| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Czemu?
Autor Wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 13:25   Re: Czemu?

mroweczka napisał/a:
Gabrielen napisał/a:
laniade napisał/a:
aa i jeszcze jedno jdz do ginekologa nie zrobi ci zandych badan (co wklada rece niewiadomo gdzie) bo w tym wieku ginekolodzy staraja sie nie ruszac narzadow kobiecych biggrin

kupa prawda.
pierwsze spotkania to rozmowy, ale jesli 3ba zrobic badanie to wkladaja, bo to znaczenia nie ma kiedy. Rolling Eyes

Hm...A ja słyszałam(nie byłam u ginekologa,więc mogę się mylić),że jeśli dziewczyna jest dziewicą to nie bada jej się "przez pochwę"...

czasami nie ma innego sposobu Razz /ja bylam u lekarza i z nim rozmawialam, w konsekwencji czego wypytwalam go o badania itd. wiec powiedzial mi, ze jezeli jest potrzeba i jakies hm... zagrozenie (ze tak powiem) nazadow rodnych, to i owszem. jednak czesto pierwsze wizyty to tylko rozmowy itd. Smile/
Przejdź na dół
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 19:29   badanie przez odbyt Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie bój się na pierwszym spodkani lekarz wie jak się denerwujesz i pierwsze spotkanie to tylko rozmowy, czytałam że dziewczyny młode i będące dziewicami są badane przez odbyt ale to tylko w powarzniejszych przypadkach w twoim przypadku napewno nie będziesz badana. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie dziewczyny-w taponach nie ma ŻADNYCH bakterii i to mit,że jeśli długo ich nie wymieniacie to zagmieżdżą się bakterie bla bla bla...Bakterie mogą znaleźć się w krwi która wypłynie np. na podpasce. Ale tampon ani nie zatrzymuje bakterii,ani krwi. Bakterie w środku (te na tamponie) nie są tymi szkodliwymi...Dopiero keidy krew wypłynie(no bo wkoncu długo niezmieniany tampon przepuszcza krew) wtedy na majtkach zaczynaja tworzyc sie [z tej kriw Razz ] bakterie,ponieważ krew jest ich naturalnym skupiskiem i dlatego tampony trzeba tak często wymieniać...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z mroweczką tampony koniecznie trzeba zmieniać co 2-3 godzin bo inaczej przeciekną, jeśli np, gdzieś wyjerzdzasz na dłużej to dobrze jest kupić moje pierwsze o.b. z książeczką i plaskikowym opakowaniem które doskonale się zmieści nawet do najmniejszej kieszonki. POLECAM!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

2-3 godizny to stanowczo!!! za mało
(oczywiście zależy od obfitości i rodzaju tamponu)
tampony zmienia się zazwyczaj 3-6 godzin
jesli tampon jest zbyt mało nasiąknięty, wyciąganie go (i wymiana) moze być bardoz nieprzyjemna i wysusza naturalny śluz pochwy.
A jeśli zbyt długo to tampon przecieka
Więc w sam raz jest wtedy kiedy "wychodzi gładko, bez większoego, lekko nieprzyjemnego oporu" oraz "nies jest jeszcze zbyt nasiąknięty"
bez przesady
2 godizny? pfy
bym wykorzystała całą paczkę tamponów w jeden dzień
a w nocy? wstawac co 2 godziny =/ ja pierdoole

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oczywiście masz rację to zależy od obfitości a w nocy się nie musisz wstawać bo podczas snu(leżysz) obfitość okresu się zmniejsza więc jeśli założysz tampon tuż przed położeniem się spać to jak najbardziej ci wytrzyma do rana, a jeśli chodzi o bakterie to przypominam o porządnym myciu rąk przed i po zakładaniu tamponu(o tym to chyba każdy pamięta:))

_________________
każdy problem można rozwiązać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale mi nie musisz tłumaczyć
ja dobrze wiem
używam tamponów kolo roku już
tylko z tymi 2 godzinami przesadziłaś
i to sporo

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wcale tak dużo nie przesadziłam bo ja to dwałam na moim przykładzie bo mi często się zdaża że pierwsze dni (zwłaszcza 2) mam tak obfite że podpaska always na noc (ta w granatowym opakowaniu) z nałożoną na nią watą starczyła mi na góra 2 godziny.

_________________
każdy problem można rozwiązać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 22:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

radze Ci zebys poszla do ginekologa, niekoniecznie sie zbadac bo to gowno ma do tego ale sie dowiedziec o i jak ;p wtedybedziesz pewna czy mama ma racje czy Ty, a matka nic nie musi wiedziec ;p To Twoja pochwa i Twoja decyzja ;] hahaha ;] ja tam sie mojej o nic nie pytalam i jest dobrze ;0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 11:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama dala mi wreszcie spokoj ;P
Powiedzialam jej "To moje cialo i moja decyzja!" ,dopiero wtedy przestala sciemniac.
Ale wtedy bylo juz too late bo krwawienie juz sie skonczylo!
Tylko przeczytalam na takim Forum "pierwsze przezycia z Tamponem ",wiekszosc dziewczyn mowilo ze bylo niewygodne,bolalo,trudno bylo wyjac..troche sei przestraszylam.Wiec znow pytam...czy to tak jest za pierwszym razem ?

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 12:03   

Najprawdopodobniej trudno było założyć, bo sie nie wyluzowały :] Musisz mieć rozluźnione mięśnie i wogóle być na loozie :] Z czasem sie tego nauczysz Smile Jeśli tampon jest prawidłowo założyony(na odpowiedniednią głębokość) nawet go nie czujesz Very Happy A dlaczego trudno wyciągnąć? Proste- tampon z pewnością był jeszcze zamało nasączony. To tyle :-) Jak masz jeszcze pytania to pytaj, postaram sie pomóc Very Happy
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak jak powiedziała poprzedniczka, widocznie za bardzo się spięły. Za pierwszym razem zazwyczaj bardzo się ręce trzęsą Wink . Są dziewczyny,którym za pierwszym razem się udało a są też takie,które mogły używać tamponów dopiero po uprawianiu seksu [niestety niektóre z nas mają tak wredną błone,że po prostu nie da się zaaplkikować tamponu]. W rzeczywistości trudniejsze jest chyba nawet wyjmowanie tz, mniej przyjemne. Znam nawet sposoby moich koleżanek,że przy wkladaniu aby się wyluzować włanczały sobie muzykę Razz . A wyjmowanie może być nieprzyjemne dlatego,ze tampon jest nie do końca nasączony. Tampon powinno się zmieniać co 4-6 godzin. Reszta zależy od obfitości Twojego krwaiwienia. Nie należy zmieniać go częściej właśnie ze względu na nieprzyjemne wyjmowanie. Dobrze nasączony tampon nieraz sam chce "wyjść" np przy siusianiu. Wystarczy mocniej "siknąć" i sam wychodzi Mr. Green . Może to brzmi dziwnie,ale to naprawdę nie takie straszne. "Początkujace" dziewczyny po prostu zazwyczaj za bardzo się przejmują i już po godzinie,dwóch chcą wyjmować tampon. Całkowicie niepotrzebnie!

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 23:05   Re: Czemu? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
Gabrielen napisał/a:
laniade napisał/a:
aa i jeszcze jedno jdz do ginekologa nie zrobi ci zandych badan (co wklada rece niewiadomo gdzie) bo w tym wieku ginekolodzy staraja sie nie ruszac narzadow kobiecych biggrin

kupa prawda.
pierwsze spotkania to rozmowy, ale jesli 3ba zrobic badanie to wkladaja, bo to znaczenia nie ma kiedy. Rolling Eyes

Hm...A ja słyszałam(nie byłam u ginekologa,więc mogę się mylić),że jeśli dziewczyna jest dziewicą to nie bada jej się "przez pochwę"...

Jesli jest taka koniecznosc bada się je przez pochwe lecz mniejszymi nazędziami takimi ktore nieuszkodza błony dziewczej. W kazdej blonie jest maly otwor przez ktory wyplywa krew miesiaczkowa wiec uzywanie tamponow czy badanie ginekologiczne wcale nie pozbawi cie dziewictwa. Jednak uwazam ze jesli chodzi o sprawe ttamponow to badanie raczej nie bedzie konieczne.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |