| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
yyy..
Autor Wiadomość
mala_mi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 26 Mar 2005
Posty: 1
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 16:31   yyy.. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam strasznie wielki problem (jak każdy na tym forum) Sad Chodzi o trądzik. Nie chodzi mi o ten na twarzy tylko o ten na plecach i na dekolcie!!! Błagam, powiedzcie mi jak usunąć to cholerstwo, bo już próbowałam to scierać i nic Sad Jestem naprawdę załamana i musze pozbyć się tego jak najszybciej, bo za jakiś czas mam jechać do aqua parku i w życiu nie pokaże się tam z "czymś takim"! Więc, jakie znacie sposoby na usunięcie trądziku z takich miejsc?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 16:39   

Kurczę dokładnie Ci nie powiem ale słyszłam że istnieją specjalne żele pod prysznic w celach zniszczenia tych pryszczy. Narazie smaruj je zwykłymy tonikiem antybakteryjnym i powinno pomóc. Te pryszcze powstają od nadmiernego wysiłku fizycznego to wiem bo sama to coś mam ale to mi nie przeszkadza Wink
Pozdro =]
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 16:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie widze tego trądziku i nie jestem w stanie dokłądniej określić,co Ci pomoże ale skoro to aż takie uciązliwe to radziłabym iść do dermatologa,on Ci dokładniej powie co pomoże w Twoim przypadku.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 17:50   

trądzik na plecach i dekolcie jest dość popularny też to mam i smaruje 2 razy dizennie tym samym co trądzik na twarzy czyli [oprócz mycia mydlem of kors] tonikiem antybakteryjnym i na wągry
obawiam sie że to taki sam trądzik jak inne więc sam powiniem z biegiem czasu "przystopować" jak przestaniesz dojrzewać itd
Powrót do góry
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim musisz szczególnie dbać o higine w tych miejscach i tak jak napisala mróweczka iść do dermatologa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 18:47   

Sa zele i mydla. Ponoc pomagaja. Jesli jednak ci nie pomoze, to proponuje isc do dermatologa.
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 22:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najwyzej nie idz do aqua parku Razz
czy to mydlo,plyn czy co innego to w 24h nie znika Razz
co wy do aqua parku chodzicie na miss mody czy jak?, jakbym ja z takich powodow robilbym problemy to chyba w zyciu bym nie wszedl do basenu Smile

A tak pozatym TO NIE PISZICE NAZWY TEMATU TYPU "PROBLEM,YYY,EEE,POMOZCIE" bo jak widze taka nazwe tematu to odrazu nasuwa mi sie na mysl psychiatryk

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 22:50   Re: yyy.. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Noo myśle, że najlepiej będzie jak pójdziesz do dermatologa biggrin on może ci przepisać jakąś maść a co do gladiatorapl too gadasz bez sensu !! ma dziewczyna problem to go nam mowi i tyle !!

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 22:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ci mowie,mozesz jechac do Aqua Parku nawet z pryszczami na plecach i na dekolcie.Jedziesz tam chyba dla przyjemnosci,czy moze na jakis pokaz mody?
I jakiego czlowieka interesuje ze masz pare pryszczy? A nawet jak beda sie gapic to sie tym nie przejmuj,niech mysla sobie co chca.Wazne jest ze dobrze sie bawisz =)

Ja tez mam taki problem.
Zawsze obmywam te obszary specjalnym plynem, przecieram tonikiem antybakteryjnym i jeczce takim lekiem od dermatologa ktory uzywam tez na twarz.To tylko troche pomaga,bo ciagle pojawiaja sie nowe ale moze ci pomoze.Sproboj roznych zelow,plynow czy tonikow antybakteryjnych.Polecam tez mydlo siarkowe.A jak nic nie pomoze ,to wtedy powinnas wybrac sie do dermatologa. ♥

Juhu ! ^^ Moj 30-sty post <=P

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
pechowa ona Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 06 Wrz 2004
Posty: 90
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 11:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja miałam taki sam problem . Plecy tak strasznie mnie bolały, że nie mogłam spać. Przemywałam je mocnym tonikiem antybakteryjnym i jak narazie nic mi się nie pojawia Smile Gorzej mam z twarzą... Sad Jeśli nic nie pomoże to tak jak napisali poprzednicy najlepiej jak pójdziesz do dermatologa. Pozdrawiam

_________________
Najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał.. (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2071312
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 18:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem i przemywam plecy ii dekold tonikiem a na basen i tak jeżdze bo lubię a tak jak tam będziesz to się rozejrzyj naprawdę dużo ludzi ma z tym problem i poprostu nie zwracają na to uwagi nie przejmuj się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |