| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Golenie włosków łonowych
Autor Wiadomość
dhk3 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 13
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 13:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
a jesli bedzie sie chcial pochwalic i zrobi fote i nam wysle (oby nie);p

chesz zobaczyć :mrgreen: (i tak ci nie pokaże :D)

PS. dzięki all ;)

[# EDIT #]

Jeszce jedno pytanie.. Jak Pujde np do Pielegniarki szkolnej i Ona będie mi kazała pokazć ... wicie co ;P Albo u lekaża .... i zobacz to co mogą zrobić ... powiadomić roodziców ... ? czy wogule mogą Zobaczyć ?

PS. Jestem ON ! :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 16:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uwierz mi ze zobaczyc nie chce..

pielegniarka szkolna ogladac tez nie bedzie chciala i nie ma powodow, u lekarza tez raczej nie.. no chyba ze jakis taki bardzo dziwny przypadek to wtedy bys musial pokazac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rotfl ... powiadomic rodziców ? a co to ja obchodzi ...
Zreszta raczej nie zgadladaja ... nawet na tym badaniu w gimnazjum ... tzn spotkałam sie z opinnią ze uchylaja bokserki lub kazda stanac w bokserkach czy tam slipach Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 21:06   

Nie powiadomi rodzicow, tylko Cie wysmieje ;]
haha, nie no, rob co chcesz
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak to nie powiadomia... do mojej mamy zadzwonila pielegniarka ze nogi gole <lol> normalnie niektorzy ludzie to mnie rozbrajaja.. pielegniarka ci pewniejescze zmierzy linijka czy nie masz za krotkich bo jak cos to zadzwoni do twojej mamy ze wlosy lonowe se podcinasz i powie wychowawczyni zeby ci uwage w dzienniku wpisala..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 21:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niezla faza z tym goleniem na nogach =D buahahahaha!
a co do tego, ze golisz to absolutnei normalne. to bardzo higieniczne i kazdy chlopak tak powinien robic! teraz, kiedy bielizna zostala wynaleziona, posiedanie wlosow lonowych jest zbędne. =)
pozdrawiam.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dhk3 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 13
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaleniec napisał/a:
posiedanie wlosow lonowych jest zbędne. =)

ale w 6 kl. SP. Kiedyś na godzinie Wychowawczej W grupach chłopacy i dzewczyny schodziliśmy i Omawiał cykl dojżewania ... i powiedziała że że te włosy są doczegoś potrzebna Ale tera ja już zapomiałem do czego ... (może ktoś przypmni :D)

PS. Sprosyuje to że od wakaci sobie gole ... Poniewasz jak Byłem nad wodą to Zobaczyłem że mi pare włoskuw wystaje i w ten sm dzień ogoliłem i mi się spodobało .. tylko że za pierszym razem to okropnie drapało ale juża 2x Wcale ;]

_________________
yyy.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 07:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

włosy łonowe są po to, żeby chronić narządy płciowe. ale od jakiegoś czasu funkcję tą przejęła bielizna. Razz więc włosy łonowe są zbędne!
pozdro.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 08:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wypowiem sie jako bardziej doświadczony.
Wiesz nie wszyscy sobie golą ale mysle że nie w tym nic złęgo, zresztą sam to robie od czasu do czasu. Jeslichodzi o badanie w gimnazjum to u mnie przynajmniej pielegniarka nie zagladała chociaż sie bardzo bałem, ale z reszą to nie jej interes Smile
Co do odrastania bo to największy mit, jesli zaczełeś dopiero dojrzewac to wiadomo że szybciej zaczną rosnąc, ale jeśli już miałeś duzo (a to pisałeś) to nie bedą szybciej ani szczególnie mocniejsze rosnąć, i tez sie z toba zgodze że juz przy drugim razie prawie nic nie swędzi i higienicznie wyglada.

Pozdro marog6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dhk3 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 13
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 14:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeslichodzi o badanie w gimnazjum to u mnie przynajmniej pielegniarka nie zagladała chociaż sie bardzo bałem,

Umnie w szkole też nie zaglądała .... Ale Moi Koledzy z Byłej klasy mówili że U Lekaża i Pan Doktor ;D zaglądał ufff ale naszczeście mi nie zajżał ... ale jeszce wtedy miałem małe owłśenie Mr. Green

_________________
yyy.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 30 Kwi, 2005 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

< rotfl > z tym zagladaniem to wogole u chlopaków zawsze apnika jest <loL>
Historie sa rozne wymyslone na te tematy i wogole Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
dhk3 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 13
PostWysłany: Sob 30 Kwi, 2005 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@Kinga: Moja jest prawdziwa ... ja nie lubie kłamać ;]

_________________
yyy.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 11:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale niektorzy bardzo lubią ubarwiać historie wizyty u lekarza Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 13:53   

Cytat:
włosy łonowe są po to, żeby chronić narządy płciowe. ale od jakiegoś czasu funkcję tą przejęła bielizna. więc włosy łonowe są zbędne!
pozdro.
buahauhauhauhauahauhuahaa
od "jakiegoś" czasu? biggrin
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 22:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaleniec napisał/a:
włosy łonowe są po to, żeby chronić narządy płciowe. ale od jakiegoś czasu funkcję tą przejęła bielizna. Razz więc włosy łonowe są zbędne!
pozdro.


gdyby wlosy lonowe byly by zbedne to pewnie by w drodze ewolucji zginely.....tudziesz sie wytarly od bielzny...jakos sie tak nie dzieje....wlosy lonowe sa po to zeby chronic narzady rodne przed wirusami, bakteriami czy grzybami..sa naturalna bariera ochronna - wiekszosc swinstw sie na nich zatrzymuje i nie dochodzi do zakazenia...przynajmniej nie tak czesto jak moglo by bez wlosow notorycznie usowanych...dlatego lekarze zwlaszcza ginegolodzy odradzaja czeste golenie, lub nie usuwanie ich z okolic warg sromoych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |