| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Film
Autor Wiadomość
Eithne Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 41
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 01:02   Film Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otóż mam zamiar nakręcić film (tak film dobrze przeczytaliście). Mam jednak wiele wątpliwości czy mnie nikt nie będzie wyśmiewał, że chodzę do gimnazjum i już mi w głowie takie "dziwne" rzeczy. Jak byście zareagowali gdybyście się dowiedzieli, ze wasza koleżanka ma zamiar nakręcic film?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5232984
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 08:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jesli ma hmm.. scenariusz, ma czym, ma kogo, a przedewszystkim ma zamysł i ochote to czemu nie
bym ja wspierała = )

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 08:37   

No cóż w naszej klasie też jest taki pomysł =] wczoraj kręcili pierwszą scenę, a więc pomysł nie jest dziwny. Film jest oczywiście nisko budżety, powiedziałabym baaardzo nisko, ale co zrobią gimnazjaliści. Ja robie z lekka mówiąc za downa. Taki przerywnik, tło, będę biegać nie wiadomo skąd i do kąd w czapeczce-parasolu i robić yhyhyhyhy
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 08:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no my z kumpelą mamy scenariusz : >
opry mydlanej
ale [cenzura]Wink
yhyhy
moze będzie kręcone = )
jak sie nauczycielka z angola zgodzi (bo to po angielsku, wszystko pisalysmy same : >)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 09:46   

masz racje
wyśmiałabym cię chociaż takie prowincjonalne pseudofilmy każda rodzina kręci komunie śluby matura pierwsza wizyta chłopaka [to raczej w Ameryce ale sie zdarza] itd itd itd
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 10:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nbie wiem, co tu jest do wysmiewania, przeciez nakrecanie filmu to tylko dobra zabawa, a nie jakas siara biggrin

ja ososbiscie z kumpelami latem krecimy film kryminalny i jeszcze tylko musimy dopracowac scenariusz Razz

no ale z drugiej strony sa inni ludzie, tacy jak kradziejka, zeby ci wysmiali, wiec zeby jakos temu zapobiec, to najlapeij mow o tym filmie kumpelom w formie zartu i swietnej zabawy, aby miec co pozniej pokazac znajomym na zabawie, a nie na serio, ze planujesz nakrecic na calkiem powaznie jakis film i zamierzasz wypozyczyc jakies profesjonalne sprzety itp. W tedy mogloby sie to zdarzyc, bo oczywsice dziewczyny smialyby sie z ciebie, ze ty w ogole nie masz o tym wiekszego pojecia i ze to bedzie zalosne, no chyba, ze robilas juz jakies filmy Wink

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 12:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno nakręciłam na polak film z koleżanami i wiesz co dostałm?6 i nikt się nie śmiał! pO ZA tym była świetna zabawa! Teraz Olaka napisała 2 scenariusz i pani kazała an mnakręcić 2 film;) Teraz potrzeba duzo duzo więcej aktorów! nAKRĘACAMY go po świętach w sobotę! Nakręcanie filmu to coś Laughing

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Eithne Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 41
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 00:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z ajeczką11, ze nakręcenie filmu to coś. Nasz "prdukcja" jest OCZYWIŚCIE bardzo nisko budżetowa, ale staram się żeby wszystko wyglądało bardzo profesojanlnie, amatorsko, ale profesjonalnie. Ekipa, sprzęt, obsada, obróbka komputerowa, statyści, plener, muzyka... Naprawdę można wymieniać w nieskończoność...

Jak powiedziałam o tym znajomym to aż się zdziwiłam ile było chętnych. Oczywiście do grania i reżyserowania Very Happy , ale niestety te wakaty były zajęte.

Jeszcze rozdarta jestem pomiędzy tematem scenariusza , który jest moim "ulubionym" (jak ktos czytał 'Za młoda by doświadczyć" to będzie wiedział), bo wywiera na ludziach nawięcej emocji i łez. Nie wiem, czy nakręcenie filmu oda się, ponieważ role i kwestie są dość trudne...
Zobaczymy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5232984
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 00:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja przyznam ze nie jeden film sie kręciło Razz
A to w szkole jakis z jakiejs uroczystosci a to w domu Razz
A to z now jak sie shizow dostało to i sie ktecilo jakiegos tasiemca biggrin

A z obróbką ? Krecilam bratu na slubie film ... tak poza kamerzystą Razz
Takie wiecie <loL> krotki bo sie tez bawic musiałam biggrin
I obrobilam go cacy glancyk <rotfl> i jako prezent im dałam Razz
A oni skopiowali go i znajomym dawali do obejrzenia biggrin
I cóż Razz podobno były pytania " A ten film kto krecił ? mozecie podac namiary ?" <loL>

Heh ... zycze powiodzenia w 'ujarzmianiu' aktorów biggrin i wogole biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Nirfanka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Kwi 2005
Posty: 15
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 22:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziś obejrzałam Constantina (nie wiem jak to sie pisze <lol> hehs)

film,świetny..takie tematy są extra egzorcyzmy i t d jest spox..nie brakuje scen

trzymających w akcji ogólnie jestś ŚwietnY Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 22:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ogladalam juz jakis czas temu.. z 2 tyg chyba.. tez mi sie podobal.. chociaz jak zobaczylam ze keanu reaves gra glowna role myslalam ze film bedzie troszke lepszy..

Eithne a nie ma u was w miescie jakiegos domu kultury czy czegos tego typu, i zajec filmowych?

Moja droga, edytuj posty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Kwi, 2005 09:44   

koleżanko nasty posty się edytuje a nie nabija
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 17 Kwi, 2005 10:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka na przyszlosc bede pamietac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Kwi, 2005 14:34   

Constantine mi się cholernie podobał, strasznie dobry film jeden z lepszych Amerykańskich ostatniego roku jakie widziałam (po za Za wszelką cenę)
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Kwi, 2005 14:42   

Film to świetny pomysł. Napewno bym cię nie wysmiala:) raczej pchalabym sie do roli hehe. Zycze powodzenia i dobrych aktorow. Wierz a sie uda.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |