| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Oral, anal, petting i inne ;]

Jaką forme aktywoności seksualnej preferujesz/ jaką najczęściej uprawiasz?
Kopulacja
0%
 0%  [ 0 ]
Sex oralny
66%
 66%  [ 2 ]
Sex analny
0%
 0%  [ 0 ]
Inne
33%
 33%  [ 1 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 09:04   Oral, anal, petting i inne ;] Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no odbra- temat mi zamkneli wiec zakladam nowy- zauwazylam ze tu wszyscy o sexie i sexie a to nudne sie staje ;] Wiec sie wypowiedzcie na troche inny temat :>
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 09:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak ci zamknęli tamten temat to widocznie był on taki bezsensowny jak tamten...Pewnie Ci nie wiadomo ale to forum nosi nazwę ' DzieciOnline ' także jst to forum dla dzieci i młodzieży. A po za tym takie dyskusje na temat jaki rodzaj seksu się uprawia są bezsensowne...Kto Ci tu będzie opowiadał jak seks uprawia ? Część będzie zmyślać, a druga nieliczna część użytkowników nie bedzie chciała się wypowiadać ze względu , że to są zbytnio intymne/prywatne sprawy...Nie bój się, ten temat też Ci prędzej czy później zamknął Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 09:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm... Mowisz ze to forum dla dzieci- Skoro dziedzi moga robic dzieci (z tematow w tym dziale tak wynika) to wybacz mi moja droga moga tez rozmawiac na powazne tematy
To ze ktos sobie uwaza temat nie nie fajny mnie nie interesuja bo forum jest dla ludzi a nie dla moderatorow- ja tym tematem nikogo nie obrazam, nie szerze zadnych tresci ktore byly by tu zabronione, nie jestem niekulturalna ani nic podobnego wiec jezeli ktokolwiek mi ten temat zamknie to uznam tego kogos za kompletnie niedojrzalego do powaznej dyskucji
Poza tym nie chce zeby ze mna rozmawial ktos, kto do tej rozmowy nie bylby gotowy- ktos kto nie chce zdradzac swojego zdania na ten temat itp- jezeli po prostu nikt taki sie na forum nie znajdzie, ktos by chcial sie tu wypowiedziec to po prostu temat ten straci popularnosc i podejrzewam, ze nikt go juz widziec nie bedzie. Wiec jezeli jestescie tacy dojrzali, zeby uprawiac sex, zeby udowadniac jak strasznie kochacie, jakimi darzycie innych uczuciami to badzcie tez na tyle dorosli, zeby jak nie macie nic do powiedzenia nie gadac takich bzdur :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 09:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra, ja już swoje zdanie na ten temat wyraziłam Wink Mam 11 lat także nie jestem ' doświadczona w tych sprawach ' i nie zagłosuje w ankiecie z jasnych powodów..Nie robiłam tego nigdy i mam na to sporo czasu ^^
Edit. Jak już zakładasz taki temat to sama się wypowiedz Wink W końcu masz 16 lat i pewnie dla Ciebie takie dyskusje to normalka :> ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 09:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy- dyskusje takie sa u mnie na porzadku dziennym wiec nie bedzie to zbyt duzy problem ;]

Wankiecie juz zaglosowalam, wiec tylko krotko powiem, ze uwielbiam sex oralny :p jednoczesnie brac jak i dawac Smile trzeba miec tylko dobre podejscie :p co do anala to nie probowalam i jakos mi sie nie spieszy ;] szczegolnie nie z tym partnerem bo chyba bym nie umiala chodzic przez kilka dni;) Sex tez jest wspanialy, ale narazie nie chce sie wypowiadac bo mam za soba dopiero 2 stosunki :p chociaz wspominam je cudownie to jesdnak troche czasu jeszcze minie zanim sobie wyrobie zdanie na ten temat. Petting to dla mnie prawie jak chleb powszedni ;p Jakos nie umiem sobie bez tego zycia wyobrazic ;] Tak sie juz przyzwyczailam i chyba nawet uzaleznilam Wink Wiec to to co zaznaczylam jako "Inne" ;] Ze mnie jest zboczuch straszny i jak otym mysle to az mi slinka cieknie Sad ;]]]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 09:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A nie uważasz, że to wszystko dzieje się za wcześnie ? A jakby przy stosunku doszło by do zapłodnienia ( odpukac ) to czy Twój partner i ty bylibyście w stanie wziąć na siebie taką odpowiedzialność jak dziecko ?
Co do pettingu to myślę, że powinnaś podchodzić do tego z dystansem, umiarem . Nie możesz się od tego uzależniać !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 10:45   

Nikita napisał/a:
A nie uważasz, że to wszystko dzieje się za wcześnie ? A jakby przy stosunku doszło by do zapłodnienia ( odpukac ) to czy Twój partner i ty bylibyście w stanie wziąć na siebie taką odpowiedzialność jak dziecko ?
Co do pettingu to myślę, że powinnaś podchodzić do tego z dystansem, umiarem . Nie możesz się od tego uzależniać !

Nikita, to jest jej sprawa, kiedy i co robi, jak zaczela i z kim. Rozwazala (mysle) wszystkie "za" i wszystkie "przeciw", a skoro jednak rozpoczela wspolczycie to chyba jej sprawa, ano i sadze, ze w wieku 16 lat umie sie zabezpieczyc. Rolling Eyes To nie 10-latka...

Ja sie narazie nie wypowiem, bo wszytko przede mna. W kazdym razie seks oralny to cos hm... "ble". The end.
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 10:49   

Dla mnie ten temat to zwykłe kurewstwo.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

potwora i za 1 i 2 razem bylo ci juz cudownie? na pewno tak od razu orgazmu miec nie bedziesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 12:37   

nasty_girl napisał/a:
potwora i za 1 i 2 razem bylo ci juz cudownie? na pewno tak od razu orgazmu miec nie bedziesz

Orgazm nie jest wyznacznikiem jakosci stosunku/pieszczot. ;]
Otwieracz - moze rozwin mysl? ;]
Nikita - mysle ze potwora i Jej partner Rolling Eyes byli dosyc ostrozni ;]]]] Po za tym nie wiesz czy jest za wczesnie ;] Chyba sobie nie wyobrazasz np 2 lat zwiazku bez "czegos wiecej". Tzn w Twoim wieku moze owszem, ale gdy Twoje potrzeby beda wieksze (niebawem Cie to spotka z pewnoscia ;]) to zmienisz zdanie.

I jeszcze cos: Skoro na forum dla DZIECI mozna swobodnie pisac o narkotykach, to i ten temat nie powinien byc usuwany. Po za tym przy tym dziale jest ostrzezenie. :>


Ostatnio zmieniony przez nasty_girl dnia Sob 02 Kwi, 2005 12:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 12:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wezcie zamknijcie ten temat = =
czy ma on jakis sens ? bo dla mnie raczej nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 13:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita- nie nie sadze zeby dzialo sie za wczesnie, po 2 latach bycia ze soba nie jest za wczesnie ;p Moze jak Ty bys miala sie kochac z facetem w wieku 1 lat bylo by to za wczesnie ale to juz jest Twoje subiektywne odczucie- ja nie uwazam, zebym sie pospieszyla- czekalam juz i tak dlugo. poza tym do tych spraw nie da sie podchodzi z dystansem sama zobaczysz jak sie w to wciagniesz :p poza tym to o uzaleznieniu bylo hmm... powiedzmy przenosnia. To jest tak, ze nie wyobrazam sobie zycia bez tego bo bylo by ono dla mnie puste nudne i bezsensowne. Po to sie ma potrzeby zeby je zaspokajac i po to sie ludzi lacza w pary zeby sobie umilic czas w roznorodny sposob- czasem rowniez w ten.
Otwierasz ile masz lat, ze tak mowisz? Chyba niewiele... Zobaczymy czy jak Ty zaczniesz odczuwac jakies potrzeby to bedziesz sam zagluszal wlasny glos bo bedziesz twierdzil, ze mowienie o nich to wykle kurestwo;/ to co Ty robisz jest za to zwyklym gowniarstem
Kinga- to, ze Ty nie widziesz sensu w tym tematcie nie ma zadnego znaczenia bo moze sens zobacza inni. Forum nie sklada sie tylko z Ciebie i kazdy ma prawo sie tu wypowiedziec w sumia na kazdy temat- rozumiem gdyby ktos zalozyl temat w ktorym zachecalby ludzi do czegos zlego, wmawialby im jakies obiektywnie nie odpowiednie rzeczy, ale ja w tym temacie pytam tylko i wylacznie- kto chce odpowiada kto nie nie odpowiada nikt tu nikogo nie zmusza. Wiec jesli ten temat Ci sie nie podoba i nie doroslas jeszcze do tego, zeby o tym rozmawiac to najlepiej go nie czytac i nie bedzie problemu.
Heyah- dzieci uwazaja ze oral jest ble ;] Ale oral jest wspanialy biggrin!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 14:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

potwora napisał/a:
Nikita- nie nie sadze zeby dzialo sie za wczesnie, po 2 latach bycia ze soba nie jest za wczesnie ;p Moze jak Ty bys miala sie kochac z facetem w wieku 1 lat bylo by to za wczesnie ale to juz jest Twoje subiektywne odczucie- ja nie uwazam, zebym sie pospieszyla- czekalam juz i tak dlugo. poza tym do tych spraw nie da sie podchodzi z dystansem sama zobaczysz jak sie w to wciagniesz :p poza tym to o uzaleznieniu bylo hmm... powiedzmy przenosnia. To jest tak, ze nie wyobrazam sobie zycia bez tego bo bylo by ono dla mnie puste nudne i bezsensowne. Po to sie ma potrzeby zeby je zaspokajac i po to sie ludzi lacza w pary zeby sobie umilic czas w roznorodny sposob- czasem rowniez w ten.
Otwierasz ile masz lat, ze tak mowisz? Chyba niewiele... Zobaczymy czy jak Ty zaczniesz odczuwac jakies potrzeby to bedziesz sam zagluszal wlasny glos bo bedziesz twierdzil, ze mowienie o nich to wykle kurestwo;/ to co Ty robisz jest za to zwyklym gowniarstem
Kinga- to, ze Ty nie widziesz sensu w tym tematcie nie ma zadnego znaczenia bo moze sens zobacza inni. Forum nie sklada sie tylko z Ciebie i kazdy ma prawo sie tu wypowiedziec w sumia na kazdy temat- rozumiem gdyby ktos zalozyl temat w ktorym zachecalby ludzi do czegos zlego, wmawialby im jakies obiektywnie nie odpowiednie rzeczy, ale ja w tym temacie pytam tylko i wylacznie- kto chce odpowiada kto nie nie odpowiada nikt tu nikogo nie zmusza. Wiec jesli ten temat Ci sie nie podoba i nie doroslas jeszcze do tego, zeby o tym rozmawiac to najlepiej go nie czytac i nie bedzie problemu.
Heyah- dzieci uwazaja ze oral jest ble ;] Ale oral jest wspanialy biggrin!


Uwazam ze skoro nie mowimy na forum o tym jak sie ktos onanizuje to chyba o tym jak ktos uprawia seks tez nie powinnismy
Ja nie czuje zednej wewnetrznej potrzeby mowienia czy uprawialm juz seks czy nie ... a jesli tak to jak i jak mi bylo
Uwazam ze to jednak moja prywatna sfera zyia ktora powinna pozostac miedzy mna a partnerem ... ... Ale jesli ty dostajesz orgazmu piszac o swoich przezciach to mi nic do tego ...
Nadal uwazam ze temat nie ma sensu ... oczywiscie jest to tylko IMO ... Ale jednak jest to forum dla dzieci
I nie pieprz mi ze moze nie doroslam do pisania o takich sprawach ... poprostu nie mam ochoty


Jesli post kogos urazil lub cos to sorry spalam tylko niecala godzine w nocy = = i z lekka moge nie kontaktować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 14:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zamknelam temat i dalam wam powod czemu.....
to jest forum dla dzieci - nie dla doswiadczonych erotomanow, sa takie fora - tylko przeznaczone do instrukcji, wynurzen co kto lubi i dlaczego, i tam prosze bardzo rob co chcesz - potwora jak bede chciala wiedzic czy lubisz jak sie ciebie puka w pupe to sie zapytam cibie prywatnie....
widac do sexu doroslas - czego gartuluje bo rzecz jest mila....ale nie doroslas do niego emocjonalnie...sex jest fajny - nie ma w nim rzeczy, ktore sa obrzydliwe, nie taktowne o ile obu partnerom on odpowiada i obydwoje sie na to godza, ale nie powinnas zapraszc do niego osob 3 ktore poza tym sobie tego nie zycza (ci co sobie zycza niech sie do cibie zglosza na pw)
ja rozumiem ze cibie to ekscytuje - ale wierz mi nie mnie i nie tych co maja lat 11.....
temat zamykam i zamkne kolejne o podobnej tresci....

aha potwora - wytykasz ludziom wiek i dziecinnosc - ja mam 23 lata, przyjemosc plynaca z sexu poznalam w wieku lat 16.....mam wiec i jakies doswiadczenie i pewna doroslosc czy jak wolisz dojrzalosc.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |