| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
weterynaria
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 13:37   weterynaria

Zastanawiam się jakie przedmioty sa potrzebne aby studiowac weterynarie, jakie przedmioty rozwijac. wiem ze napewno biologia, a pozatym?
Przejdź na dół
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 13:40   

no biologia =], chemia na pewno też, języki obce (chodzi głównie o łacinę)
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 13:43   

Ojej, to nieciekawie ... ja bym chcia ksztalcic sie w tym kierunku ale chemia? lacina? no nie wiem..
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 14:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bio chem fiz :>

Przedewszytskim Biologia i chemia jeszcze łacina moze sie przydać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
Bio chem fiz :>


Fizyka tak, ale tylko jeden jej dział: biofizyka.

Kinga napisał/a:
Przedewszytskim Biologia i chemia jeszcze łacina moze sie przydać

Łacina jak najbardziej.

W roku obecnym od kandydatów skłądających podanie o przyjęcie na weterynarię na stołecznym SGGW od kandydatów wymaga się zdawania na maturze [nowej] biologii i chemii.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najbardziej pomocna w tym temacie bedzie nidhogg jako ze studjuje weterynarie...ja moge powiedzc tylko to co wiem od niej a mianowicie ze zdaje sie biologie i chemie, natomiast lacina jest wprowadzana na zajeciach dla 1 roku i trwa o ile pamietam 1 semestr....natomista nie wspominala mi nic o fizyce....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:26   

fizyka niee,
biologia łacina ale tylko medyczna, chemia, fizyka chyba też a potem to co kto lubi jakieś specjalne dziedziny to i głębsza ta fizyka czy matematyka
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nom jak byly egzaminy to zdawalo sie biologie na poziemie rozszerzonym (w sensie inna niz dla reszty sggw - ukladana przez prof z anatomii), teraz jako ze nowe matury sraty taty, , wymgana jhest biologia i chemia na maturze (chyba niekoniecznie rozszezona - ino jak wlepia niski przelicznik dla podstawowej to i tak sie nie dostaniesz).
Lacina a i owszem, ale jak kradziejka wspomniala tylko medyczna - wiem, ze u mnie na roku byly osoby ktore chodzily do roznych biol chemow i mialy tam wlasnie medyczna lacine, w zwiazku z cztym z tej naszej byly zwalniane.
Wiec hobbystycznie sie oplaca - przynajmniej wiadomo o co idzie z odmianami i innymi takimi.
A co do rozwijania - dokladnie biologia i chemia, fizyki na egzaminach nuie ma, i jak Eu wspomnail jest biofizyka na 1 roku, trwa semestr - ale z "normalna" fizyka wiele wspolnego nie ma, jest tez zwykla wkaczona w biofizyke, ale ta jest z kolei na poziomie szkoly podstawowej wiec raczej problemu z nia nie ma.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:46   

hmmm.. chyba sie rozmysle... ja i chemia? szokes:P w sumie biologia jeszcze oki Smile
nie wiem ... zreszta tyle jeszcze czasu przedemna Smile
dzieki za odpowiedzi.
Nidhog a gdzie studiujesz?
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

skoro EU wspominal o sggw w warszawie i ja rowniez to pewnie w warszawie Smile

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszka wszystko mozliwe.. ja z chemi mialam miec 1 na polrocze.. potem korki mialam i poprawilam 2 sprawdziany na 5.. i jak narazie w tym polroczu mi dobrze idzie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 20 Kwi, 2005 21:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nom wszysciutko z medycynki;] Czyli biologia, chemia organiczna, nom i tez troszke fizyki zeby znac odpowiednie reakcje. Oczywiscie mata tez potrzeba jest heh. No i mysle ze lacinki troske. Przydadza sie tez inne jezyczki bo wiesz jak chcesz leczyc zwierzatka w innych krajikach to musialabys chyba znac albo tlumacza miec;). No i pszychologia zwierzatek jesli cos takirego jest bo chyba jest ale nie wiem czy w Polsce... bo niektore dolegliwosci moga byc na tle psychiki(moze sie myle)... no mysle ze to tak glownie papa!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Czw 21 Kwi, 2005 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Psychologii jako takiej nie ma, sa organizowane kursy podyplomowe - a do dyplomu droga daleka, podobnie z jezykami obcymi, najpierw proppunuje sie zajac zdaniem na studia i ukonczeniem rpzynajmnjej 3 pierwszych lat, a dopiero pozniej mysle o leczeniu za granica.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nela Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 11
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że biologia przede wszystkim. Ćwicz pamięć, w końcu będziesz musiała zapamiętywać nazwy chorób itp. Może ci się przydać J.Polski (wypisywanie recept, zaleceń itd.).

_________________
...Bo warto mieć marzenia i dążyć do ich spełnienia...

...Nadzieję zawsze warto mieć i wierzyć, że to co niemożliwe spełni sie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no i wydaje mi sie ze chemia sie moze przydac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |