| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Moja mama...
Autor Wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 22 Kwi, 2003 14:04   Moja mama... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiele słyszałam od innych dziewczyn o ich mamach. Według tego, ich mamy są też ich przyjaciółkami Confused Question U mnie tak nie ma... Bardzo rzadko rozmawiam z mamą na temat dojrzewania Crying or Very sad Nie wiem, czy moje koleżanki mówią prawdę, ale chciałabym, aby moja mama była moją przyjaciółką... Chciałabym z nią pogadać o trapiących mnie problemach dojrzewania i nietylko. Crying or Very sad Confused Nie wiem co myśleć. Jest mi trochę przykro...a może raczej głupio... Question Rolling Eyes Question
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 22 Kwi, 2003 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi tez bylo ciezko ale pewnego dnia:
-mamo... mamo..
-co?
-nie nic
-jak to nic?

-mamo.. mamo...uzywasz wkladek
itd.

i teraz rozmawiam z mama o tym otwarcie

powodzenia

_________
Blanka Exclamation

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 22 Kwi, 2003 14:39   Moja mama Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

biggrin Razz Serdeczne dzięki, spróbuję... Już na samą myśl jest mi lepiej !!! Laughing Razz

Jeszcze raz dziękuję Blance !!! Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 22 Kwi, 2003 16:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NIE MA ZA CO!!!

sluze pomoca(po to tu jestem)

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Sro 23 Kwi, 2003 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iska... Wiesz czasem tak to jest ze obydwie strony by chcialy, tylko nie wiedza jak sie do tego zabrac. Jestem pewna ze Twoja mama tez chciala by ci doradzic i pomoc przejsc przez ten okres dojzewania, ale nie jest pewna jak zaczac.
Moja mama byla od zawsze moja przyjaciolka... ale mialysmy tez momenty kiedy ciezko namy bylo porozmawiac o czym kolwiek, zeby sie nie klocic. Do tej pory sa tematy na ktore z mama nie rozmawiam, bo wiem ze ona nie chce o tym slyszec (np. moje kolczyki, albo tatuaze). Obydwie musicie uszanowac roznice wieku, wychowania i opinii. Zaufaj mi, im bedziesz starsza, tym latwiej bedzie Ci sie z mama dogadac. Smile Trzymam za ciebie kcioki i zycze powodzenia w pierwszej rozmowie!!!

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zamaskowana
Gość
PostWysłany: Czw 15 Maj, 2003 10:36   

eh.. z moja mama tak sie nie da, odrazu popatrzyla by sie na mnie dziwnie i pewnie nic by nie odpowiedziala...
Powrót do góry
mrylka


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 24
PostWysłany: Czw 15 Maj, 2003 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama nie rozmawia ze mną na te tematy,choć czasami zacznie rozmowę.Jednak uważam,że jeśli będę miała jakis problem to mogę spokojnie jej o tym powiedzieć(nawet mam zamiar z nią troche pogadać w najbiżyszym czasie Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 15 Maj, 2003 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz, zamaskowana, Tobie chyba odpowiada to, że nie rozmawiasz z mamą o trudnych sprawach.

"eh.. z moja mama tak sie nie da, odrazu popatrzyla by sie na mnie dziwnie i pewnie nic by nie odpowiedziala..."

Tryb przypuszczający.
Spróbuj choć raz z nią porozmawiać, a nie z góry uznać rozmowę za porażkę. Wiele osób tak sobie "upraszcza" życie i potem przez całe życie narzekają, że do niczego nie doszli. Jak mieli dojść, jeśli z góry zakładają niepowodzenie i nie robią NIC aby to zmienić.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mrylka


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 24
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 08:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W ostatnim poscie powiedziałam że mam zamiar powiedzieć mamie o wkładkach itd. I udało sie!!!Wyciągnęłam mame na spacer i tam jak gdyby nigdy nic zaczęłam rozmowe.Też nie miałam odwagi ale powiedziałam sobie"Taka okazjia sie szybko nie przytrafi" i powiedziałam co miałam do powiedzenia.wszysko wyszło OK!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
niewidoczna kasia


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 6
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 09:07   Moja mama... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja też się tak popatrzy... nawet nie ma co próbować..... Crying or Very sad Nigdy, nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zamaskowana


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 3
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 09:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niewidoczna kasiu.. w koncu mamy ta sama matke:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czegoś nie rozumiem Confused Wy jesteście siostrami??

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zamaskowana


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 3
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 13:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe, no tak, w koncu ja i niewidoczna kasia jestesmy blizniaczkami:D

_________________
"Nawet w obliczu smierci przyjemna jest wiadomosc posiadania przyjaciela..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niewidoczna Kasiu (i ty Zamaskowana) co to znaczy nigdy !!!??? Napewno (choć raz w tygodniu) nadarza się okazja na rozmowę z mamą !!! A pozatym wiem, że macie jeszcze inne siostry, czemu z nimi nie rozmawiacie (chyba, że są młodsze, to rozumiem)... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 20:38   Re: Moja mama... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niewidoczna kasia napisał/a:
Moja też się tak popatrzy... nawet nie ma co próbować..... Crying or Very sad Nigdy, nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No tak. Następna Sad
A próbowałaś kiedykolwiek?
Jeśli nie próbowałaś - nie pisz.

Zobacz na przykład mrylki - też wątpiła czy da się porozmawiać z mamą. Chwila zdenerwowania i okazało się, że nie ma większego problemu.

A więc - do dzieła!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |