| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Wasz uluboiny przedmiot???

Jaki jest wasz ulubiony przedmiot w szkole???
J.Polski
12%
 12%  [ 19 ]
J.Angielski
16%
 16%  [ 24 ]
Matematyka
16%
 16%  [ 24 ]
Przyroda
8%
 8%  [ 13 ]
Wychowanie fizyczne
16%
 16%  [ 25 ]
Religia heh
5%
 5%  [ 8 ]
Muzyka
6%
 6%  [ 9 ]
inny (jaki napiszcie w komentach)
17%
 17%  [ 26 ]
Głosowań: 98
Wszystkich Głosów: 148

Autor Wiadomość
Asiunia11 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Mar 2005
Posty: 6
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 08:23   Wasz uluboiny przedmiot??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie, zastanawiam się jaki jest wasz ulubiony przedmiot??? Mój to J.Angielski.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1857022
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 08:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O ile pamiętam taki temat już był, ale odpowiem... Of course informatyka Mr. Green

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 09:26   

ułomna ta ankieta
gdzie sie podziały fizyka chemia geografia historia wos niemiecki [lub ewentualnie inny język] plastyka technika o przedmiotach z liceum jak np. przedsiębiorczość [tak sie pisze?] PO czy sztuka niewspomne???

osobiście wybieram chemię ale nie zagłosuje na nic
Powrót do góry
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 14:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubie informatykę, matme, chemie i czasem angielski.

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja najbardziej lubie infe,polok i angol.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubie religie, bo nigdy mnie na niej nie ma...jestem tylko na poczatku lekcji a potem na koniec lekcjii...hehs..Pozdrawiam Mr. Green Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie ujdzie niemiecki bo i tak mamy luzik na tej lekcji i acha niemiecki nie wlicza sie do średniej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak na razie to psychopatologia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

absolutnym faworytem jest wyklad o morderstwach na dzieciach, na ktory trafilem przypadkowo, bo znajomy robil za asystena, ktorego pelne 3 godziny prelekcji przespalem, poznajac prawdziwa zyczliwosc ludzka - pozyczono mi poduszke [sic!], dano kawy Nescafe w styropianowym kubku i szturchnieto kiedy wyklad sie konczyl. Nie liczac tego - angielski. Moge spokojnie czytac ksiazke jak dlugo jest 'po jezyku' za co moj profesor ma ogromnego plusa, no i sa to ostatnie zajecia w piatek, co tez pozytywnie odbija sie na mojej biednej, zrytej psyche.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 13:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe XD moim ulubionym przedmiotem....jest..biggrin biologia biggrin I angol...no,chyba bym nie mogła należec do językowej klasy,gdybym angola nie lubiła biggrin A biologię lubię dlatego,że...jest ciekawa ^^ i jesli nie wyjdzie mi z zawodem muzyka<nie kracz,Ipa! : P>to myślę o leśnictwie ^^

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 17:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój ulubiony przedmiot...... hmmm.... angielski. Najciekawszy i uczy go najlepsza nauczycielka ;]

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 19:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

altruista napisał/a:
absolutnym faworytem jest wyklad o morderstwach na dzieciach, na ktory trafilem przypadkowo, bo znajomy robil za asystena, ktorego pelne 3 godziny prelekcji przespalem, poznajac prawdziwa zyczliwosc ludzka - pozyczono mi poduszke [sic!], dano kawy Nescafe w styropianowym kubku i szturchnieto kiedy wyklad sie konczyl. Nie liczac tego - angielski. Moge spokojnie czytac ksiazke jak dlugo jest 'po jezyku' za co moj profesor ma ogromnego plusa, no i sa to ostatnie zajecia w piatek, co tez pozytywnie odbija sie na mojej biednej, zrytej psyche.

altruisto jesli rozpartujemy w tych kategoriach to ja moge dodac historie mysli filozoficznej- nie dosc ze pani prof. golebiewska zucala liste na zajeciach zeby sie kazdy sam wpisal, to rozumiala, ze nie kazdy wie o co chodzi w tym ze strzala nigdy nie doleci do celu bo zawsze ma jescze pol drogi do przebycia....to jeszcze na egazminie ustym pozwala wejsc z notkami i udawla, ze nie widzi jak sie sciga i pozwala wybrac zczego chcesz odpowidac to jescze ze szczera radoscia mnie pochwalila za wybitna odpowiedz i wstawila 5
a pschyopatlogie za to ze naprawde byl ciekawy wyklad do czego przylozyla sie pani dr. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wyklady filozofii sa swietne ;] mam jeszcze gdzies cos kolo 5 stron A4 notatek z probami udowodnienia ze krzeslo na ktorym siedze istnieje :P

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 17:02   

Ee nie lubie zadnego chyba :\ Chociaz w tym roku jakos gladko mi chemia idzie.. Po za tym nie mam przyrody ani muzyki ;]
Powrót do góry
maadzia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2005
Posty: 31
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moim zd. to w wiekszosci zalezy od nauczyciela..(przystojnego:P --> zart!) ja tam naj lubie wf mozna pobiegac i troche sie rozluznic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6317494
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 8 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |