| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
mam taka jedną "koleżanke".....
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 18:51   

Ale zauwaz ze Ty tez rozpoczynasz klotnie, takk mysle skoro to napisałas. Wiec wina jest tez po Twojej stronie, nie ma innej rady jak powstrzymywanie sie... nie odzwyaj sie do niej. To jedyne rozwiazanie... chyba ze chcecie sie pogryzc.
Przejdź na dół
#fallen_angel# Płeć:Kobieta

Dołączyła: 03 Maj 2005
Posty: 7
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 16:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

poprostu ją ignoruj...niech ona se gada a ty miej ją......gdzieś

_________________
XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mati1233 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 42
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miałem kiedyś wklasie takiego debila .... Leciał na samych dwójach, inteligencja raczej niska. Myślał, że wszystko mu wolno. Że wolno mu każdego udeżyć i tak poprostu odejść bez niczego. Porozmawiałem z tym z wychowawczynią. Potem wychowawczyni wyprawiła kazanie ów "koledze". Sytuacja się powtórzyła. Za 3 powtórzeniem wychowawczyni się naprawdę wkurzyła i zagroziła mu zmianą klasy/szkoły. Od tamtego czasu troche mu przeszło ....

A co do twojego pytania, to radze tak jak inni ignoruj ją. Jak do ciebie podchodzi, to gadaj z kimś innym i udawaj, że jej nie widzisz. Podenerwuje się, podenerwuje, ale po jakimś czasie sobie pójdzie ....

_________________
Lądowanie na księżycu to marna mistyfikacja .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5711390
mlodaa12 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 22
PostWysłany: Sro 01 Mar, 2006 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HeHeHe ;]] Wiem cosik o tym .. u nas jest taka laska .. no nie da żyć .. chce żebym tylko uwagi dostawała ;// Trzymaj się !! To najważniejsze Laughing

Post edytowany przez administratora. To jest forum a nie blog!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia7711 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 71
PostWysłany: Nie 19 Mar, 2006 12:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spróbuj z nią nawiązac w jakiś sposób wspólny język. Ja wiem ze moze to nie jest zbyt łatwe ale zawsze warto spróbowac.

_________________
"Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej, baw się i grzesz - miłością się ciesz ... "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9705996
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Mar, 2006 17:01   

lol, rok mija i ten sam problem..
Powrót do góry
Milka:p Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Mar 2006
Posty: 1
PostWysłany: Pią 24 Mar, 2006 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

siemqa! Skąd ja to znam......chyab w kazdej klasie jest taka osoba.....u mnie tez.....
jak tej osoby nie ma w budzie to jest spokuj...wszyscy ze soba gadaja.....a jak tylko ona pzryjdzie to wszyscy sie kloca.......tylko ze ja mam troche inna sytuacje bo chodzi o cała kalse a nie o jedną osobę....
poprostu ignoruj ja i tyle!Pz!

_________________
"Śmiech jest jak sól-nie smakuje życie bez niego..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7471408
sylvia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Cze 2005
Posty: 72
PostWysłany: Sob 25 Mar, 2006 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak odnawiac tematy.

_________________
"Lepiej nie mówić nic, niz mówić o niczym."
"Nie wystarczy urodzić się człowiekem, trzeba nim jescze być."
"Wszyscy chcą zmieniać świat, ale nikt nie chce zmienić siebie."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8700737
Christi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 16
PostWysłany: Sob 02 Cze, 2007 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też mam w swojej klasie taką głupią dziewczyne nikt jej w klasie nie lubi... ona twierdzi że jest najleprza z klasy we wszystkim, ale to nie prawda Sad przerzywamy pewnie to samo wszyscy...więc...poprostu niech się odwalą Razz Smile Smile Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 03 Cze, 2007 10:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Temat sprzed ponad dwóch lat. Christi, nie odnawiaj takich staroci, bo autorowi odpowiedź już zapewne nie jest potrzebna.
Zamykam.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |