| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
zarost na twarzy
Autor Wiadomość
inferno_x Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 10
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 00:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl jakie 7 dzikówSmile 70 Smile
"idzie ciotka niesie nowe szachy długie włosy wiszą jej u pachy" Elektryczne Gitary

Ale mi lepiej z zarostem:) Pomyślcie sobie np co było ze 100 lat temu z kobietami ...uSmile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 07:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale 2 wklady do golarki na dluzej ci starczaja.. zreszta zawsze mozesz uzywac jednorazowek to ok 8 zl bedzie ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inferno_x Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 10
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 10:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jednorazówki ... najlepsza jest brzytwa. Ale tzreba umieć się nią golić i ostrzyć na pasku.
Daje najlepsze efekty. A pianka to nivea zwykla lub wars. Serio. Te wszystkie gilette etc i do tego gotowe do rozprowadzenia to badziew.
A i istotony tez jest pedzel panowie. Najlepiej gdyby to byl z wslosia bobra, nie jest tani ale dobry. tzreba go poszukac w sklepach fryzjerskich. Dobry pędzel powinien kosztować przynajmniej 30 zł. Ile pędzli poszlo zanim znalazłem odpowiedni.
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 14:10   

Dobry jest krem Pollena Lider czy jakoś tak, kiedyś używałem i był dużo lepszy niż Palmolive.

Swoją drogą wiesz może, gdzie kupić CZYSTĄ, nową brzytwę?
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 17:21   

ktoś pytał ile mam lat -19 mam brode(nie tylko bródke) ale brode golic mi sie poprostu nie chce ale jak juz to robie to zawsze na sucho jednorazówką i przemywam wodą cała sztuka
Powrót do góry
marcys Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 9
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 23:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zalezy od czlowieka - mam kilku kolegów w swoim wieku którym włosy rosną dość intensywnie (jeden ma nawet zarost jak dorosły facet) :] u kazdego jest uwarunkowane to inaczej..! dam Ci radę jesli musisz się już golić - NIE GOLS SIĘ POD WŁOS.. wtedy zarost jest twardszy ... pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 23:29   

marcys napisał/a:
zalezy od czlowieka - mam kilku kolegów w swoim wieku którym włosy rosną dość intensywnie (jeden ma nawet zarost jak dorosły facet) :] u kazdego jest uwarunkowane to inaczej..! dam Ci radę jesli musisz się już golić - NIE GOLS SIĘ POD WŁOS.. wtedy zarost jest twardszy ... pozdrawiam.

Moze niech sie w ogole nie goli? Co z tego, ze odrasta twardszy, jak on i tak go potem zgoli?
No dobra, nie mam wiecej pytan.
Powrót do góry
marcys Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 9
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 23:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ech... zalezy jak kto woli wiesz jak smiesznie wyglada sie z takim mlodzienczym zarostem ? z wąsikiem jak szczurek itp itd.. mówisz że jesli bedzie twardszy zarost i tak go zgoli.. otóz nie.. twardy zarost nie jest tak latwo zgolić... zawsze zostają slady.. ale ok....



TY WIESZ LEPEIEJ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 23:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

owszem sa twardsze, szybciej z czasem odrastaja.. ale tak samo np na nogach i z tego co napisales wynikaloby ze dziewczyny ktore regularnie gola nogi nie moga miec gladkich nog a faceci nie moga sie dokladnie ogolic.. a tak wcale nie jest..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 23:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sie zgadzam z MRZCYS ze chlopak z mlodzienczym delikatnym zarostem wyglada glupio...hehe wiem to po moich kolegach z klasy jak wygladali zanim sie zaczeli golic...hyhyhyh za kazdym razem jak nanich patrzylam smiac mi siekcialo:P jak wąsik jest taki maly ze go nie widac to nic ale jak juz go widac to lepiej sie ogol bo wedy sie wygląda jak sierota nieogolona Razz

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 00:10   

marcys napisał/a:
ech... zalezy jak kto woli wiesz jak smiesznie wyglada sie z takim mlodzienczym zarostem ? z wąsikiem jak szczurek itp itd

Wiem jak smiesznie, bo mam takie homa w klasie. Az lzy w oczach jak toto widzisz i usilujes wcisnac mu w lape maszynke/zyletke/cudo do golenia

Cytat:
.. mówisz że jesli bedzie twardszy zarost i tak go zgoli.. otóz nie.. twardy zarost nie jest tak latwo zgolić... zawsze zostają slady..

No zostaja. Tak mesko <lol2> I tak z czasem (wiekiem, lalala) robi sie twardszy... a ze nie latwo zgolic to wnioskuje po tym, ze moj facet sie nadal zacina, mimo "wieku" i "wprawy" Razz

Cytat:

TY WIESZ LEPEIEJ.

Masz racje, do tej pory sie nie przyznawalam, ale... jestem facetem!!!

Btw. poporstu tak wnioskowalam... ze co z tego iz bedzie twary, jak i tak zgoli Wink Ale fakt faktem, borkda z takiego mieciutkiego czegos jest... brzydka. Razz

PS. Chyba powinnam juz isc spac...
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 08:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

boże, jeden z moich kolegów ma takie wąsy... wszyscy z niego sobie arty robia, a on dalej nie goli =\ az smiech bierze!

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 18:57   

wasy same w sobie sa bardzo niewygodne daltego trza je golić..ale jak sie goli je odrobine żadziej niż sie powinno by ich nie było widac to sie otrzymuje efekt nieogolonego zarostu który nie jest wąsami choć dal wielu postronnych będzie wyglądął jak wąsy dlatego jest to o wiele lepsze i wygląda o niebo schludniej
Powrót do góry
TomcioMag Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 204
PostWysłany: Nie 03 Lip, 2005 23:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

witam Razz
ja to jak miałem juz taki wąsik to mi sie golic nie chciało bo wiedizałem ze potem sie golic bedzie trzeba czesto jak juz zaczne >_< no ale na szczescie mi szybko nie rosnie wons Razz
gole sie 3-4 razy w miesiącu Razz a uzywam do golenia maszynki Zileta i pianki Zileta : O
(zaczełem sie golic w wieku lat 14 Razz tera mam 15 Razz)

POZDRO

_________________
Księżyc coś kracze, wrona blaskiem lśni
Zawsze znajdę milionera, co przerzuci węgiel mi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5155919
CoRnEliA :)
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 16 Lip, 2005 14:51   Re: zarost na twarzy

magik1 napisał/a:
Mam 16 w maju 17 lat. Goliłem się kilka razy może 4. Od ilu lat rośnie zarost na twarzy?? ale tak intensywnie, teraz mi rośnie bardzo wolno Sad.
Jaka pianka jest najlepsza do golenia ??
Czy pod brodą urośnie mi zarost jeżeli teraz nie mam ?? Mójemu kumplowi rośnie pod brodą.
Prosye o rady


Nie masz się czym martwić, każdy am inny wyglad i organizm, co by było gdybyśmy byli tacy sami? Smile Mój tato używa Gilette Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |