| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Czuje..tampony
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widocznie tsej lubi byc gwalconym i sprawia mu to radosc <lol>
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 16:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hah ... niezle niezle

A co do tematu jak pisałam moze spróbuj zaczać od tych z aplikatorem TAMPAX sa z aplikatorami ... ja wlasnie ich na poczatku uzywałam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak jak mowily dziewczyny moze sprobuj zalozyc go troche dalej pod innym kątem.
Niektóre błony są tak hamsko zbudowane,że po prostu nie da się założyć tamponu kiedy ma się jeszcze błonę(naprawdę!!)...Ja tak miałąm przynajmniej,dopóki nie straciłam błony. Jednak sądzę,że w Twoim przypadku to nie błona, bo tampon jakoś wchodzi...A własnie, czy masz go włożonego do końca czy troche jeszcze "wystaje"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka ty masz 14 lat.. i juz dziewictwo stracilas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 19:11   

Cytat:
widocznie tsej lubi byc gwalconym i sprawia mu to radosc <lol>
nie będe komentował sensu tej wypowiedzi ponieważ gwałt to stosunek seksualny wbrew woli drugiej osoby

Cytat:
dopóki nie straciłam błony.
jak dla mnie to brzmi na normalke jeżeli chodzi o dzieci online a szczególnie o momenty gdy dzieci sa offline
po tym co wy tu wypisujecie to 14 latka dziewica to stara panna
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 19:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
mroweczka ty masz 14 lat.. i juz dziewictwo stracilas?

Tsej napisał/a:
[

Cytat:
dopóki nie straciłam błony.
jak dla mnie to brzmi na normalke jeżeli chodzi o dzieci online a szczególnie o momenty gdy dzieci sa offline
po tym co wy tu wypisujecie to 14 latka dziewica to stara panna

Źle mnie zrozumieliście...Nie dziewicwto...Błonę dziewiczą...Błonę dziewiczą można stracić na różne sposoby nie tylko przy stosunku...można nawet przy cwiczeniach gimnastycznych,jeździe konnej, jeździe na rowerze, masturbacji...
Tsej-daj se siana, co? ><"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale takie przypadki sa bardzo zadnkie.. no juz przy masturbacji czesciej .. zreszta to ze ci tampon normalnie wchodzi nie znaczy ze stracilas blone dziewicza.. na poczatku wiekszosc osob ma problemy z wlozeniem tamponu a potem juz se jakos radzi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wlozylam go tak gleboko ze nie wystawal.Ale dalej go czulam.Chodzilam w nim tak 4 godz. pozniej go wyjelam.Bardzo latwo bylo go wyjac Smile
Teraz kupilam sobie Tampony O.b z aplikatorem...jeszcze nie probowalam.
Czy naprawde latwiej sie je wklada?

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi nie
duzo gorzej

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pewnie jescze za plytko.. nie ma byc tak ze nie wystaje tylko w srodku w odpowiedniej glebokosci ma byc.. poprubuj jescze pare razy, rozluznij sie przy tym i z czasem sie nauczysz..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 12:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
ale takie przypadki sa bardzo zadnkie.. no juz przy masturbacji czesciej .. zreszta to ze ci tampon normalnie wchodzi nie znaczy ze stracilas blone dziewicza.. na poczatku wiekszosc osob ma problemy z wlozeniem tamponu a potem juz se jakos radzi..

Ale ja sobie tego nie wymyslilam...Juz to kiedys opowiadalam...Wczesniej mialam problemy z zalozeniem tamponow, przy jeździe konnej strasznie pchalam sie na przedni lek i potem mialam pelno krwi na majtkach i w ogole...a zadnej ranki nie zauwazylam :] i potem jak probowalam zaaplikowac tampon to wszedl od razu...dlatego tak mysle,ze to wtedy. a zreszta niewazne.
U mnie z aplikatorem jak z proca ==' nie cierpie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja na szczescie przy jezdzie konnej nie stracilam dziewictwa.. no i prawde mowiac dalej mi sie jakos dziwne to wydaje zeby w spodniach w taki sposob je stracic..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 12:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
ja na szczescie przy jezdzie konnej nie stracilam dziewictwa.. no i prawde mowiac dalej mi sie jakos dziwne to wydaje zeby w spodniach w taki sposob je stracic..

no dla mnie tez bylo dziwne...ale wiesz wszystko wskazuje na to,a nic sobie zewnatrz nie zrobilam,zeby bylo tyle krwi.
btw-mialam bryczesy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 12:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wczoraj probowalam Applikator.Nawt latwo poszlo :)Applikator lotwo wszedl...a nigdy nie jezdzilam konno Razz
Nic nie czulam! ( Tylko male "Napiecie" w podbrzuszu)
.Zostawilam Tampon a noc.Rano wstalam i nie moglam go wyjac! Bolalo ale wreszcie sie udalo ;P
Jakie Tampony polecacie dla takich "poczatkujacych" jak ja? ( Ile ja mam tych pytan...)

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 12:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...jesli latwiej ci z aplikatorem to z aplikatorem...Ja zaczynalam od ob, polecam.
A jak juz sie przyzwyczailam to biore byle jakie Razz Teraz to mi rybka, praktycznie niczym sie nie roznia, no tylko cena i tymi swoimi bajerami ale mi wszystko jedno, co mam w sobie : ) .
Nie polecam tamponow na noc jesli spisz wiecej niz 5,6 godzin.
Taaa...na poczatku strasznie jest wyjac tampon (ach,te czasy :_) lol) ale z czasem sie przyzwyczaisz : ) .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |