| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
pryszczyki
Autor Wiadomość
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heyah ja używam całej serii clearasil totalcontrol i według mnie jest świetna a najbardziej mi pasuje żel głęboko oczyszczający ale trzeba stosować wszystko reguralnie (nie za często nie za zadko) bo może to podrażnić skórę albo poprostu nie zadziałać jeśli nie jest używane przez pewien czas systematycznie nic nie zniknie z dnia na dzień na wszystko trzeba czasu ni nie można przesadzać bo się zabardzo wysuszy skórę. a co domowych sposobów odradzam parówki(kosmetyczka zrobi je lepiej a po nich dokładnie oczyći skórę )a ty możesz sobie jeszcze bardziej napaprać - krosty zrobią się bardziej czerwone a na dodatek goić się będą ponad tydzień i jakie kolwiek eksperymeny kiedyś kumpela mi poradziła " weż na te ropne pastę do zębów ona wysószy i krosty znikną lada dzień" owszem znikneły ale białych plam niemogę się pozbyć od półroku nawet solarium nie pomaga. Kumpela mi poradziła wieczorem co 3, 4 dzień żel głęboko oczyszczający codzennie wieczorem tonik i potem krem, a wśrodku dnia myć twarz żelem delikatnie myjącym i żadnego wyduszania najlepiej ajk coś wyjdzie zrobić to co powiedziałam i poza tym żadnych pudrów i korektorów i przynajmiej 2 metry od lustra aby nie kusiło wyduszanie. Ale pamiętaj wszelkie zabiegi tylko wieczorem bo skóra przed noc odpocznie a na ramo tylko zwykłe mydło albo żel delikatnie myjący.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam teraz serie nivea young a wczesniej clearskin z avonu i bylam zadowolona ze wszystkich produktow oprocz sztyftu na wypryski.. tego w pedzelku..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przy malych Krostkach wizyta u dermatologa nie jest potrzebna.

Uzywaj Toniku antybakteryjnego z Alkoholem( clear&skin),zele gleboko oczyszczajace ( Polecam Neutrogena Visybly clear&young Gel oczyszczajacy + maska).
Tylko ich sama nie wyciskaj..Moga pojawic sie blizny ktore ci nigdy nie zejda.
1-2 razy w tygodniu uzywaj tez peelingu ( polecam peeling z blotem z morza martwego)
Jesli sa bardzo widoczne to uzyj antybakteryjnego Pudru.
Mozesz tez chodzic do Kosmetyczki na oczyszczanie( koszt : 40-50 zl).
A jezeli ci nie zejda, i pojawia sie nowe to idz do dermatologa.
Poprostu spojrzy ci na skore oi przemisze Zel albo cos innego Wink

ps. Slyszalam gdzies ze jak je sie tabletki z cynkiem,to pryszcze szybcie znikaja!Mozesz tez sporbowac ( takie tabletki mozna kupic w kadzdym Supermarktcie).

ps2. Ja tez Mam Nivea Young ale tylko peeling, nawet fajny jest Smile

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o nasty_girl ta seria też jest dobra używa jej moja kuzynka ale najważniejsze żeby stosować systematycznie bo inaczej to nawet najlepsze kosmetyki nie pomogą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

alone moon ja bym nie polecała żadnych pudrów nawet tych antybakteryjnych bo nawet po nich się paprze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 21:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale sama panie Dermatolog mi taki puder poradzila!( Mam srednio ciezki tradzik i strasznie to widac)
Pudry Antybakteryjne nie zatykaja porow i nie szkodza skorze.Tylko trzeba pamietac zeby zmywac je przed snem.

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 21:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

skoro to pani dermatolog poradziła to jak najbardziej ale tylko antybakteryjne i zadne inne bo będzie się paprać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 08:33   

AloneMoon napisał/a:
Przy malych Krostkach wizyta u dermatologa nie jest potrzebna.

Uzywaj Toniku antybakteryjnego z Alkoholem( clear&skin),zele gleboko oczyszczajace ( Polecam Neutrogena Visybly clear&young Gel oczyszczajacy + maska).
Tylko ich sama nie wyciskaj..Moga pojawic sie blizny ktore ci nigdy nie zejda.
1-2 razy w tygodniu uzywaj tez peelingu ( polecam peeling z blotem z morza martwego)
Jesli sa bardzo widoczne to uzyj antybakteryjnego Pudru.
Mozesz tez chodzic do Kosmetyczki na oczyszczanie( koszt : 40-50 zl).
A jezeli ci nie zejda, i pojawia sie nowe to idz do dermatologa.
Poprostu spojrzy ci na skore oi przemisze Zel albo cos innego Wink

ps. Slyszalam gdzies ze jak je sie tabletki z cynkiem,to pryszcze szybcie znikaja!Mozesz tez sporbowac ( takie tabletki mozna kupic w kadzdym Supermarktcie).

ps2. Ja tez Mam Nivea Young ale tylko peeling, nawet fajny jest Smile

Wole nie pytać, ile by to kosztowało... A wg. mnie zamiast wydawać i na sobie eksperymentować, to lepiej iść do lekarza, on ewentualnie zapisze coś dobrego albo poleci coś, na dany rodzaj skóry. =]

EDIT:

nasty - ja to b. dobrze wiem :]
malina - a czemu to pisałaś do mnie? ;> Sama używam Total Control i jest dobry, ale to fakt faktem zależy od rodzaju cery i ble ble Razz A swoją drogą dobre jest też mydło siarkowe, ale śmierdzi =/ (używałam kiedyś na kark, już zeszły Smile)
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja na poczatku radziłabym zorientowac się jaki masz rodzaj skory(normalna,tłusta,trądzikowa,wrażliwa,mieszana) a pozniej dobrac do tego typu skory odpowiedni tonik. Ja polecam Garnier Czysta Skóra tak jak mowiła Alone dzięki cynkowi szybciej znikaja pryszcze a ten tonik właśnie zawiera cynk. Do tego jeszcze może być jakiś krem. Jak już ktoś mowił skórę należy przecierać tonikiem regularnie-najlepiej rano i wieczorem.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja mam takie pytanie? czy naprawde lubicie i musicie sie faszerowac dziesiatkami kremow? LOL? Razz wczesniej nie bylo kremow i jakos ludzi zyli i wygladali normalnie Razz,
A teraz trzeba miec dobra pamioec zeby spamietac setki kremow co do czego Smile hmm to chyba jedyna zaleta ze cwiczy pamiec Smile
Odkat ludzie zaczeli wszystko sztucznie robic to latwiej wypadaja wsloy i kosci sa bardziej kruche tzn latwiej zlamac i jest to juz udowodnionione naukowo Razz

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gladiatorpl trzeba dbac o wyglad.. chcialbys panne ktora ma cala mordke w pryszczach ? :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 10:32   

Gladiatorpl napisał/a:
a ja mam takie pytanie? czy naprawde lubicie i musicie sie faszerowac dziesiatkami kremow? LOL? Razz wczesniej nie bylo kremow i jakos ludzi zyli i wygladali normalnie Razz,
A teraz trzeba miec dobra pamioec zeby spamietac setki kremow co do czego Smile hmm to chyba jedyna zaleta ze cwiczy pamiec Smile
Odkat ludzie zaczeli wszystko sztucznie robic to latwiej wypadaja wsloy i kosci sa bardziej kruche tzn latwiej zlamac i jest to juz udowodnionione naukowo Razz

Wątpię, by jakikolwiek facet zwrócił uwagę na laskę, która ma całą twarz (dekold, ramiona, kark, plecy...) w pryszczach.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |