| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Do chłopaków pytanie...
Autor Wiadomość
Setryu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 14
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 09:44   Do chłopaków pytanie... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...Dobra od razu zadaje pytanie. Jak podrywacie dziewczyny? w jaki sposób bo ja niestety jestem nieśmiały troche i nie za dobrze mi to wychodzi Crying or Very sad odpowiedzcie mi prosze Mr. Green
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3483655
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 11:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie podrywamy, po co podrywać? Problemy same przyjdą : )

To tak gwoli żartu, a teraz na serio, to żeby cokolwiek powiedzieć to muszę spytać - po co chcesz Ją poderwać? Masz chcicę i chce Ci się seksu, czy po prostu podoba Ci się któraś białogłowa i nie wiesz jak zwrócić jej uwagę na siebie : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zaproś do kina, na pizze do parku

jak poderwać najpierw weź od kogoś numer telefonu lub gg i napisz żeby sie nie obradziła itd i zapytaj czy by chciala z tobą chodzić Cool

Jest to trudne??? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Setryu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 14
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 12:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
czy po prostu podoba Ci się któraś białogłowa i nie wiesz jak zwrócić jej uwagę na siebie : )?

TAK Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3483655
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 12:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Setryu napisał/a:
Shaunri napisał/a:
czy po prostu podoba Ci się któraś białogłowa i nie wiesz jak zwrócić jej uwagę na siebie : )?

TAK Cool



Jeśli ci to chodzi to podejść do niej i pogadać albo zabawić w klauna Twisted Evil

PS z tym klaunem to żarcik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 13:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

napisz żeby sie nie obradziła itd i zapytaj czy by chciala z tobą chodzić

Jest to trudne???


Fiu, fiu, fiu, poważne techniki.


Setryu - Ale jak wygląda sytuacja - Znacie się, nie znacie, lubicie, nie lubicie. Bez takich informacji nie można Ci w żaden sposób poradzić, bo - jak już wiele razy pisałem - nie ma jednego sposobu na podryw. Kobieta - co może się wydawać dziwnym - też człowiek i swoje uczucia - co też może się wydawać dziwnym - ma. Do każdej podchodzić trzeba z osobna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Setryu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 14
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znamy sie lubimy sie jest ode mnie mlodsza pare miesiecy Very Happy po prostu ja nie umiem zagadać do dziewczyn... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3483655
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 14:11   

Hmm... jest to temat zwrócony do facetów, ale chyba mogę się w nim udzielić?
Ja mam taką radę: zapytaj się ,czy ma gg, i pogadaj z nią (cześć, co u ciebie) itd. i zapytaj czy ma jakieś plany. Zaproś ją na pizzę, do parku, do kina, no gdziekolwiek. No i gadaj o oczywistych rzeczach, jak np. o sprawdzianie z matmy, czy film był fajny, jakie książki ci się podobają. Smile Reszta powinna pójść łatwo Wink
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:

Fiu, fiu, fiu, poważne techniki


jak tak robiłem i dziewczyna mnie polubiłaRazz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak staniesz przed nieznajomą dziewczyną na ulicy nago na głowie to też jest pewna szansa że Cię polubi.

Setryu - Skoro się znacie i lubicie to w czym problem? "Cześć Monika, dzwonię żeby spytać czy nie masz może trochę wolnego czasu w weekend? Miałem wyjechać na weekend z rodzinką, ale niestety nie wypaliło i wychodzi na to że będę się cały czas nudził, więc może wyskoczylibyśmy gdzieś do kina/na lody/pizzę/przejść się/zobaczyć coś fajnego?"

Twój problem polega tylko na tym że podchodzisz do niej jak do potencjalnej partnerki - i pewnie właśnie dlatego nigdy nią nie zostanie. Nie powinieneś sobie układać żadnych mów, tylko po prostu podejść, przywitać się, wymyślić jakiś powód dla którego Ją zapraszasz i zaprosić. Resztę ludzie przekazują sobie i wychwytują podświadomie, nie potrzeba do tego słów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Jak staniesz przed nieznajomą dziewczyną na ulicy nago na głowie to też jest pewna szansa że Cię polubi.



Jasne do tego wystarczy fryzura i odpowiedne ubranie a napewno mi sie uda(młode dzieczyny to tak a jak babcie w podeszłym wieku to nie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Setryu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 14
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ok dzieki. Dzisiaj byla w szkole choinka bo my w sumie od dzis zaczynamy ferie. tanczylem z nia kilka razy ale spotkalem o wiele ladniejszą i taką ktora sama na mnie leci wiec z tamtą juz sprawa skonczona Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3483655
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jej, ty to zmieniasz upodobania jak rękawiczki xP ; ]

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Setryu napisał/a:
ok dzieki. Dzisiaj byla w szkole choinka bo my w sumie od dzis zaczynamy ferie. tanczylem z nia kilka razy ale spotkalem o wiele ladniejszą i taką ktora sama na mnie leci wiec z tamtą juz sprawa skonczona Very Happy



Modliłem sie o to żeby inna na ciebie poleciała Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 12:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jej, ty to zmieniasz upodobania jak rękawiczki xP ; ]

Niech korzysta chłopak.

Setryu - No to jak widzisz, problem rozwiązał się sam, pozdrawiam i życzę szczęścia : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |