| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Miesiączka
Autor Wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 20:30   Miesiączka

Słuchać mnie i się nie śmiać Smile

Otóż mam juz wszystkie oznaki nadchodzącego okresu czyli: zwiększony apetyt (moge dosłownie jeść i jeść) i to czasem na tłuste żarcie, mocne bóle brzucha, coraz wiecej pryszczy no i nie czuje sie najlepiej. A właśnie tak mam przed okresem, ale to trwa już ponad tydzień ! A go do jasnej anielki nie ma! Cholera co jest ?! i nie piszcie mi tutaj że miesiączka jest nieregularna bo to wiem Wink (może jeszcze dodam że nie miałam okresu juz.. 3 miesiące ;/)
Przejdź na dół
Ma... Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 142
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miesiączka jest nie regularna więc to normalne . (wiem wiem miałam nie pisać ale to racja jest:P)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 22:16   

Jestes jeszcze bardzo mloda, wiec jezeli od niedawna masz okres, to raczej nie ma powodow do zmartwien. Jednak zanik okresu moze byc spowodowany przez wiele czynnikow, niektore sa wrecz smiertelnie niebezpieczne, wiec moze warto pomyslec o wizycie? ;]
Powrót do góry
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 06:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

:/ Jeszcze jeden temat o spoznijacej sie miesiaczce u nastolatki a rozwale tego kompa ;/ QZWA nie wiesz co to jest GINEKOLOG?! Okres Ci sie spoznia 3 miesiace a Ty sobie qrde piszesz na forum i sie pytasz FORUMOWICZOW ktorzy nie moga powiedziec NIC KONKRETNEGO zamiast isc do ginekologoa? Ja naprawde watpie juz czy osoby z tego forum mysla :/

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 06:31   

Nyo, mozesz isc do ginekologa. Albo poczekac.
Ja Ci powiem tyle, ze srednio napiecie mam 1,5 - 2 tygodni Razz [a mieiaczkuje od niedawna]
Wiec tym przejmowac sie nie powinnas...
Powrót do góry
naYna13 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 3
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 08:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

noo .. nieregularna :p tylko tyle moge powiedzieć :p ahaaa jestem tu neV :p kiedys tu byłam zalogowana ... ale to jakiś czas temu :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4951353
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 12:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mzoe ten zwiekszony apetyt i bole brzucha sa spowodowane czyms innym? np juz tak goraco nie jest wiec jesz wiecej a od tego cie brzuch boli.. bo to normalne ze mieisaczke masz nieregularna..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 17:31   

Ant0nFucker napisał/a:
:/ Jeszcze jeden temat o spoznijacej sie miesiaczce u nastolatki a rozwale tego kompa ;/ QZWA nie wiesz co to jest GINEKOLOG?! Okres Ci sie spoznia 3 miesiace a Ty sobie qrde piszesz na forum i sie pytasz FORUMOWICZOW ktorzy nie moga powiedziec NIC KONKRETNEGO zamiast isc do ginekologoa? Ja naprawde watpie juz czy osoby z tego forum mysla :/
Kuźwa a czy ja mówie że mi sie spóźnia okres ;/
Powrót do góry
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A go do jasnej anielki nie ma! Cholera co jest ?!


Z tego wynika, ze sie go spiedziewasz ale na prozno- sama nie wiesz co piszesz;p wiec sie nie osmieszaj

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
panna_nikt Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 52
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Krótko i na temat: Poczekaj jeszcze kilka dni, z tydzień może. Jak zmian nie będzie - idź do lekarza. 3 miesiące to raczej nie przelewki. Choć młoda jesteś...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4735216
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 19:09   

panna_nikt napisał/a:
Krótko i na temat: Poczekaj jeszcze kilka dni, z tydzień może. Jak zmian nie będzie - idź do lekarza. 3 miesiące to raczej nie przelewki. Choć młoda jesteś...
Zawsze miałam nieregularną miesiączkę Rolling Eyes
Powrót do góry
panna_nikt Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 52
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A długo miesiączkujesz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4735216
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 19:10   

Ponad rok
Powrót do góry
panna_nikt Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 52
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 19:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mhmmm. Ponawiam moją radę z kilku postów wyżej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4735216
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 14:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam już 5 miesięcy (no ale ja mam od starsznie niedawna, więc to normalne Razz )...Skoro miesiączkujesz już ponad rok to jednak są to powody do zmartwień...Poczekaj jeszcze tydzień, jeśli to jednak nie bylo napięcie przedmiesiączkowe to lepiej idź do ginekologa, chociażby dla świętego spokoju, ale myślę, że juz niedługo dostaniesz.
BTW- jaką miałaś kedykolwiek najdłuższą przerwę między miesiączkami?

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |