| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Wścibska mama...
Autor Wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 25 Kwi, 2005 22:02   

Hmmm czy nie uważacie że to jest już troche stary temat ?
Kurcze niedługo przeistocze sie w BlackLady i będę pogromcą archeologów =]
Przejdź na dół
::PtyLuQ:: Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 87
PostWysłany: Wto 26 Kwi, 2005 11:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idź do sklepu, oddaj telefon i powiedz, że do niego nie dorosłaś ; o .

_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Wto 26 Kwi, 2005 17:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam inny pomysł.
Uważam, że powinnaś zrobić tak:
Kiedy mama będzie się ciebie pytać o smsy pokazuje jej je (poproś znajomych, żeby Ci przez jakiś czas nie wysyłali zbereźnych^^wiadomości_)=}
Pokazuj jej wszystko co będzie chciała, zostawiaj telefon na wierzchu...
Możesz też zostawiać przy komórce itd.karkę z napisem np. ,,Widzisz mamo, niczego pezd tobą nie ukrywam".

Twoja rodzicielka po jakimś czasie zda sobie sprawę, że jej kochana córka nic złego nie robi, ma spoko znajomych... Zacznie Ci ufać i znudzi się ciągłymi kontrolami Wink
Trzymam kciuki ~~Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 26 Kwi, 2005 17:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja kolezanka miala kiedys szlaban wiec tel lezal w domu, i wszyscy niby wiedzieli zeby nic przypalowego nie pisac a sie okazalo ze 1 osoba nagle wyskoczyla z takim smsem ze kumpela od paru miechow ma jazde o to.. wiec to nie jest najlepszy pomysl..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 07:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie rodzice sie wcale nie interesuja moimi rozmowami i smsami. jakos nigdy nawet nie pytali, kto dzwoni czy kto napisal ani nic.. hm.. w ogole oni slabo mnie pilnuja, np. jak wychodze z domu to mowie "mamo ja ide na dwor papa" a ona "idz tylko wroc przed 21". heh Razz
pozdro.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 15:55   

A u mnie ostatnio coś się zmieniło np. wczoraj siedziałam przed kompem i przyszła mama, zawiesiła mi sie na szyji i spytała ,, z kim gadasz, a jaka to strona ?'' i takie tam. Ja jej powiedziałam że gadam z moją kumpelą i przeglądam stronke z opisami na gg (naszczęście nic złego nie miałam włączonego tz. mojego bloga bo gdyby sie o nim dowidziała to by wchodziła :/) I ostatnio pyta mnie gdzie ja tak ciągle łaże czemu mnie nie ma w domu =/ Normalnie niewytrzymuje jej ciekawości
Powrót do góry
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 18:38   

A mojej mamie sie już ''znudziło'' to szpiegowanie :] teraz sobie robie co chce(no prawie Cool )
i sie nie czepia Very Happy
Stokrotka, współczuje.... Wink
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 20:18   

No dzięki BlackLady bo jest powód Evil or Very Mad
Mam nadzieje że to sie skończy....
Ja poprostu nie mam na nic czasu.... i jakieś 2 h dziennie poświęcam dla kompa a starzy uważają że to stanowczo za dużo Evil or Very Mad
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pią 29 Kwi, 2005 08:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chcialabym dodac, ze ja mamie mowie sama niektore rzeczy biggrin np. od razu jej mowie, jak mnie chlopak o chodzenie poprosi, mowie tez jak zrywam, itd. biggrin a teraz jest szczesliwa moja matka bo amm chlopaka juz dlugo i ze on jest w porzadku Razz i ze do mnie przychodzi i moze z nim wtedy pare slow zamienic, lol...
pozdro

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to fajno masz biggrin
Ja jakos nie rozmawiam z rodzicami o takich sprawach Razz
Zdarzało sie ze jak sie dowiedzieli o jakims chlopaku to byli zadowoleni Razz
ALe teraz jakos tak ... Niezbyt biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 13:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja mama mi tylko jak ide spac do chlopaka przypomina ze mam uwazac.. a tak to sie nic nie wtraca..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty no to fajnie masz biggrin
jak Ci sie udało takie kontakty z rodzicami miec :p
czytałam Twoje posty i wychodziło by ze jests troszke " pyskata " a tu rodzice na tyle pozwalaja biggrin Aaa zazdroszcze Ci biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga po prostu kiedys bylo o wiele gorzej z moimi kontaktami z rodzicami... wogole sie nie dogadywalismy, rozne przypaly mialam itd.. a teraz jest wszystko spokojnie, oceny troszke zaczelam miec lepsze, w kazdym razie pierwszy raz od paru lat nie bede sie musiala stresowac czy zdam czy nie, no i to zauwazaja.. pozatym bardzo lubia mojego chlopaka i wiedza ze jak z nim gdzies ide to bedzie wszystko w pozadku..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mornariel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 29 Kwi 2005
Posty: 60
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 17:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiedz : "Mam prawo rozmawiać czym chcę, a ty nie masz prawa wnikać o czym była rozmowa, mam prawo do prywatnej <tutaj naciśnij na to słowo> korendspondencji."

_________________
Mój fan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6907743
ewela Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Maj 2005
Posty: 26
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 15:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

siema ja tak miałam ale jush nie mam ponieważ kiedyś mama mi się zapytała kot znowu dzwoni tam do ciebie a ja ze dostałam smsa a mama od kogo a ja to moja sprawa..a mama moge chyba wiedziec przeciesz to nie jest tajemnica a ja odp tajemnica moze i nie ale moge miec troche prywatności i nic sie zlego nie dzieje o to sie nie bój a jakby sie działo to ty byś wiedziała o tym pierwsza...póżnie była cisza i teraz czsem jej sie wymsknie że zapyta się kto tam dzwoni do ciebie a ja odpowiadam MAMO mama wie o co chodzi...bedzie dobrze..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6333898
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |