| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Boję sie go!!
Autor Wiadomość
wodo Płeć:Kobieta

Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 1
PostWysłany: Pon 21 Mar, 2005 10:22   Boję sie go!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Siemka.Jestem tutaj pierwszy raz.Proszę was o szybką odpowiedź.poniewarz się boję.A oto mój problem.
Na początku września tamtego roku dstałam miesiączkę.Od soboty do środy trwała.Była mało obfita. I od tamtej pory, ni Ani razu nie miałam okres.Tylko cały czas śluz mi wyciekał.Moja mama, powiedziala,że ona nie wie vzy to jest normalne i,że sie o mnie boi.Zaproponowała,że jak za pare dzi nie dostane okresu,pójdziemy do ginekologa.Boże ja mam dopiero 13 lat!!!Nie wyobrażam sobie,że jakaś babka mogła by i grzebać no wiecie gdzie.Boję się go\jej.A jak mi powie,że jestm chora,że w przyszłości nie będę mieć dzieci???.Proszę was, o szyblką odpowiedż.Czy coś ze mną jet nie tak??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 21 Mar, 2005 10:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze bez paniki.
Od Twojego pierwszego okresu minęło 6 miesięcy. No własnie,to troche długo. Radzę poczekać jeszcze miesiąc jakiś,a jeśli nie dostaniesz okresu pójść do ginekologa.
Ale sama przekonasz się,że to nie takie złe. Czasami wystarczy tylko rozmowa. Na pierwszy raz polecam jednak ginekologa-on jest delikatniejszy a kobieta wie,na co może sobie pozwolić. I nie martw się, moze badanie do najprzyjemniejszych nie należy ale trwa pare sekund/minut Wink Poza tym to,że spóźnia Ci się okres nie swiadczy jeszcze,że jesteś chora i nie będziesz mieć dzieci.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Mar, 2005 11:23   

Wizyta u ginekologa nie jest taka straszna, ludzie -__-'' [wiem bo sama bylam] pomysl o tym, ze gdybys na cos chorowala teraz (pfu!), nie pojdziesz i bedziesz chorowac dalej... to nie jest taki straszne Wink to lekarz taki, jak kazdy inny Smile
3maj sie, wytrwalosci zycze i powtarzam, nie ma sie czego bac! Smile
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 21 Mar, 2005 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj sięWink Pierwsze miesiączki przeeważniesą nieregularne:) Mozesz ja dostać hmmdopiero w wakację! WIec czeklaj cierpliwie!!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Wto 22 Mar, 2005 13:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm no jesli minelo jush pol roq to mozhe oznaczac ze jest wszystko ok i poprostu nie do konca jestes jeszcze dojrzala kobietka;) ale mozhe lepiej na wszelki wypadek udac sie do lekarza... bedziesz miala przynjamniej ta pierwsza wizyte za soba:P heh a co do tych dzieci to chyba troszq panikujesz zlotko:)

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Wto 22 Mar, 2005 14:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spox. Wszystko jest ok. Przeciez przez okolo 2-3 lata reguluje sie dopiero okres wiec nie martw sie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Wto 22 Mar, 2005 14:21   Re: Boję sie go!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie mart się o okres booo to moim zdaniem ni jest jescze powod do mysli ze nie mozesz mniec dzieci . A co do ginekologa to tez sie nie martw boo wszyscy ginekolodzy staraja sie aby przez uregulowaniem okresu nie robic tego badania (noo co tam wkladaj ci reke) [ wiem bo rozmawialam z pania doktor na ten temat ] wystarczy sama rozmowa i mozesz tez wziasc na przypadek podkladke z tym sluzem zeby ci sprawdzili czy nie masz uplawow lub innej choroby !! Trzyma sie wszystkim !!

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mialam dokladnie tak samo! Chyba nie mialam miesiaczki z 4 miesiace a wczoraj znow sie pojawila,i nie poszlam do ginekologa.Ciagle jest jej bardzo malo...

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 22:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm z tego co pamietam (ehh ile to juz lat minelo Sad ) to tez mialam taka sytuacje bo mialam przerwe w miesiaczkowaniu chyba z 8 miesiecy ;/ i teraz mam prawie idealnie regularna ;p wiec spokojnie ;=p a co do ginekologa to gowno prawda, ze facet delikatniejszy- preciez w jaki sposob kobieta moze byc niedelikatna ;/? jakos sobie tego nie wyobrazam ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 11:41   

potwora napisał/a:
a co do ginekologa to gowno prawda, ze facet delikatniejszy- preciez w jaki sposob kobieta moze byc niedelikatna ;/? jakos sobie tego nie wyobrazam ;]

kobieta to kobieta, tez ma to co my. wiec wie, na co moze sobie pozwolic. facet natomiast nie wie, bo nie ma zenskich narzadow rozrodczych, wiec robi to mozliwie jak najdelikatniej.
Powrót do góry
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 11:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale chyba kazdy Ginekolog powinien byc delikatny,nie?
Na pierwsza wizyte radzila bym raczej isc do kobiety Ginekolog( ma to samo co my i przechodzila to samo..),a jak bedze "niedelikatna" to zmienic na faceta =)

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 15:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj ale to nie o to chodzi.
Ginekolog nie ma narządów kobiecych i dlatego jest zupełnie delikatny, a kobieta wie,ze nic Ci nie zrobi i jest troche mniej delikatna,ale nie tak super brutalna z kolei...
I nie gadajcie glupot,ze dlatego ze babka ma to samo co my to lepiej do niej. Lekarz tez w swojej dlugoletniej pracy duzo sie tego naoogladal i na pewno nie bedzie "z tyłu" =P. Tak samo głupie jest gadanie,ze babka bardziej zrozumie,ze ma to samo wiec mniej wstydu jest...A zrsezta robta co chceta ale ja zdecydowanie bardziej faceta polecam Smile . Z tego co zaobserwowałam u nas(nie mówię,że tak jest wszedzie) to babki nawet są bardziej niemiłe... Rolling Eyes .

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nigdy nie bylam u Ginekologa wiec niewiem czy Kobieta czy Facet lepszy ale mysle ze u kobiety Ginekolog dziewczyny ktore ida tam pierwszy raz beda sie mniej wstydzic.
Jak bedzie niemila i nie delikatna to mozna zmienic.
Nie chce tez mowic ze on sie nie zna ..tylko niektore dziewczyny przy pierwszej wizycie nie chca rozmawiac o intymnych Zeczach z Meszczyzna.
A zreszta....robta co chceta =)

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jezeli to byl dopiero twoj pierwszy okres to mozesz miec nieregularnie, ale to chyba juz zadlugo pojdz do ginekologa, raczej nie bedzie cie badac tak jak sie tego boisz, pewnie porozmawia z toba, i jezeli uzna przepisze ci np chormony dla wyregulowania tego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdzies slyszalam ze ,zeby miec przepisane Hormony trzeba przejsc badanie...

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |