| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Babochlop ??? Pomocy!!!!!
Autor Wiadomość
Mytax Płeć:Kobieta

Dołączyła: 21 Lut 2005
Posty: 1
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 13:58   Babochlop ??? Pomocy!!!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam nastepujeacy problem. Mam 15 lat i jestem malo kobieca, nie mam w ogole piersi :-(. Nie wiem co z tym zrobic? Pomocy! Aha uprawiam sport konkretnie plywanie. Nigdy nie mialam zadnych problemow natury kobiecej.
Boje sie ze mi urosnie penis.... ups... wiem, ze to glupie, ale jestem takim babo chlopem. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 14:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh ja tu nic nie pomogę..A do 16 roku życia powinny ci już urosnąć..Jeżeli nie to powinnaś się chyba zgłosić do jakiegoś lekarza..A miesiaczke mas?Z

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 14:11   

a moze jestes za chuda?Wiesz,moja kolezanka ma 14 lat też ani śladu piersi i wogule..Poczekaj jeszcze rok,a penis Ci na pewno nie urośnie.To jest niemożliwe. Smile
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 14:15   Re: Babochlop ??? Pomocy!!!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mytax napisał/a:
mam nastepujeacy problem. Mam 15 lat i jestem malo kobieca, nie mam w ogole piersi :-(. Nie wiem co z tym zrobic? Pomocy! Aha uprawiam sport konkretnie plywanie. Nigdy nie mialam zadnych problemow natury kobiecej.
Boje sie ze mi urosnie penis.... ups... wiem, ze to glupie, ale jestem takim babo chlopem. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Hmm...Jeśli ci piersi nie urosną do 16 lat to pędz do ginekolga!! A nie miałaś okres??? A co dopiersi to nic a nic Ci nie urosły??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uważam, że nie powinnaś się przejmować.
Masz małe piersi dlatego, że uprawiasz sport - pływanie.

Słyszałem, że pływaczką może wyrosnąć członek, ale ty nie bierzesz żadnych hormonów i sterydów, więc ci to nie grozi.
A tak wogole to chyba bajka, a nawet na pewno.

Głowa do góry! Piersi jeszcze powinny urosnąć, jeśli nie to udaj się do ginekologa, a może zaleci jakąś kurację hormonalną. Ale w twoim wieku lepiej nie brać takich rzeczy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wielka Łapa napisał/a:

Słyszałem, że pływaczką może wyrosnąć członek


Neutral ... Co ?? ... no co wy Smile to neimozliwe Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 15:48   

Wielka Łapa napisał/a:
może wyrosnąć członek, ale ty nie bierzesz żadnych hormonów i sterydów
Jezeli bierze hormony i sterydy,tak :]
Cytat:
tak wogole to chyba bajka, a nawet na pewno.

to jednak bzdety :]
żeby nie bylo offtopu:jezeli do 14 roku zycia nie wystapiły zmiany dot,dojrzewania (owłosienie,przetluszczone włosy,okres,lupiez,wypryski itd) trzeba isc do lekarza a ezeli okresu nie dostanieszpo 16 r.ż to tez do lekarza


Ostatnio zmieniony przez Kinga dnia Pon 21 Lut, 2005 17:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 16:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
Wielka Łapa napisał/a:
może wyrosnąć członek, ale ty nie bierzesz żadnych hormonów i sterydów
Jezeli bierze hormony i sterydy,tak :]

wiec rozumiem ze jak duzo skacze, to wyrosna jej jeszcze skrzydla? Pieprzenie, ot co. Wieksze dawki hormonow moga nadac niektore cechy meskie, ale nie wyrosnie ci od tego czlonek, chyba ze na czole.

twoja figura jest ogolnie malo kobieca, czy po prostu masz male piersi? Jezeli to drugie to nie am sie czym przejmowac, mam kilka znajomych starszych od ciebie o kilka ladnych lat, i maly biust wcale im kobiecosci nie ujmuje.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 17:52   

altruista napisał/a:
Gabra napisał/a:
Wielka Łapa napisał/a:
może wyrosnąć członek, ale ty nie bierzesz żadnych hormonów i sterydów
Jezeli bierze hormony i sterydy,tak :]

wiec rozumiem ze jak duzo skacze, to wyrosna jej jeszcze skrzydla? Pieprzenie, ot co. Wieksze dawki hormonow moga nadac niektore cechy meskie, ale nie wyrosnie ci od tego czlonek, chyba ze na czole.

Między zębami.

Piersi nie rosną do 16 roku życia, tak w ogóle. Rosną przez całe życie, zmieniają się np. podczas ciąży czy po porodzie. Taka granica dojrzewania [gdy rosną piersi] to do 20 lat... Poza tym nie martw się. Mam kuzynkę, praktycznie deskę. Poza tym moja siostra równiez była hm... deską, a znalazła męża, urodziła dziecko itd.
Poza tym, zobacz, czy Otylia ma biust? Może i ma, ale bardzo niewiele. To dlatego, że pływasz, wyrabiają się mięśnie i w ogóle. Słyszałam, że dziewczyny, które uprawiają akrobacje (czy cos takiego) bardzo późno dojrzewają, więc może z pływaniem też tak jest? Wink Głowa do góry!
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 18:59   

http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=6265

http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=4706

http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=5272


tam da ra deeeej tam jest to napisaaaane wiesz? w komentarzach napeeeeewno
tam da ra deeeeeeeej khem khem
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 21:30   Re: Babochlop ??? Pomocy!!!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mytax napisał/a:
mam nastepujeacy problem. Mam 15 lat i jestem malo kobieca, nie mam w ogole piersi :-(. Nie wiem co z tym zrobic? Pomocy! Aha uprawiam sport konkretnie plywanie. Nigdy nie mialam zadnych problemow natury kobiecej.
Boje sie ze mi urosnie penis.... ups... wiem, ze to glupie, ale jestem takim babo chlopem. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Członek nie urośnie Ci na pewno, to niemożliwe =]
Każda dziewczyna dojrzewa w swoim czasie, jednak jeśli do 14 roku życia nie zaszły żadne zmiany związane z okresem dojrzewania, a do 16 nie wystąpi miesiączkowanie mimo pojawienia się innych zmian, należy zwrócic się dla pewnośco do lekarza (tak jak to słusznie zauważyła Gabra). Ty masz poprostu małe piersi, czy nie masz ich "wcale"? Może nosisz już stanik no zerówkę? A może możesz nosic, ale sama o tym nie wiesz? Przy pływaniu mocno wyrabiają sie mięśnie, więc możesz mieć małe, ale jędrne piersi. Poza tym to, że zaczęły (lub nie) rosnąc Ci piersi nie jest jedynym syndromem dojrzewania. Zaobserwuj się (ale to zabrzmiało ^^) i popatrz czy nie masz trądziku? nie przetłuszczają Ci się szybko włosy? nie czujesz się czsasami wkurzona na maxa, a za chwilę spokojna i wesoła (tzw huśtawka nastrojów)? czy nie zaczęły Ci roznąć włosy pod pachami, "we wstydliwych miejscach? Wink To wszystko są syndromy dojrzewania. Nie możesz twierdzić że nie dojrzewasz, tylko dlatego że masz małe piersi Wink Radziłabym też pogadać z mamą. Ona na pewno coś zaradzi Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=386&highlight=ratunku+penis

Penis? Dlaczego od razu penis? Razz A miesiączkę już masz? Jesli do 16 roku życia nie pojawią się u Ciebie zadne oznaki dojrzewania,lepiej dla pewności iść do lekarza. A piersi rosną długo,nawet u dorosłych kobiet(ciąża),więc jeszcze nie wszystko "stracone" Smile .
A to,że nie masz kobiecych kształtów nie musi od razu oznaczać,że będziesz obojniakiem,bez przesady Razz .

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 23:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe przeciez to normalne, ze jak sie ma miesnie na klatce piersiowej to piersi sa mniejsze (wystarzy spojzrec na panie kulturystki - jesli maja cycki to sztuczne Wink).
co do kobiecosci i figury to tez chyba normalne, ze skoro ma sie miesnie rozwiniete to ma sie mniej tluszczu w 'kobiecych' miejscach - czytaj biodra, posladki. juz przemilczajac ten drobny szcegol ze plywajac rozwijasz miesnie ramion i pelcow - przez co staja sie szersze i bardziej "meskie", a jakby do tego dolozyc predyspozycje rodzinne, w sensie figury to jzu wogole.
a co do penisa to juz sie wiekszosc wypowiedziala... mozesz sie zaczac martwic jak zaczna Ci rosnac wasy...

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 10:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesli pływasz to chyba nie ma sie czym martwic bo kazde pływaczki maja male piersi albo sie tak wydaje... no i podstawowe pytanie czy masz miesiaczke jesli tak to jest wszystko ok. po prostu niektore kobiety maja z natury małe piersi ale małe nie oznaczaja gorsz... jak ci to przeszkadza to nos usztywniane staniki one powiekszaja troche tzn dieki nim piersi spraiwaja wrazenie ze sa wiekjsze... a jesli nie masz jeszcze okresu i zadne zmiany nie zaszły ( owłosienie, krosty, pocenie sie, powiekszenie wzrosty, wagi) to idx do lekarza a on napewno ci pomoze i doradzi.... A co do penisa hahahahhhha to niemozliwe zeby ci wyrosł w koncu urodziłas sie dziewczynka ... chyba nie jestes Miriam..... ehehhe

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 10:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Staniki push-ap są po to aby podtrzymywać piersi a nie je powiększać. Tzn moim zdaniem okropnie to wygląda jak dziewczyna z dnia na dzień staje się super "cycata" albo jeśli np. ktoś ją popchnie na ścianę(brzuchem do sciany) a tu takie wgięcie w staniku... Rolling Eyes Taki biustonosz nic nie daje,no chyba że ktoś chce optycznie powiększyć piersi ale i tak zazwyczaj to wychodzi na jaw.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |