| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
jak byc romantycznym ? ;/
Autor Wiadomość
Morti Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 29 Lip 2003
Posty: 8
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 16:19   jak byc romantycznym ? ;/ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ostatnio gadalem sobie z kolezanka i co sie okazuje ze jestem malo romantyczny Mr. Green no to by bylo na tyle jesli chodzi o chwalenie sie biggrin dokladnie przemyslalem sobie te slowa i doszedlem do wniasku ze cos trzeba by bylo z tym zrobic, automatycznie nasuwa sie pytanie co zrobic... tak wlasciwie to na czym polega bycie romantycznym ? Cool

_________________
Gdy zabrakło kolejek to umarło życie towarzyskie na mrozie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1013839
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 16:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bycie romantycznym to chyba cos takiego że jesteś ?tajemniczy? (nie jestem pewna)
Ale żeby być bardziej romantycznym chłopcem mozesz troche więcej czasu spędzać z dziewczynami? Zrobić sobie fajną fryzurkę? Ubierac sie coolersko?Mam nadzieję ze tak;)

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 16:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

romantyk to osoba ktora jest marzycielem i fantastykiem czy idealista:D a wiec inaczej ktos nie nadajacy sie do dzisiejszego sfiata:]
jednak bycie romantycznym w malym stopniu nie powinno nikomu przeszkadzac... tzn kupowanie dziefczynie kfiatow, inicjowanie milych spotkan (spacer przy blasq ksiezyca, czy tez kolacja przy swiecach) ajc dziefczyny lubia takich chlopcow;) ale tyz nie mozhna przesadzac i caly czas zyc w sfiecie marzen:P

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 17:02   

sloneczko,ale seplenisz Very Happy
romantyzm to kwiaty,serduszka,czule,delikatne pocałunki,wrazliwosc,przytulanie sie..i czułosc.Musisz wiec byc wrazliwy,delikatny,często ja przytulac ale delikatnie wszystko i byc przy tym czuły.Tyle.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 17:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

biggrin heh ...
Romantyzm ... to miłość ... Smile
Poprostu ... czułość ... troska biggrin oto istota romantyzmu
No i te poboczne sprawy kwiatki ksiezyce etc biggrin ale czulosc i trsoka najwazniejsza biggrin

Heh oto moja teoria


Ostatnio zmieniony przez Kinga dnia Sob 12 Mar, 2005 09:14, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Morti Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 29 Lip 2003
Posty: 8
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wlasnie fajnie ze o fryzurkach cos wspomnial ktos to nie bede musiAL nowego posta piasc biggrin jaka moge walnac sobie fryzurke mam mniej wiecej wlosy 5cm dosyc geste i nawet po dlugim pobycie przed lustrem i wysmarowaniu sie calym pudlem jakiegos towotu nic ciekawego mi nie wyszlo Laughing

_________________
Gdy zabrakło kolejek to umarło życie towarzyskie na mrozie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1013839
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 18:26   

fryzura O___o?
Przeciez bycie romantycznym nie polega na fryzurze,bluzce,spodniach czy butach Mr. Green
Ale jak juz to mozesz se nazelowac i porozrzucać tak biggrin
Powrót do góry
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Romantyzm to dokładniej epoka w sztuce europejskiej około XiX wieku ;] .

Kiedy mówimy, że ktoś jest romantykiem to oznacza, że jest marzycielski, poetyczny, uczuciowy z lekką nutką fantazji ;] . Mało to ma wspólnego z "coolerskim" ubiorem czy zmianą fryzury. Tego raczej nie da się nauczyć ;] .

PS - Sloneczko, dobrze prawisz, tylko czy mogłabyś pisać po polsku?

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Byc romantycznym to po prostu byc miłym, czułym, kochanym... Czasem tajemniczym... Słodkim... hmmm...... Np.przedstawie ci sytuacje...:
Nieromantyczna:
Dziewczyna: Jaki dzisiaj piękny wieczór, w sam raz na spacer w parku
Ty:Niom, ale lepiej ogladnijmy cos na video z popcornem bo na polu chyba zanosi sie na deszcz
(chociaż ogladanie filmu tez moze byc romantyczne)

Romantyczna:
Dziewczyna:Jaki dzisiaj piękny wieczór, w sam raz na spacer w parku
Ty: No to może z tego skorzystamy i się wybierzemy do parku wieczorem...
No i sobie idziecie do parku na spacerek romantyczny he he

Niom nie wiem co tu jeszcze no ale hmmm juz tu chyba wszystko bylo wyjasnione ja tylko podałam przykład sytuacji he he...

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morti Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 29 Lip 2003
Posty: 8
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

interesujace, dzieki za przyklad :] a teaz takie troche glupie pytanie, czy mozna byc romantycznym przez smsa ?Laughing

_________________
Gdy zabrakło kolejek to umarło życie towarzyskie na mrozie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1013839
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 22:02   

można...toż nie to na wzgląd spojrzenie, ino czy słowa, te słowa tak ukształtować by w niebiańskim języku serce zbudować, dowieść szczerości i zasiać ziarno poświęcenia...sprzedać dusze po wielokroć jednej muzie i skoczyć w rozkołysane fale westchnień...

to nie trudne...ale romantyzm jest niebezpieczny, potegę ma sentymentalizm
Powrót do góry
Mia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Mar 2005
Posty: 17
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 15:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

romantyczny chłopiec powinien rozumieć dziewczyny,co czują. Nie chodzi tu o wygląd...ale o uprzejmość i pracę nad charakterem. Nie śmiej się z dziewczyn. Nie zaczepiaj ich. To po jakimś czasie powinno pomóc. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy facet keidykolwiek zrozumie babe? nie =P
wiec nawet nie warto pisać żeby je zrozumiał Wink
a czemu ma ich nie zaczepiac (oczywiscie w granicach rozsądku, dobrego smaku i w zależności od wieku)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 22:02   

aurea mediocritas inter omnis
Powrót do góry
Ari Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 6
PostWysłany: Pią 18 Mar, 2005 16:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

skoro nie jestes romantyczny, juz nigdy taki nie bedziesz...to jest cecha wrodzona... Wink a na to by sie stac romantycznym musisz ciężko pracować. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5130380
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |