś już chyba pisałam no ee mi grożą jakieś mega mroczne [nazywane przezemnie hipermrocznymi] i poprostu sie z nich śmieje i w ogóle a co do udawania to lepiej udawać satanistke w wieku 1 gim niż nią pseudo być wi wieku 3 gim bo to bardziej śmieszne
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 15:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorry pomyliło mi sie z kims z innego forum Laughing A i tak dla mnie to troche smieszne Razz
Eee...co mkasz do pieszczoch? Rolling Eyes Neutral

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 15:58   

ja nie nosze pieszczoch,ta metalowa nosi xD
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 16:14   

Miałem nic nie pisać, ale się nie powstrzymam kurde ;p. Śmieszni jesteście i najwyraźniej nie macie zielonego pojęcia o ideologii satanizmu Wink
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 16:22   

Jezuśśś....Ja sie nie robie na satanistke ==" moj kolega to typowy jamajca boy i wszedzie ma napisy '666' Neutral
Ja nie nosze pieszczoch,nie powalam krzyzy na cmentarzach [raz sie zdarzyło ze sie oparłam i sie przewalił ale go postawiłam a pozatym miałam wtyedy 8lat ^_^,nie jem ukatrupionej żywcem przez siebie kury surowej na śniadanie,nie gwalce nikogo...
R2 ma racje Neutral
Cytat:
Sorry Gabra ale poprostu to jest smieszne jesli ktos robi z siebie jakas satanistke... no bo przez co mam rozumiec 666... eh.. i to jeszcze w tak młodym wieku
[post agnieszki]
666,pentagramy i inne badziewia nie zrobią satanisty ze mnie Rolling Eyes
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 11:41   

Cytat:
Ja nie nosze pieszczoch,nie powalam krzyzy na cmentarzach [raz sie zdarzyło ze sie oparłam i sie przewalił ale go postawiłam a pozatym miałam wtyedy 8lat ^_^,nie jem ukatrupionej żywcem przez siebie kury surowej na śniadanie,nie gwalce nikogo...


To też nie czyni satanistą, a jedynie wandalem i niepoczytalnym czlowiekiem ^.
Satanizm tkwi w głowie, a wyjaśniać wszystkiego po kolei co, jak i po co nie mam ochoty. Napisze że satanisci to nikt inny jak ludzie myślący bardzo racjonalnie i nieustannie się doskonalący. Nie mają nic wspólnego z żadnymi mordami, przewracaniem krzyży, zabijaniem zwierząt. To zwyczajni ludzie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |