| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Sportówka
Autor Wiadomość
0chomik0 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 11
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 11:17   Sportówka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy może ktoś z forum chodzi do sportówki?
Bo ja się jakąś wacham i chciałabym iść do sportówki ale słyszałam że jest tam duużo zajęc i jest duużo lekcji .. Neutral Jak tam dokładnie jest?
Niekture moje koleżanki idą do sportówki tylko dlatego że tam podwyższają oceny-!! Ja tam nie wierze!! Zresztą fajnie by był o mieć jakieś osiągnięcie przynajmniej w sporcie bo w nauce nigdy nic nie zdobęde Neutral
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 13:43   

ja nie chodze ale moje kolezanki tak;
codziennie wf
co czwartek basen
a tego ze podwyzszaja sie oceny??Niby czemu?chba nie..
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy sportowka to sportowa szkola ?:>
jesli tak to ja chodzilam do takiej podstawowki Wink dopoki sie trenowalo to codziennie byly treningi + basen bodajze raz w tygodniu, ale nie pamietam bo to zamierzchla przeszlosc Wink
pozniej jak juz sie nie trenowalo to wf byl standartowo, ajk wszedzie ino na wyzszym poziomie bo i kadra lepsza.
a z ocenami to nic mi nie wiadomo coby podwyzszali, conajwyzej moga przymykac oko na jakies niedociagbniecia w nauce jezeli ktos afktycznie wybitnie uzdolniony sportowo jest i jezdzi na jakies zawody - tacy faktycznie bywaja uprzywilejowani.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 21 Mar, 2005 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za to nie otrzymuje się oceny, chyba ze ...
ALe to zależy od szkołyWink

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
0chomik0 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 11
PostWysłany: Pon 21 Mar, 2005 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

PROSZE O PODPOWIEDŹ!!
Jutro piszę z rana podanie i już na 100% idę do sportówki-tylko czy mam iść do klasy tanecznej czy siatkarskiej??!!
Lubię tańczyć tylko że nie wiem.... Bo siatkówka też jest fajna-w taneczynym prawie nic się nie robi oprócz tańczenia a w siatkówce trzeba jeżdzić na halę żeby poćwiczyć.. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 21 Mar, 2005 21:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sadze, ze taneczna klasa bedzie 'latwiejsza' niz siatkarska (juz to chociazby ze trzeba bedzie dojezdzac do hali itp)..ale gdybym ja miala taki wybor wybrala bym siatkowke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Pon 21 Mar, 2005 21:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja na Twoim miejscu poszłabym do klasy tanecznej, bo po porstu bardziej lubie taniec. Zrobisz jak ze chcesz. Zastanów się co wolisz, czego nauka bedzie dla Ciebie przyjemniejsza. I pamietaj, zanim podejmiesz decyzję przemyśl to jeszcze kilka razy, żebys później nie załowała i nie meczyła się w tej klasie Wink

Pozdrawiam

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
0chomik0 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 11
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 14:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jednak wybrałam siatkarską-podanie już złożyłam-tylko jeszcze badania lekarskie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 13:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do sportowki to jest w niej moja siostra i nie ma wcale jakos "trudniej"...Tzn. chodzi na treningi codziennie ale to tylko z grupka znajomych,jak nie z pania to z kolezankami. A dziewczynki,ktore nie robia sobie same treningow maja chyba 3 razy w tygodniu wf i 3 dodatkowe treningi na ktorych robia to samo co na wfie. Moja siostra miala do wyboru pilkarska i lekkoatletyczna Razz .

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sprawa się rozwiązała więc już blokuje!!

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |