| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Palić jest fajne x)
Autor Wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 09:49   

Ja kiedyś byłem świadkiem takiej sytuacji:
Idzie gościu ulicą paląc papierosa. Podchodzi do niego inny gościu i prosi o papierosa. Pierwszy odpowiada (z papierosem w ustach): Nie mam, nie palę. XDDDDDD Ten który prosił, spojrzał na niego dziwnym wzrokiem i odszedł XDDDDD

Btw, rozwalają mnie ludzie myślący kategoriami - Inni zapalili, to ja też chcę XD Skąd się takie dzieci biorą, ja nie wiem... Ale przynajmniej pośmiać się z nich można XP
Przejdź na dół
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 10:19   

ha tu sie zgadzam z przedmówcą...(odniśnie Otwieracza)
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pon 09 Maj, 2005 08:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja mam taka koleżankę, co ona w ogóle w zyciu fajki nie zapaliła. podziwiam ją, bo wiele razy było, ze każdy co do ejdnego dookoła pali a ona nie! takich ludzi podziwiam i szanuje.
pozdro

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 23:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś paliłam więcej i przez krótki czas można było to nazwać już nałogiem..teraz paę tylko od czasu do czasu jak mnie poczęstuja..nie kupuje juz wlasnych papierosow ani nie sępie kasy. Zapalic zdaza mi sie tylko na jakies większej imprezce czy cos. I tak jest lepiej. Nie jestem uzalezniona ani nic i nie niszcze sobie zdrowia.
No ja popieram ze te wszystkie papierosy light typu slim itd czy 20 białe sa do [cenzura] :p tzn ak paliz to wogole nie czujesz ze palisz..jakbys jakies siano jarałaRazz w sumie kazde fajki są do [cenzura] ale tego to sie juz wogole palic nie da..co do majeranku i innych tego typu..probowalam ale nie polecam..bylo mi po tym nie dobze..zreszta to wogole jest niedobre i palilam to tylko po to zeby zobaczyc jaki ma smak.
co do obrazkow na papierosach mysle ze daloby to niektorym cos do myslenia choodziaz pewnie nie wielu..palaczy nie obchodzi co jest w skkladzie papierosow ..nie obchodzi ze mozna dostac raka pluc..ba oni to wiedza...! ale to jest wlasnie uzaleznienie..wiedza i chca zucic ale nie moga..dlatego nie zaczynajcie ;]

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 01:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na serio wiekszosc siega po papierosy tylko z powodu wpływu otoczenia. Nie palić nie jest fajnie smirdzi ci z ryja marnujesz kase i zdrowie ja kiedyś jak miałem ok 19 lat szybko zakonczyłem zwiazek z jedna palaca bo nie mogłem znieśc posmaku papierosow z jej ust wim że to głupi powód ale to mnie odepcheneł mimo iż dziewczyna poza tym była całkiem wporządku.
Moja rada niepalcie ja przeżyłem szkołe średnia i wojskow i papierosu zapaliłem raz ale tylko po to by narobic dymu w celu otumanienia dymeme serszeni w gnieździe na ogródku od kupla przed impreza kupilismy najgorsze papeirosy pochuhalismyw gniazdo i bez problemu odczpiliśmy je i wyniesli ale strasznie mnie potem gardło bolalo. Czyli kolejny dowód że tak naprade szkodzą .

PS jak siedze w poblizu kilku palaczy w źle wentylowanym pomieszczeniu to mi oczy łzawia gorzej niż jak mi granat dymny pod nogami wybuchł dlatego jestem za zakazem palenia w knajpach jak w Irlandii

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 08:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moj kumpel niedawno palil tylko slimy, vivy, itd... =\ a co do palenia, to sie odzwyczailam jakos i teraz jak widze kogos z fajką to mi sie niedobrze robi.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 09:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam tak samo.. raz do piwa mnie kolezanki poczestowaly to mi sie az niedobrze zrobilo a ostatnio dusic sie zaczelam i kaszlec.. i pomyslec ze 3 lata palilam.. fuuuuuu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 09:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wez, ja nawet do piwa nie dam rady zapalic. =\

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 09:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja juz tez..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 11:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to chyba dobrze? =]

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 12:10   

Ja tam dzisiaj/jutro rzucam palenie.
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 13:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taa jasne =] to tak jk moj koleg,a on mowi, ze rzuci "jutro" juz od miesiaca ^^"

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaleniec napisał/a:
taa jasne =] to tak jk moj koleg,a on mowi, ze rzuci "jutro" juz od miesiaca ^^"


A moja dobra qmpelka (chodzi do 1 gimn) w wakacje co chwile jarala (wiekszosci ze mna -ona mieszka na blokach ja mieskzalam jakies 2 tydnie u mojej siory w tym samym bloku co ona, albo ona spala tez z 2 dwa tydnie u mnie) przestala palic w dwa dni dla swojej qmpelki\przyjaciolki (niewiem kto to dla niej jest). I jak jej ktos proponuje to mowi ze obiecala... i nie bierze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 14:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niezle... brawa dla tej dziewczyny, ze ak szybko rzucila, jak ją przyjaciolka poprosila.. raczje malo kto by tak umial =|

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 14:18   

No dziwowate to O_o
Ja prosiłam paru osób (bliskich mi(bez skojarzeń)) żeby przestali jarać albo żeby się ograniczyli a teraz oni mają mnie w dupie =/
Czyli widać że dla nich liczą się faje a nie kumple =/
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |