| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
><" Natrety
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 14:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ale co macie do pieszczoch? Confused Wielu moich znajomych nosi i nie sa bynajmniej satanistami....Sama bym nosila ale mam za mala lape Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 09:21   

mroweczka napisał/a:
Hm...Gabra o ile mam byc szczera to ja sie tej "metalówie" nawet nie dziwie Razz Tzn. nie popieram jej ale nie wiem jak ja bgym sie zachowała widzac dzieciaka z podstawówki z 666 ==' . Tzn, bez obrazy to tylko moje zdanie Mr. Green . No ale po porstu...śmieszy mnie to... Moim zdaniem to tak dla szpanu jakby jest troche...No ale dobra. W każdym razie u mnie w szkole dużo jest "metali" w kostkach,glanach,naszywkach i ciemnych ciuchach ale raczej z trezecich klas(w mojej klasie(pierwsza) są trzy osoby w tym ja) i jakoś nie zjeżdżaja za kostke,glany itp. ale nie sadze czy by dali mi spokoj gdybym byal z podstawóki a an plecaku miała napisane 666 i ave...==' no to jest śmieszne moim zdaniem jak juz mowilam...A co do dziewczyny...No raczej zawsze rzuci sie jakies haslo i sie laska odwali... Ale w Twoim przypadku bedzie trudno...Skoror ona jest starsza a Wy jestescie tylko w dwie...Sadze ze juz bedziesz musiala sie przyzwyczail ze zawsze cos do ciebie bedzie miala ale nie dogadujjej w ogole sie do niej nie odzwyaj to sobie wkoncu znajdzie innego kozła ofiarnego ;P .

Ej ale chyba kazdy ma prawo do wlanego zdania i moze sie ubierac jak chce, no nie? Wiec rownie dobrze Gabra moglaby miec plecak z Diddle i naszywy, i pentragany na nim, prawda? Wink

Co do tych lasek - mialam podobna, choc troche inna sytuacje. Zostaje olewac je cieplym moczem, ignorowac. Jest trudno, ale kiedys im sie znudzi. Wink

Pozdrawiam.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 09:32   

Gabrielen napisał/a:
rownie dobrze Gabra moglaby miec plecak z Diddle i naszywy, i pentragany na nim, prawda? Wink


nie śmiejta sie nie! przypomniałaś mi coś bo znam dziewczyne ona teraz jest w piątej klasie podstawówki która uważa sie za metala i chodzi w glanach/bluzkach slipknota pieszczochcach i nawet sie maluje==` i ona ma plecak z didla i na nim ma Slipknota, Vadera i KoRna

<respekt>
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 09:37   

kradziejka napisał/a:
Gabrielen napisał/a:
rownie dobrze Gabra moglaby miec plecak z Diddle i naszywy, i pentragany na nim, prawda? Wink


nie śmiejta sie nie! przypomniałaś mi coś bo znam dziewczyne ona teraz jest w piątej klasie podstawówki która uważa sie za metala i chodzi w glanach/bluzkach slipknota pieszczochcach i nawet sie maluje==` i ona ma plecak z didla i na nim ma Slipknota, Vadera i KoRna

<respekt>

Ale prawda jest, ze moze tak chodzic i to jej wlasne zdanie ze tak uwaza, bla bla i nie ma powodu by z niej szydzic. Razz O to mi wlasnie chodzilo, o! biggrin
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 09:39   

nie? szczerze mówiąc to nie jest jej zdanie tylko jej 16 letniej siostry bo zakochała sie w koledze siostry który jest metalem
jeśli chcez wiedzieć więcej to pofarbowała sie na czarno i średnio dwa razy w tygodniu próbuje go poderwać jak odwiedza jej siostre;)
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 09:43   

kradziejka napisał/a:
nie? szczerze mówiąc to nie jest jej zdanie tylko jej 16 letniej siostry bo zakochała sie w koledze siostry który jest metalem
jeśli chcez wiedzieć więcej to pofarbowała sie na czarno i średnio dwa razy w tygodniu próbuje go poderwać jak odwiedza jej siostre;)

Ale chodzi mi o to, ze skoro jej sie tak podoba, to nie widze wyraznego sensu w zjezdzaniu jej. Oky, to wyglada dziwnie i panienka moze i jest dziwna, ale skoro jej sie to podoba to nalezy to uszanowac, bla bla i tak dalej. Wink
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No pewnie,że może. Czy ja mówiłam,że nie może? Neutral Ani razy o tym nie wspomniałam Gabrielen... Neutral
Po prostu śmieszne są te wszystkie "ave" i pentagramy na pokaz...Ty,bardziej na Diddlach u 11-13 letniej dziewczynki =='

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 18 Mar, 2005 19:27   

mroweczka napisał/a:
No pewnie,że może. Czy ja mówiłam,że nie może? Neutral Ani razy o tym nie wspomniałam Gabrielen... Neutral
Po prostu śmieszne są te wszystkie "ave" i pentagramy na pokaz...Ty,bardziej na Diddlach u 11-13 letniej dziewczynki =='

no to wlasnie cos takiego glupio odebralam. Wink fakt faktem nie mowilas. Smile
no a wlasnie, dla Ciebie smieszne, bo masz plecak kostke, naszywki i sluchasz takiej muzyki. ale jak np. ona nie ma kasy na nowy plecak etc.? Wink poprostu wiem, to smieszne, sama tak uwazam, ale nie szata zdobi czlowieka... kazdy chce czasem zaszpanowac, chociaz raz chcial byc 'normalny' i po czesci 'modny'... Wink

Gabra - jak tam?


ps. a co do diddlowych panienek to zaczepila mnie dzisiaj w szkole taka, to jej pokazalam glana i sobie poszła Laughing Wink
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 22 Mar, 2005 10:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sesese...Ja właśnie nie szufladkuje ludzi wg tego czy ich stac czy nie...Chodzi mi jedynie o to,że śmieszą mnie pentagramy i "ave"...u osoby ktora nie wie co to znaczy...albo tak jak ppowiedziala Gabra napisałą to sobie "dla jaj"...A osoba ktora ma plecak z diddlem chyba sama z soebie nie robiłaby posmiewiska piszac na nim "ave" Wink Heh,nie umiem CI tego po porstu wytłumaczyć...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Mar, 2005 10:45   

mroweczka napisał/a:
Sesese...Ja właśnie nie szufladkuje ludzi wg tego czy ich stac czy nie...Chodzi mi jedynie o to,że śmieszą mnie pentagramy i "ave"...u osoby ktora nie wie co to znaczy...albo tak jak ppowiedziala Gabra napisałą to sobie "dla jaj"...A osoba ktora ma plecak z diddlem chyba sama z soebie nie robiłaby posmiewiska piszac na nim "ave" Wink Heh,nie umiem CI tego po porstu wytłumaczyć...

Wlasciwie teraz mi to dokladnie wytlumaczylas. Razz Nie chodzilo mi o szufladkowanie ze ma kase, czy nie, bo to odmienny temat. Razz
Wink

PS. Czy ktos mi wytlumaczy, dlaczgo ludzie sie na mnie dziwnie poatrza, gdy mam na sobie bluzke z lapa i na torbie lape? ;/<lol>
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Mar, 2005 16:05   

Cytat:
Chodzi mi jedynie o to,że śmieszą mnie pentagramy i "ave"...u osoby ktora nie wie co to znaczy...

kuuuuuuurwa, AVE to nic innego jak zwykłe pozdrowienie znaczące nie mniej nie więcej jak "Witaj". Śmiem stwierdzać, że sama nie masz pojęcia o znaczeniu tego slowa ;/
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Mar, 2005 16:24   

to znaczy 'zdrowas'
ave maryja
zdrowas maryjo
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 22 Mar, 2005 16:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabrielen napisał/a:
PS. Czy ktos mi wytlumaczy, dlaczgo ludzie sie na mnie dziwnie poatrza, gdy mam na sobie bluzke z lapa i na torbie lape? ;/<lol>


Jak jest to łapa heyaha to się nie dziw ;]

lól

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Mar, 2005 17:18   

Gabra napisał/a:
to znaczy 'zdrowas'
ave maryja
zdrowas maryjo

ave nie znaczy zdrowaś xD co prawda ave maryja to pozdrowienie i mozna to tak przekladac xD ale geneza tego slowa jest zupelnie inna i nie wzięło się z Maryi ;d

jeżeli się nie myle ave pochodzi z jezyka starorzymskiego, idąc tropem dalej stąd jest:
"Ave cezar imperator morituri te salutant"
xD
[edit] co do tego ave maryja to nie znaczy nic wiecej jak badz pozdrowiona mario ;d
[edit 2 ]
Cytat:
to znaczy 'zdrowas'

jeszcze sie pośmieje xD
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorrki rozbawiło mnie to troche Smile

Ale Ave faktycznie znaczy Witaj Smile

Tak jak wlasnie z wymienionym wyzej przykładem Ave cezar :> ... no chyba nie mowili do Cezara " Zdrowaś Cezar " biggrin ...


Od dziś bede sie witać Zdrowaś :>

EDIT Razz ... jako ze sie jedna osoba przyczepiła do mojego NIEDOKŁADNEGO tłumaczenia "ave" piszę Razz że "ave" to znaczy "bądz pozdrowiony" .... = = sorry ze niedokladnie napisałam = =


Ostatnio zmieniony przez Kinga dnia Czw 24 Mar, 2005 19:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |