| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Do frigg i innych ktorzy maja pewne braki :\
Autor Wiadomość
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 14:28   Do frigg i innych ktorzy maja pewne braki :\ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widze, ze nie kazdy rozumiem znaczenie slowa "forum" Neutral Forum jest od tego, zeby wyrazac swoje zdanie, opinie i poglady, a nie zeby sie spytac "Co mam zrobic bo on mnie nie kocha?" LUDZIE! :\
Poza tym co do poprzednich tematow ktore zostaly zamkniete pzez szanowna moderatorke frigg- moja droga, wybacz ale nie miala zadnego prawa zamknac tego tamtu a to z wielu wzgledow. powodem jakim motywowalas swoja decyzje byl fakt, ze to forum jest dla dzieci. Wybacz ale to nie ja utworzylam ten dzial. Dla mnie fakt, ze istnieje tu dzial "seks" jest jednoznaczne z tym, ze mozna tutaj na te tematy sie wypowiedziec. Ale widac sie mylilam i Ty masz jakies inne kryteria rozumowania pewnych rzeczy. Poza tym to, ze na tym forum sa dzieci nie jest zbyt dobrym argumentem bo przypominam ze dzial"Seks" jest takowoz podpisany:
"Posty w tym dziale mogą zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych dzieci!
Wchodzicie tu na własną odpowiedzialność!
Wulgarne posty będą wywalane"
Bylam wulgarna? Nie. Bylam kulturalna. Chcialm poznac wasze zdanie na pewien temat. A co mnie obchodzi, ze niektorzy nie maja ochoty sie na ten temat wypowiadac Neutral? Czy ja kogos zmuszam zeby siewypowiadal? Nie. Chcesz to piszesz, nie chcesz to nie piszesz ALE dajesz mozliwosc wypowiedzenia sie innym. Nie zachowujcie sie jak rozwydrzone bachory ok? Bo jak narazie jestescie na swietnej drodze- cos mi sie nie podoba to nalezy to natychmiast usunac. Zalosne...
Tym tematem chce zaproponowac, zeby usunac dzial "Seks" z tego forum, skoro i tak nie monzna na nim podyskutowac jak ludzie.

P.S. Badzcie tak mili i utworzcie sobie regulamin, w ktorym zawrzecie wszystko co mozna i czego nie mozna (lacznie z konkretami) bo takie cos jest po prostu bezsensu ;\
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz że z sensem mówisz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 14:47   

Ja juz wspomnialem o tym w tamtym temacie - skoro dzieci moga rozmawiac o narkotykach, cpac, to nie moga porozmawiac o seksie? Po to chyba powstal ten temat? Ostrzezenie dla mlodszych dzieci, jak wyzej wspomniala Potwora JEST, wiec nie ma sie co czepiac :>
Co mnie to obchodzi, ze Was cois zniesmaczylo? ;]
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 14:56   

Wg mnie temat powinien zostać odblokowany, jeżeli ktoś czułby się zniesmaczony moze nie czytać. Natomiast nie widze potrzeby żebyś pisała nam o swoich doznaniach, bo wątpie azeby to kogokolwiek interesowało.
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 14:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez mi sie wydaje, ze jest cos tu z prawdy.
ale wytlumaczenien zamykania tych tematow moze byc to, ze kiedys uslyszalam, ze forum Seks nie istnieje dla tego, zeby wymieniac sie swoimi doswiadczeniami itp tylko aby pomagac innym w konkretnych problemach. Z tego co wiem, to tego byl wlasnie cel.
Ale nie wiem, trzebabyloby sie zapytac ToJi, albo poprosic frigg o sporzadzenie szczegolowego regulaminu.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 15:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deq - jeden z dwich adminow tej strony w temacie 'mastrubacja..jak to robic..dzielmy sie swoimi przezyciami' napisal tak:
'Wybacz, lecz to forum powstało aby pomóc w rozwiązywaniu trudnych, często wstydliwych problemów. Fantazje seksualne i techniki nie mieszczą się w tych ramach'

to co robisz - sa to twoje fantazje, twoje przezycia i twoje techniki......a to nie miesci sie w granicach tego forum.....
powiedzilam ci juz raz - sa fora przeznaczone tylko do rozmow o sexie i sa dla ludzi, ktorzy chca o tym mowic i co lepsze sluchac......chcesz o tym dyskutowac przejdz na inne fora, lub rozmawiaj prywatnie jesli chcesz poznac opinie innych - nie rozumiesz ze mowienie o tym jak lubisz jest poprostu nie stosowne na TYM forum?
i to forum jest do pytan 'on mnie nie kocha co robic?' i ' czy pierwszy raz boli' bo to jest forum dla dzieci, ktore maja takie problemy a nie jak robic doskonala laske....jesli jestes dorosla i dojrzala powinnas to bez problemu zrozumiec...
i mysle jak mysle - ty tez....dlatego nie zabraniam ci o sexie mowic jak lubisz (bo ja tez lubie wyobraz sobie) tylko proponuje ci do takich rozmow miejsca bardziej adekwatne....

co do regulaminu - faktycznie, powinien takowy by...rozwazalysmy to juz nid - jednakze ona ma teraz utrudniony dostep do kompa, ale jak tylko sie to zmieni taki regulamin powstanie - chcialabym tylko zeby byl czytane a nie olewany....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przynajmniej jak sporzadzisz regulamin, bedzie wszystko wiadomo, po co jest te forum itp i bedziesz miala podstawy do zamykania tematow, bo takto nie kazdy zna postanowania jakie tu od dawna panuja.
A jak kto bedzie olewal, to tylko jego problem Razz

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

racja amazonko - to jest blad moj i nid ze taki regulamin jeszcze nie powstal - naprawimy to jak najszybciej sie da.....do tego czasu moze niech regulaminem bedzie ten cytat deq'a ktory zamiescilam w poscie powyzej.....?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 15:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem, to ten cytat byl tu od dawna regulaminem i podstawa do zamykania tematow Wink

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 17:09   Re: Do frigg i innych ktorzy maja pewne braki :\

potwora napisał/a:

P.S. Badzcie tak mili i utworzcie sobie regulamin, w ktorym zawrzecie wszystko co mozna i czego nie mozna (lacznie z konkretami) bo takie cos jest po prostu bezsensu ;\


http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=5558

...
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 17:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm potwora - jak jzu bylo poweidzine, po zcesci masz troche racji, a po czesci ma racje frigg, mysle ze nikogo nie obchodza przezycia szesnastolatki, ktora dwa razy sie bzykenla i uwaza sie za specjalistke w tych sprawach. Jesli chcesz sobei podyskutowac na temat co jest fajniejsze - jak frigg anpisala sa do tego odpowiednie fora. Zastanow sie czemu my z frigg nie opowiadamy jak to [cenzura] jest sie kochac, jaki fajny jest sex taki i owaki mimo tego, ze mamy doswiadczenie ? Bo nikomu taka wiedza nie jest potzrebna - ile razyu w tygodniu i w jakiej pozycji bzykam sie ze swoim chlopem. Mysle, ze jak troche dorosniesz tez dojdziesz do tego, ze sa jakies granice intymnosci i granice kultury.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maadzia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2005
Posty: 31
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 17:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po co blokujecie wszystkie tematy ludzie to bez sensu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6317494
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nidhogg napisał/a:
Hmm potwora - jak jzu bylo poweidzine, po zcesci masz troche racji, a po czesci ma racje frigg, mysle ze nikogo nie obchodza przezycia szesnastolatki, ktora dwa razy sie bzykenla i uwaza sie za specjalistke w tych sprawach. Jesli chcesz sobei podyskutowac na temat co jest fajniejsze - jak frigg anpisala sa do tego odpowiednie fora. Zastanow sie czemu my z frigg nie opowiadamy jak to [cenzura] jest sie kochac, jaki fajny jest sex taki i owaki mimo tego, ze mamy doswiadczenie ? Bo nikomu taka wiedza nie jest potzrebna - ile razyu w tygodniu i w jakiej pozycji bzykam sie ze swoim chlopem. Mysle, ze jak troche dorosniesz tez dojdziesz do tego, ze sa jakies granice intymnosci i granice kultury.


O mamo ;\ Po 1 NIE MOWCIE MI O MOJEJ DOJRZALOSCI QZWA! Gowno wiecie o mnie i moim stanie psychicznym. To, ze potrafie z ludzmi o tym rozmawiac nie ma ZADNEGO zwiazku z tym czy jestem dojrzala czy nie. Jezeli sa ludzie, ktorzy te tematy w swoim zyciu pomijaja bo:
- sie wstydza,
- chco te przezycia zachowac tylko dla siebie,
- jest to dla nich krepujace/ intymne itd itd
to ja to do cholery jasnej szanuje!! Nie kaze przeciez nikomu sie wypowiadac! A to, ze ja nie mam zadnych zachamowan to jest moja sprawa i Wy tez powinniscie to zaakceptowac :\

Po 2- ilosc przebytych STOSUNKOW nie ma zadnego zwiazku z tym czy osoba jest doswiadczona czy nie. Ostatnie 2 lata poswiecilam w duzej mierze na poznawaniu siebie i mojego partnera z tej stronu. poznawalam swoje cialo, swoja sexsualnosc, potrzebu, wymagania itd wiec nie mow mi kolezanko, ze jestem niedoswiadczona tylko dlatego, ze pieprzylam sie zaledwie 2 razy bo w zyciu erotycznym kazdego czlowieka mozna wyroznic pewne etapy. Ja juz wiekszosc mam za soba i z tej wiedzy, ktora juz nabylam stwierdzam, ze moge na temat sexu powiedziec chyba niewiele mniej niz Wy.

Co do regulaminu to dziekuje bardzo za laskawe spisanie najwazniejszych zasad.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 18:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po 1
my przestaniemy mowic o twoje dojrzalosci kiedy a) zacznisz sie zachowyac jak dojrzala osoba, b) wtedy kiedy i ty przestaniasz wmawiac ludziom, ze nie chca o 'tym' gadac bo sa niedojrzali c) kiedy ty zdasz sobie sparwe z tego ze nie znasz tez psychiki innych....
po 2) zmieszczajac takie tematy na forum, ktore do tego nie jest przeznaczone (poraz kolejny mowie ze fora poswiecone takim tematom sa i tam sie mozesz produkowac) sprawiasz ze inni moga sie czuc skrepowani - pisz tam gdzie nikogo to nie bedzie krepowalo.... bo jak narazie nie szanujesz nikogo poza soba i osobami w wieku tobie podobnym, ktorchy jest mniej na tym forum niz uzytkownkow mlodszych - jak mowie sa inne fora, na ktore wraz z wlasnymi doswiadczeniami erotycznymi mozecie sie przeniesc... i ja to uszanuje
po 3 - switnie ze znasz swoje cialo, swoja sexulanosc (moze pomysl nad posada w playboy w odpisywaniu na listy, lub smsowym hot line?)....jesli masz wiekszosc za soba ale nie wszytko to idz i popracuj nad tym.......I ZACHOWAJ TO DLA SIEBIE A CI CO SA CHETNI NA PIKANTNE SZECZGOLY ZAPROS NA PRIVA (jesli masz zyczenie mozesz zrobic tez pokaz)....ALBO ZAPROS NA FORA, KTORE SA DO TEGO PRZEZNACZONE....
TO JEST FORUM DLA DZIECI

teraz regulamin juz jest - w zasadzie caly czas byl....wiec rozwodzenie sie nad sensem postow wyzszosci orala nad analem mozna zakonczyc....w razie jakis niescisloci zapraszam na pw..i potwora nie zakladaj kolejnych tematow.....bardzo cie o to prosze....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |