| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Spódniczki mini
Autor Wiadomość
Spider
Gość
PostWysłany: Czw 15 Maj, 2003 14:14   Spódniczki mini

Czesć
Pytanie do raczej do dziewczyn. Ostatnio moja sympatia kupiła sobie spódniczke mini. Nie byłoby problemu gdyby nie to że wydaje mi się ona lekko przy krótka... Ma nie więcej niż 25 cm długości. Fajnie w niej wygląda ale szlaq mnie trafia jak widzę jak inni się za nią oglądają na ulicy! A wy jakiej minimalnej długości miniówy preferujecie? Napiszcie!
Przejdź na dół
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Czw 15 Maj, 2003 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mówiąc szczeże ja też lubie mini. Ja lubie mini 30, 35 cm Wink
A co do twojej symatii to niemartw się. Ona ma taki gust. Niech się chłopacy za nią oglądają. Przecież niebędzie ona się ogladać za każdym co na nią spojrzy Wink

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SONIa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Maj 2003
Posty: 30
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2003 12:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja osobiscie nie przepadam za spodnicami ani sukienkami (i wiem ze jest tez liczna grupa dziewczyn ktore ich nie lubia) ale wiem ze dziewczyny lubia zwracac uwage chlopcow na np. swoje dlugie nogi... sam po sobie napewno wiesz ze jak idzie jakas laska to nie mozesz sie nie obejrzec zza nia! wkoncuu dlatego nazywaja nas plcia piekna!!! POZDROfKI

_________________
SONIa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mood


Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2003 16:20   każda dziewczyna Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w sumie ja też lubię mini jak Ulka na ale musi on mieć jednak przyzwoite wymiary mimimum 35cm no ale skoro twoja sympatia lubi takie spudniczki no cóż ale poradź jej że jednak powinna nosić je trochre dłusze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wicherek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 34
PostWysłany: Nie 25 Maj, 2003 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubię chodzić w spudniczkach, ale wygodniej mi jest w spodniach Wink Ostatnio przyszłam do szkoły w spodniczce... hymmm... 25-30 cm i oj Rolling Eyes ! Ale się gapili biggrin Musze powiedzieć, że to strasznie wkurzające, patrzec się jak się ślinią Mad . Ale wracając do sprawy-powiedziałeś, że ładnie wygladała tylko wkurzają cię inni. Powinienaś się cieszyć, że zazdroszczą ci twojej dziewczyny Wink Wink Wink

_________________
Szalona Panna Wicherek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lillian

Dołączył: 21 Cze 2003
Posty: 2
PostWysłany: Sob 21 Cze, 2003 10:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wogóle nie lubię spódnic a już wogóle mini. Najlepsze takie dłuuugie. biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Sob 21 Cze, 2003 11:26   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widocznie twoja dziewczyna lubi, gdy chłopcy się za nią oglądają. A może wcześniej nikt za nią się nie ogladał, tylko ty i chciała zwrócić na siebie uwagę,dlatego użyła bardzo krótkiej miniówy. Wink
Moja rada: Bądź dumny, że to ty chodzisz z taką laską, a nie tamci podglądacze. Kiedy zobaczysz, że ktos się za nią oglada, złap ją za rękę, wtedy dasz jej przykład, jak ją lubisz, a temu podglądaczowi porządną zazdrość. Wink
A jeżeli naprawdę irytują cię za krótkie mini, powiedź jej, że lepiej wyglądałaby w dłuższej o chociaż 10 cm., ponieważ w ten sposob daje o sobie zły przypadek kultury osobistej, (nie obraź się, ale...)daje znać innym, że ubierze się w każdy ciuch, a dorośli bedą o niej myśleć, jak o niewychowanej dziewczynie. Smile

3maj się cieplutko i powodzenia

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 18 Lip, 2003 13:08   mini Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Byc może lubi taki ubiór...ale ja raczej się jej dziwie...nie lubie wyglądać jak...heh nie ważne Smile) Porozmawiaj z nią...powiedz że wolisz ją w dżinsach Smile Może ona specallnie ją kupiła dla ciebie bo chciała żebyś bardziej do niej przywiązywał uwagę. Porozmawiaj z nią to sie dowiesz. Ja kilka razy założyłam takie przykrutkie spodenki lub mini ale szybko mi się odechciało gdy przykleiło sie do mnie na ulicy kilku natrętnych obślinionych ludzi Smile) radziłąbym młodym dziewczynom nie wywoływac wilka z lasu Smile Oczywiście nie mówie żebyście chodziły ubrane jak zakonnice Razz ale troszke umiaru Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."


Ostatnio zmieniony przez Gościówa dnia Sob 29 Lis, 2003 12:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pią 18 Lip, 2003 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsze jak człowiek się czuje w jakimś ciuchu. Widziałam dziewczyny w króciutkich spódniczkach, które chodziły jakby połknęły kij. Ale jeśli Twoja dziewczyna dobrze się w niej czuje to niech ubiera się jak chce. Ona to robi też dla Ciebie. Chce podobać się. Co w tym złego? Chłopcy zawsze oglądali się i będą się oglądać za ładnymi dziewczynami. I na odwrót. Dziewczyny też zerkają na przystojnych chłopaków. To powinno Ci imponować, że Twoja dziewczyna jest warta zainteresowania. Jeśli zaczniesz czepiać się do ciuchów i dyktować, co ma na siebie wkładać to możesz się kiedyś mocno zdziwić Wink Ja bym nie pozwoliła sobie dyktować w co mam się ubierać.
Ale Gościówa ma rację. Nie warto prowokować i tak się ubierać a złaszcza wieczorem czy gdy wraca się z imprezy.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 18 Lip, 2003 15:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubię chodzić w spudniczkach, a nawet bardzo lubię. Mam kilka królkich spudniczek i sukienek. Myślę, że wyglądam w nich fajnie i nie są mi za krótkie biggrin .

A że cię szlag trafia, jak widzisz że ktoś ogląda się za TWOJĄ sympatią, to nic dziwnego (to poprostu zazdrość Wink ). Można uznać to jako dowód miłości Laughing .

Ciekawostka:
Rozmiar sukienek S nie różni się długością od rozmiaru L, tylko wielkością w biuście Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Pią 28 Lis, 2003 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mojm zdanie faceci(chłopaki) są dziwni,przecież powinnienieś się cieszyć,ze inni chłopcy zwracają uwage na towoją laske!Poprostu powiedź to jej,ze nie uznajesz taki "przykrótkich" miniowek!!!Bądź szczery Smile

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Sob 29 Lis, 2003 11:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Twoja dziewczyna czesto ubiera sie w ten sposób? Jeśli tak, to nzaczy ze tak lubi i powinieneś to zaakceptowac, najwyzej powiedz jej ze te mini które nosi sa o pare cm za krótkie. Jeśli zależy jej na Tobie, to zrobi wszystko zebyś nie czuł sie zdenerwowany kiedy inni sie za nia oglądają. Szczerze mówiac mnie tez by denerwowało jakby sie za moim chłopakiem ogladały inne dziewczyny Razz
Ale jeśli Twoja dziewczyna założyła tą spódniczke po raz pierwszy, moze to oznaczac ze chce zwrócić Twoja uwage na jej nogi, powiedz jej ze ma piekne nogi itd Smile Moze własnie dlatego ubrała sie w ten sposób Smile
Powiedz swojej dziewczynie zeby ubierała sie tak tylko dla Ciebie Smile Mój chłopak tez nie lubi jak odsłaniam sie dla innych, woli kiedy robie to tylko dla niego Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 30 Lis, 2003 16:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja osobiście nie lubie spódniczek mini ale od czasu do czasu spródnice moge założyć (oby była czarna to wporzro) jednak twoja dziewczyna może lubić miniówki tobię się ona w nich podoba, jednak jeżeli nie podoba ci się ze zakłada takie krótkie spódniczki i tym samym wzbudza w tobie zazdrośc po prostu z nią porozmawiaj, rozmowa może zdziałac cuda

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Wto 22 Cze, 2004 12:04   Re: Spódniczki mini Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spider napisał/a:
Czesć
Pytanie do raczej do dziewczyn. Ostatnio moja sympatia kupiła sobie spódniczke mini. Nie byłoby problemu gdyby nie to że wydaje mi się ona lekko przy krótka... Ma nie więcej niż 25 cm długości. Fajnie w niej wygląda ale szlaq mnie trafia jak widzę jak inni się za nią oglądają na ulicy! A wy jakiej minimalnej długości miniówy preferujecie? Napiszcie!


no tak:) mnie tam nie przeszkadza jak dziewczyna ma krótką spódniczkę- ciekawe dlaczego? jak ma ładne nogi to jest wskazane zeby w ciepłe dni je pokazywała. a to ze sie inni za twoja kolezanką ogladaja to nic strasznego. powiedz dlaczego cie to tak wkurza?

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Wto 22 Cze, 2004 17:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już nie przesadzaj z tymi tyłeczkami co?Po ulicy np.w stringach,ale wróćmy do tematu:
Pomyślmy,gdybyś ty był dziewczyną np. i miałabyś chłopaka to już nie ubierała bys sie tak jak wcześniej.Nie wymagaj od dziewczyny tego,aby pod twojm wpływwem zmeiniała przyzwyczajenia,ale jeśli tego nie lubisz poroś ją delikatnie,aby tak się przy tobie nie ubiarała,albo coś w tym stylu!Powodzenia Very Happy

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |