| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
pytania
Autor Wiadomość
kitka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 21 Lut 2005
Posty: 3
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 22:20   pytania Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czesc mam pare pytan.

1 . czy to mit ze jak sie uprawia sport to szybciej sie dojrzewa ?
bo jak tak to czy szybciej tez sie osiaga starosc.. jest w tym jakas logika.

2. mowi sie ze owlosienie lonowe tworzy odwrocony trojkacik u dojrzalej kobiety ale
to chyba nie prawda bo widzialam gl na basenie dziewczyny starsze odemnie i nie mialy
wcale trojkacikow.

3. czy goraczka jest szkodliwa dla jajnikow

4. czy jak sie goli owlosienie intymne to potem wyrastaaj grobsze i gestrze wlosy.\

5. dalczego niektore dziewczyny maja normalny kolor warg sromowych a inne nie [ a moze to one maja normalny ] poprostu maja bardziej czerwone. ale to nie podraznienie bo maja to od dawna
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 23:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. tak, to mit
2. na golasa na basen chodza ?Wink a co mialy kwadraciki ?Wink hehe pozniej pytasz o golenie - wiec juz sama masz odpowiedz
3. goraczka w nadmiarze jest szkodliwa dla calego organizmu
4. tak, dotyczy to calego owlosienia
5. kolor jak i ksztalt warg sormowych jest cecha indywidualna, nie mozna stwerdzic, ze sa normalnie czy nienormalne, skoro iwadomo, ze stanu zapalnego nie ma

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold


Ostatnio zmieniony przez nidhogg dnia Wto 22 Lut, 2005 10:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 09:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. tego nie wiem ale mozliwe... pierwszy raz to słysze co prawda no ale he he teraz juz bede wiedziała...
2. gdzie ty widiałas gołe babki na basenie??? i jescze sie przygladałas..... no al przejdxmy do rzeczy... wiesz niby to jest odwrocony trojkat ale nie u wszystkim a poza tym jest cos takiego jak golenie ....
3.chyba tak po za tym goraczka jest szkodliwa dla czałego organizmu ( to juz było napisane he he ) wiec dla jajnikow tez... No jak masz duza goraczke to cała jestes osłabiona i wogole to jajniki napewno tez...
4.moim zdaniem nie... tylko sie tak wydaje to prawda ze wyrastaja szybciej ale chhyba nie gestsze i grubsze to tylkko sie tak wydaje...
5. hmmm tez sie prygladałas???heheh zartuje.... ja nie wiem bo nie ogladam nagich babek codzien hehehe wiec hmmm chyba kazdy ma taki kolor jak chce jego ciało tzn. kazdy m chyba inny albo to moze byc jakies podraznienie albo cus... Nie wiedomo no ale chyba jesli ty masz normalny kolor własciwy dal ciebie to nie msz sie czym martwic a temte dziewczyny niech sobie radza same hehehe.......

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aga_celtka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 3
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 11:13   mama Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. co do sportu to slyszalam takie opinie ale nie mam pojecia.

2. powinien byc trojkacik ale ja moze to ze jestem jeszcze mloda ale nie mam w ksztalcie
trojkacika raczk prostokacik. w sumie nie wiem jak maja inne dziewczyny.

3. raczej nie , dla jader u chlopakow jest

4. ja nie gole

5. ja tez mam troche bardziej czerwony ale nie mam stanu zaplnego poprostu lekko sie odroznia od bladej skory.

jak jest u was?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 17:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1 . Tak,to mit.

2. To znaczy,że ogoliły Razz . Bo to jest an 101% prawda. U dohrzałych kobiet tworzy się taki odwrócony "trójkącik".

3. Normalna tak do 38-39 stopni to chyba nie,ale jak powiedziały poprzedniczki zbyt wysoka gorączka szkodliwa jest dla całego organizmu.

4. Tak,przynajmniej ja tak mam.

5. Eh...To sprawa indywidualna...Ja to mam w ogóle czerwono-fioletowe Razz (podczas jazdy konnej sie zraniłam i chyba przebiłam błonę dziewiczą).

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 17:14   Re: pytania

kitka napisał/a:

1 . czy to mit ze jak sie uprawia sport to szybciej sie dojrzewa ?
bo jak tak to czy szybciej tez sie osiaga starosc.. jest w tym jakas logika.

2. mowi sie ze owlosienie lonowe tworzy odwrocony trojkacik u dojrzalej kobiety ale
to chyba nie prawda bo widzialam gl na basenie dziewczyny starsze odemnie i nie mialy
wcale trojkacikow.

3. czy goraczka jest szkodliwa dla jajnikow

4. czy jak sie goli owlosienie intymne to potem wyrastaaj grobsze i gestrze wlosy.\

5. dalczego niektore dziewczyny maja normalny kolor warg sromowych a inne nie [ a moze to one maja normalny ] poprostu maja bardziej czerwone. ale to nie podraznienie bo maja to od dawna


1. Na 100% mit
2. Te dziewczyny sie poprostu goliły
3. Podpisuje sie pod innymi że wysoka gorączka jest szkodliwa dla całego organizmu
4. Ja nie goliłam to nie powiem, ale słyszałam że stają sie grubsze i gęstrze
5. To zależy od organizmu bo każdy jest inny


Dorotka Kwiat
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:


5. Eh...To sprawa indywidualna...Ja to mam w ogóle czerwono-fioletowe Razz (podczas jazdy konnej sie zraniłam i chyba przebiłam błonę dziewiczą).


mroweczko - moze masz taki kolor bo sie obilas o siodlo ale blony to ty napewno nie stracilas, chyab ze na leku usiadlas i to tak ze ten lęk wszedl bardzo gleboko - ale z tego co mowi mi nid, jest to raczej malo parwdopodobne - chyba ze zartowals sobie a ja poprostu nie zrozumilam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wlaśnie frigg na poczatku abrdzo trudno mi sie było nauczyć siadać w siodło z tyłkiem tam gdzie powinien być a siadałam na łęk Rolling Eyes I tak pare razy miałam krew na majtkach a żadnej ranki nie zauważyłam,też wydaje mi się to małoprawdopodobe,ale co to mogło być jak nie błona...?
A moje wargi sromowe są takie...wielkie Neutral Strasznie brzydko to wygląda...(a może miałam jakąś rane własnie na wargach sromowcyh i one tak..."opuchły"? Neutral )

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 14:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym jednak stawiala na ranke, i to wcale nie musiala byc bardzo duza ranka - nid (bo ona jezdziala kiedys konno - ja sie tam boje koni) powiedzila ze musialabys sie bardzo postarac z tym lekiem (ze wzgledu na jego budowe) i napewno bys poczula ze wszedl gleboko (w innym temacie byla mowa na jakiej glebokosci jest blona) - ja nigdy nie mialam doczynia z lekiem ale stawiam na to ze jak przyjdzie co do czego z jakims chlopakiem to poczujesz roznice Smile
ale twoje watpliwosci na 100% rozwieje ginekolog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kucia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Lut 2005
Posty: 2
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 14:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak i przy stosunkach seksualnych moze dojs dozakazenia cebulek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie czułam ten łęk...Ale chyba zawsze sie czuje jak sie naglezuje na nim...I też sie zastanawiałam,że musiałby mi bardzo głęboko wejść Razz Ale kiedyś słyszałam,że podczas jazdy konnej można starcić błonę,więc od razu mi sie skojarzyło...
Dzieki za pomoc Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
babe Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Lut 2005
Posty: 13
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 13:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kucia napisał/a:
tak i przy stosunkach seksualnych moze dojs dozakazenia cebulek

o kurcze... no nie wiedziałam Shocked powaznie?/ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green boze, co za tepota sie tu szerzy, o szit madafaka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 13:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

babe napisał/a:
Kucia napisał/a:
tak i przy stosunkach seksualnych moze dojs dozakazenia cebulek

o kurcze... no nie wiedziałam Shocked powaznie?/ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green boze, co za tepota sie tu szerzy, o szit madafaka

Moze bez klnięcia...Spoko mzoę poprostu sie pomyliła?

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wyluzuj ajeczka, to byla tylko beka.. Rolling Eyes

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
Sztona Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Paź 2004
Posty: 167
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 11:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. MIt, Mit ,MIT!
2. Po pierwsze dziewczyny gołe na baseie są pod prysznicami. Po drugie GOLIŁY SIĘ!
3. Przecoeż to dotyczy całego ciała!
4.Tak jest wtedy gdy golisz sobie wąsy
5. Cecha indiwidual;na



Sztona

_________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.

Antoine de Saint-Exupéry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8649129
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |