| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Czemu?
Autor Wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 17:28   

Chesterka napisał/a:

PS. To mój 666 post więc musiał taki być! Razz Blehehe ;]

a ja 666 post miałam 201 postow temu.. Smile
Przejdź na dół
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 17:34   

Gabra napisał/a:
Chesterka napisał/a:

PS. To mój 666 post więc musiał taki być! Razz Blehehe ;]

a ja 666 post miałam 201 postow temu.. Smile

Wzruszające Crying or Very sad lol Laughing
Powrót do góry
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nawet nie pytalam mame czy moge używac tamponów wiec nie znam jej zdania. Nie trzeba bylo jej pytac tylko powiedziec: mamo, chce uzywac tamponow!" . Patrze ze mama za wszelka cene chce cie zniechecic do uzywania tamponow. nie daj sie. jestesmy z toba Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 18:18   

Przepieprszylas sprawe, pytajac sie o zgode. latwiej byloby powedziec jej po fakcie. Wink ale tak jak juz mowily dziewczyny. Razz a co do wizytu i ginekologa - a idz Razz mamie zrobi sie glupio, ze opowiadala Ci glupoty o tamponach ;]


ps.
Cytat:
Więc umrzesz! Bo tampony są złeeeee, są tworem szatana!!! ]:->

rany, trzymam dzielo szatana w szafce kolo lozka :] hardkor! biggrin
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

właśnie pokarz mamię tę stronę(dorastam.pl) i wytłumacz jej wszysciutko po kolei jak napislali inni;)

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja powiedzialam matce zeby mi dala kase na tampony i mi po prostu dała
jakos nie widzi róznicy w tym czy bede uzywala podpasek czy tamponow
aze sama uzywa tych drugich to nie ma nic przeciwko zebym ich uzywala
wizyta u ginekologa? pewnie tylko porozmawia
jesli masz taka matke a nie inną to idx
niech wie ze jest głupia (za przeproszeniem) znaczy w tym momencie jesli o tym mowi
i wogole eh no niewazne

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 20:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Głupia syuacja...Też uważam,że mogłaś nie mówić,byłoby łatwiej. W ogóle nie wiem,czy to aż tak istotna sprawa. ja mojej mamie nie mowie o tym,czego używam ale moja koleżanka spytała sie mamy,czy może nosić tampony a jej mama na to "A rób co chcesz, twój okres nie moj", i to jest moim zdaniem najwłaściwsze podejście.
Hm...głupio cś z tym ginekologiem. Masz dwa wyjścia-albo bedziesz uzywac ich w tajemnicy,albo pojdziesz do tego ginekologa. Pierwszego nie radze,bo mama moze znalezc tampony lub coz zauwazyc (a napewno zauwazy w smieciach) i bedzie zonk...Lepiej pójdź dla swietego spokoju, ginekolog z Tobą porozmawia po czym stwierdzi,ze mozesz uzywac tamponów i będzie spokój Smile .

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 21:16   Re: Czemu? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AloneMoon napisał/a:
.Ale ona zaczela wrzeszczec ze dopuki nie bede miec 18 lat to nie zaloze zadnego tamponu.
no co ty oszalałaś? Nie wiedziałaś że tampony sprzedają dopiero od lat 18?Razz musisz pokazać dowód tak jak przy kupowaniu alkoholu biggrinbiggrinbiggrin
a tak na poważnie to moja mama też am takie zdanie o tamponach dlatego nawet nie wie że ich używam Twisted Evil
~~~~
Z tego co piszesz to ja już dawno powinnam pmiec przerwaną błonę dziewiczą, 100 wizyt u ginekologa za sobą, pełno chorób kobiecych itp Wink a czasami uzywam tamponów i jakoś zyję Wink
W sumie to kwestia gustu bo dla mnie jest naprawdę obojętne czy użwayam podpasek czy tamponów..w sumie tampony używam tylko w wyjątowych okolicznościach ale skoro tobie podpaski przeszkadzają warto spróbować tamponów Wink i wcale twoja mama nie musi o tym wiedziec =] a jesli juz tak bardzo tego kcesz to idz to tego ginekologa dla św. spokoju i mysle ze nawet nie ebdzie cie badał bo po co? poprostu odrazu rozwieje wątpliwosci twojej mamy Wink i powie jej odrazu bez badania ze mozesz ich uzywac
uff..już mnie paluszki bolą od pisania...biggrinbiggrin pozdrawiam i zycze powodzenia biggrin

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 13:33   Re: Czemu? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam to samo w domku, ale w moim prypadku to było po przeczytaniu ulotki i też jadę z mama do ginekologa biggrin zgodzila się na noszenia tamponów pod jednym warunkiem : "masz nosić tampony dopiero wtedy jak ci się unormuje " zgodzilam sie i jak na razie nie ma tematu moię ci sprobuj z mama dojsc do jakiegos rozwiazania dla ciebie i dla niej dobrego to pomaga biggrin pozdrowka dla wszytskich z okazji swiat biggrin

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 13:38   Re: Czemu? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aa i jeszcze jedno jdz do ginekologa nie zrobi ci zandych badan (co wklada rece niewiadomo gdzie) bo w tym wieku ginekolodzy staraja sie nie ruszac narzadow kobiecych biggrin wiec sie niem martw !! niech twojej mamie wyjda oczy na wierz papap i zycze powodzenia biggrin !!

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie przejmuj sie ja miałam identyczny probelm w chacie ale tu akurat poparłam nie starsza siostra a tak w ogole to ja miałam jeszcze inny sposób powiedziałam w dzień wycieczki że jedziemy na basen a ja miałam okres(jakiś środek cyklu) to był dzień wyjazdu więc niedało już się nic odwołać więc mama wkońcu dała mi forsę na tampony i teraz się jakoś przelamala ale jednak upiera się żebym choć w pierwszych dniach używała podpasek a na koniec spokojnie mogę używać tamponów ( używam głownie o.b. mini bo łatwo i szybko się je zakłada) a tak jeszcze to w niektórych sklepach można kupić moje pierwsze ob tam są tampony mini, plastkiowe opakowanie na 4 tampony i książeczka z instrukcją jak zakładać tampon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 19:18   Re: Czemu?

laniade napisał/a:
aa i jeszcze jedno jdz do ginekologa nie zrobi ci zandych badan (co wklada rece niewiadomo gdzie) bo w tym wieku ginekolodzy staraja sie nie ruszac narzadow kobiecych biggrin

kupa prawda.
pierwsze spotkania to rozmowy, ale jesli 3ba zrobic badanie to wkladaja, bo to znaczenia nie ma kiedy. Rolling Eyes
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 20:42   Re: Czemu? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabrielen napisał/a:
laniade napisał/a:
aa i jeszcze jedno jdz do ginekologa nie zrobi ci zandych badan (co wklada rece niewiadomo gdzie) bo w tym wieku ginekolodzy staraja sie nie ruszac narzadow kobiecych biggrin

kupa prawda.
pierwsze spotkania to rozmowy, ale jesli 3ba zrobic badanie to wkladaja, bo to znaczenia nie ma kiedy. Rolling Eyes

Hm...A ja słyszałam(nie byłam u ginekologa,więc mogę się mylić),że jeśli dziewczyna jest dziewicą to nie bada jej się "przez pochwę"...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tampony sa nieszkodliwe, nie uszkadzaja blony dziewiczej i jezeli je regularnie zmieniasz nie musisz sie martwic o bakterie.. sa tampony w rozmiarze mini ktore wcale nie sa stworzone dla kobiet ktore juz uprawiaja sex..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 22:12   Re: Czemu? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie napisalam ze wogole nie wlozy, ale ze postara sie nie wkladac bo nie jest zdowe takie badanie Confused

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |