| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
zarost na twarzy
Autor Wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 16 Wrz, 2005 12:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zawsze mozna isc jescze na laser - nie dosc ze to tylko kilka zabiegow, to ponoc taki zabieg usowa wlosy juz na stale (albo na bardzo dlugi okres czasu)...problelem jest za to cena....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 16 Wrz, 2005 14:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam niezbyt dobre doswiadczenie z woskiem.. i raczej marne jego efekty pamietam..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Pią 16 Wrz, 2005 23:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam kumpla który do dziś dnia ma zarost jak zadbana panienka (a lat ma 2Cool -nóżki jak po depilatorze i buzia niemowlęcia, i miałem też znajomą, która miała włochate ciało jak małpa (grube kudły na całym ciele znacznie dłuższe niż u przeciętnego faceta- między znajomymi Agniecha ma ksywę "kobieta z brodą" choć w twarz nikt jej tego nie mówi. Utleniała ale i tak je było widać z bliska-bleee). Zarost jest osobniczy- każdy ma swój. Golenie go nie przyspieszy- może szybciej zaczną rosną te włosy które już rosną, ale nierozwinięte cebulki nie zareaguja i w efekcie trzeba będzie golić 2 razy dziennie te 3 szybko rosnące kędziorki. Poza tym jak trzeba sie potem co rano golić... Ciesze sie, że moge do roboty chodzić włochaty- znajomy z jednodniowym zarostem ma cięcia po wypłacie za nieogolenie się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |