| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Jedzenie :P
Autor Wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 21:06   

odwiedz Centrum Zdrowia Dziecka
to jest na prwade miejsce gdzie niezwłocznie pomogąwarto do nich zadzwonić..umówić sie ...a jesli jesteś w sytuacji krytycznej(względy rodzinne) poprostu tam pojedz
Przejdź na dół
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o no wlasnie.. tam Cie przyjma na bank, po to sa. nikt nie wywali Cie za drzwi. :)

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 21:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem pod ze tak pwoiem opieką Centrum Zdrowia Dziecka ... i Instytutu matki i Dziecka
Wlasnie ze wzgledu na metabolizm ... bo od kilku lat tak jadlam coraz mniej i mniej ... no i brak witamin wiec kontrole potrzebne = = Ale tam sie na wizyte " zalapać " To z pol roku czekac trzeba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to moze do jakiegos dietetyka sie przejsc zeby ci ustalil jakas diete bogata w witaminy ktore ci sa potrzebne i ktora poprawi twoj metabolizm..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wlasnie taka mialam idee Wink
I jutro mam zamair sie do jakiegos zapisać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi i przyjaciolce w sanatorium przyslali dietetyka.. i probowali wymyslic jadlospis dla dziewczyn vegetanek ze skaza bialkowa i uczuleniem na polowe warzyw ktore cierpia na niekonczacy sie brak apetytu (nawymyslalysmy tego, mialysmy male obrzydzenie do jedzenia i konczylo sie na tym ze codziennie dostawalysmy ziemniaki z jakas wazywna papka jak by starta dla niemowlaka :d)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 09 Maj, 2005 00:05   

No cozja zalecam zawsze rozmowy z rodzicami ale tuaj widze ze nic by z tgeo nie wyniklo... poprostu sama pojedz do szpitala bez zgody rodzicow.. ale nie wiem kurcze czy tam trzeba z opiekunem..
Centrum zdrowia dziecka na pewno tgeo nie odrzuci przeciez to powazna sprawa... wiesz jakie sa tego konsekfencje.. chociazby anirksja(tak mi sie wydaje ale nie jestem pewna) i tak jestes bardzo chuda jak na Twoj wzrost wiec.. nic innego nie pozostaje.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 09 Maj, 2005 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W centrum zdrowia sa duzo powazniejsze przypadki ...
Tam jest bardzo trudno o wizyte

Btw jakis szpital to po primu mialabym opieprz od rodziców ... po drugie musialabymz zalozyc karte etc etc ... MHm ... nie no ... jakos sobie powinnam poradzic juz ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 09 Maj, 2005 17:59   

zapisz sie na wizyte..często miejsa zwalniają sie nagle...np moje ;D nie pozedłem bo miałem mature tegoz dnia kiedy mnie wezwali
tzn zapisz...poproś by ci przesłali karte z wizytą umuwioną...ale nie rozmawia sie z sekretarkami a z lekarzem jeśli masz jakis do niego kontakt na karcie która juz masz albo ci zostawił/a
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 16:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musze to napisac ... musze ...
Wlasnie wrocil ojciec ... i mama ...
I coz jak to jciec " ... nic sie nie uczysz ... siedzisz przed komputerem tyle czasu i dlugow nocy masz zapalone swiatlo ... a nawet jak jest zgaszone to nie spisz ... i nie ejsz nic "
Czemu mialy służyc jego słowa ? nie wiem ...

Jak mam jesc skoro nie moge ...
Jak mam spać skotro nie moge ...

Jak woricla mama ... zcażeła jak zwykle " Nic nie jesz ... dlaczego ? zjedz cos "
A ojciec na to " Bo ona wstąpiła pewnie do klubu anonimowych internetowych anorektyczek "

Nie wiem o czym on wogole mowi ? I dlaje " czytałem o tym ... takie bzdury sa wypisywane ze anorektycy staja sie swieci ... jakw ywolac wymioty i jak nie jesc ... "

Nie no super = = Taaak bardzo mis ei podoba to ze nie moge jesc ... ze czasami mam na cos ochote a nie moge i O ... dalej kontynuował " Myszlisz ze jestem wapnaikiem is ei na niczym nie znam ... "

CO zrobilam ? .. WYkrzyczałam mu w twarz ze miedzy innymi przez niego nie moge jesc ...

prosze prosze Smile najwyrazniej znalazłam zrodlo wywdów ojca http://www.wprost.com.pl/ar/?O=76108 Smile


I powiem wam ze czytałam objawy anoreksji ... i patrzyłam cos ie zgadza ... ( zaznaczone na czerwono )

Cytat:
OBJAWY ANOREKSJI
większe niż zwykle zainteresowanie przygotowywaniem posiłków; osoba, która wcześniej rzadko coś przyrządzała, spędza w kuchni wiele godzin, przygotowując posiłki dla innych członków rodziny


apatia i ospałość


wypadanie włosów


zimne dłonie, nadmierne pocenie się stóp


nierówny puls (arytmia)


sucha, łuszcząca się skóra


krótki oddech


zanik okresu lub coraz bardziej wydłużone okresy między menstruacjami


nawet po znacznym spadku wagi rosnąca obawa przed przytyciem


nagłe zainteresowanie sportem, chodzenie na siłownię, basen, uprawianie aerobiku


koncentrowanie się w rozmowie na jedzeniu, kaloriach, zawartości tłuszczu, diecie


znikanie w łazience lub zamykanie się w pokoju tuż po posiłku: wtedy najczęściej prowokuje się wymioty


agresywne reagowanie na wszelkie uwagi dotyczące wyglądu bądź sposobu odżywiania się.


Jeżeli ktoś ma więcej niż cztery objawy, powinien się udać do lekarza


Nyuom ... Postanowilam wejsc na pare stron pro-ana ... ot tak ... na pareblogów ... przyznam ze momentami czulam sie jakbym czytała o sobie ... albo sowje słowa ...

no np: " Dzisiaj oswiadczam ze nie zjadłam nic spałam tylko 4 godizny ... no ale to juz sie powowli staje standardem "

:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ech...
moim zdaniem rzeczywiście powinnaś iść do lekarza.
Niektóre objawy potwierdzają anoreksje.

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ogolnie mam jakies dziwne skoki cisnienia ...
A jak sie zdenerwuje to nie moge czasmai pwoiedziec :/ zatyka mnie jakos No ...

A denerwuje sie czesto wiec Heh ...

krwotoki z nosa :/ ... takie tam

We wtorek psycholog sie szykuje = = moze cos sie poprawi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Postaram ci sie pomoc. Skopiuje twoj pierwszy tekst w tym temacie i zapisze na dyskietce. w szkole pokaze wychowawczyni ktora jest nauczycielka przyrody w klasach 4-6. Moze ona da c i jakies rady. Podam ci je za najpozniej tydzien. 3maj sie

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Watpie ze nauczycielka ... z podstawówki ... jest w stanie mi pomoc = =
Skoro lekarze nie są w stanie konkretnie okreslic co to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, tylko ze ona mowi nam o czym bedziemy mowic w 3 klasie liceum, co bedziemy musieli umiec na lekarza(sama jest weterynarzem). U nas w szkole czesto mdleja dziewczyny, dostaja napadow bolu brzucha, glowy i tyle tych rzeczy ze samej jej glowa peka. Ale sprobowac mozna, nie?

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |