| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Jaszczurki
Autor Wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 14 Gru, 2005 21:23   

Pani szefowo, ma pani sporo racji w tym co pani mówi, ale nie musi pani się tak denerwować, wszystko można załatwić spokojnie, bez zbędnych nerwów, to jest podstawa tworzenia atmosfery przyjaznej dla nowoprzybyłych użytkowników.

EDIT
Zawsze był zwyczaj, że to użytkownicy upominali, nie musiał to być moderator. I kiedyś to szefowej nie przeszkadzało.
Przejdź na dół
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sro 14 Gru, 2005 21:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nieprawda. Zawsze mi przeszkadzało, gdy modzi czy użytkownicy zwracali uwagę na odkopywanie tematów, w którym można dowiedzieć się czegoś nowego. Wiele razy mówiłam modom żeby uważniej przyglądali się tematom. Co innego napisać w jakimś temacie post, który jest powtórzeniem poprzedniego, a co innego jakieś nowe informacje.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Curtus
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Gru, 2005 02:18   

Witam Smile
Cśśśśś.... Dziewczęta - nie rzucajcie się sobie do gardeł Wink
Kradziejko - proszę... zapytaj o powody dla których doradzam inny gatunek niż L.zielony, o potencjalne sposoby jego chowu, karmienie, jak i z czego budować terrarium, choroby, rozmnażanie itp. i zaneguj mi, gdy będę w błędzie... ale proszę - nie ucz mnie netykiety forum. Temat nie został zakończony a więc jest stale aktualny, nie ma 10ciu następnych o podobnej tematyce, tak więc i kopać za nim nie musiałem. To, że nie jest kontynuowany przez autora, nic jeszcze nie znaczy - autor rozwiązał swój problem (szkoda że nie podzielił się rozwiązaniem z innymi) - oki - tyle tylko, że podobny problem może mieć następnych 10-100 osób i niestety, jeżeli by nie kontynuować tego wątku - następnych 10-100 pytań "czy legwan nadaje się dla mnie" może się pojawić na forum... No... chyba, że uważasz, iż załatwieniem sprawy, jest podanie linków do stron tematycznych, wtedy spox - trzeba by jednak w takim razie tytuł działu zmienić z "terrarystyka" na "terrarystyczna linkownia" biggrin
ToJa Smile
Spokojnie Wink
Nie jestem zakompleksionym małolatem, który ucieknie z forum bo ktoś zwrócił mu uwagę Wink
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Gru, 2005 06:37   

ToJa napisał/a:
Nieprawda. Zawsze mi przeszkadzało, gdy modzi czy użytkownicy zwracali uwagę na odkopywanie tematów, w którym można dowiedzieć się czegoś nowego. Wiele razy mówiłam modom żeby uważniej przyglądali się tematom. Co innego napisać w jakimś temacie post, który jest powtórzeniem poprzedniego, a co innego jakieś nowe informacje.



W takim razie zwracam honor, musiałem coś przeoczyć. Ale nadal apeluję o spokój, wszystko można rozwiązać pokojowo, bez nerwów niepotrzebnych. To naprawdę może wszystkim umilić tutaj pobyt[jak użytkownikom, tak i moderatorom].
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |