| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
STOP TYLKO DLA DZIEWCZYN!
Autor Wiadomość
natalinek130 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Maj 2005
Posty: 1
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 16:58   STOP TYLKO DLA DZIEWCZYN! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć! Mam 11 lat (w sierpniu skończe 12) i jestem hyba bardziej rozwinięta niż moje koleżanki. (w pewnym sensie) Otóż mam dużo włosków pod pachami Embarassed Wstydzę się ćwiczyć na Wf w nbluzce na ramiączkach bo się wszyscy ze mnie śmieją. Mówiłam mamie o tym ale ona powiedziała że mam się nie przejmować. A jak się zapytałam czy mogę zgolić sobie te włoski to powiedziała że nie bo (jej zdaniem) mam mało. DZIEWCZYNY!!! BŁAGAM POMÓŻCIE MI!!!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też miałam taki problem, ale go sama rozwiązałam Very Happy Poprostu kupiłam se maszynke do golenia (oczywiście bez czyjejj kolwiek wiedzy) i chyba wiadomo co zrobiłam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 17:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to ze mam tak powiedziala nie znaczy ze nie mzoesz tego zrobic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 17:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cwicz w koszulce z rękawkami ale w sumie teraz lato więc i tak mogłabyś zacząć golić.

//a rodzice nie zawsze mają rację, to tylko ludzie xP\\
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 18:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja miłam taki problem z włoskami na nogach , mama nie pozwalała mi ich zgolic , a mnie one denerwowały ... wiec wziełam golarke i po włoskach , kiedys tam powiedziałam mamie ze sobie gole nogi to nic mi na to nie powiedziała. wiec poprostu sama sobie zgól te włoski Wink

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 18:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poprostu kup sobie jednorazowke chocby taka za zlotek i jazzda. Mama przeciez nie musi o tym wiedziec. Oj gdybym ja robila wszystko co mi mama powie albo stosowalabym sie do jej zakazow to bym chba byla calkowicie inna. Niektore zakazy sa po to by je lamac no nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Największą głupotą jest pytanie o takie rzeczy rodziców, bo wiadomo, że i tak zabronią. Jeśli krępują Cię te włosy i naprawdę nie potrafisz ich znieść to kup maszynkę jednorazową lub po prostu pozycz od taty Wink, chyba, że naprawdę masz ich malutko to nie ma sensu, ja golę tylko wtedy kiedy mam założyć bluzkę w której widać moje pachy, na w-fie raczej ich nie widać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ona89 napisał/a:
bo wiadomo, że i tak zabronią.


Neutral to takie oczywiste ze zabronia? mi np nigdy nie zabronili? sa jacys inni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moich rodzicow nie obchodzi zbytnio czy sie gole czy nie. =P

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 21:00   

Shaleniec napisał/a:
moich rodzicow nie obchodzi zbytnio czy sie gole czy nie. =P
A moich wogle nie obchodzi Razz
Zamykam się w łazience i gole Razz
Powrót do góry
Hera Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 6
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 13:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiedz mamie, że bardzo ci to przeszkadza, bo teraz idzie lato i się bardzo pocisz, a włosy pod pachami chamują podobno działanie dezodorantu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 13:12   

Hera napisał/a:
Powiedz mamie, że bardzo ci to przeszkadza, bo teraz idzie lato i się bardzo pocisz, a włosy pod pachami chamują podobno działanie dezodorantu Wink
Nie podobno tylko napewno.
Dezodorant (antyperspirant) może nawet ,,nie działać ''
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 13:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 14 lat i mam bardzo delikatne włoski, białe i są kruciusienkie i niewidoczne Razz wiec sie ciesze bo jak narazie z pachami się meczyć nie musze Razz (no wolałabym się z nogami nie meczyć ale takie życie)
Gol i już. Najlepiej kup sobie jakiejś dobrej firmy bo te za zeta to czesto szajs i w ogóle nie tną Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 13:35   

Odi napisał/a:
Też miałam taki problem, ale go sama rozwiązałam Very Happy Poprostu kupiłam se maszynke do golenia (oczywiście bez czyjejj kolwiek wiedzy) i chyba wiadomo co zrobiłam.

Ja zrobiłam identycznie. Poprostu idziesz do sklepu,bierzesz pierwszą-lepszą maszynke(no może nie do końca pierwszą-lepszą Very Happy),w domq jak nie masz pianki to bierzesz żel pod prysznic,smarujesz paszki/nóżki i gitarka Very Happy
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 13:45   

Nieprzejmuj sie tym co mowi Ci mama. Moja mama awet chyba nie wie ze gole nogi ale mysle ze by mi pozwolila a zreszta top moje nogi i tak samo moje pachy wiec postepuj tak jak uwazasz. To Twoje ciało.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |