| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Dlaczego ludzie nie lubią Elfów czyli rasizm RPGowy
Autor Wiadomość
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 03:24   Dlaczego ludzie nie lubią Elfów czyli rasizm RPGowy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak wiec tu tema t w którym mozna napisac dlaczego mozna nie lubieć elfów. A ja zaczne pierwszy.

Po pierwsze ich arogancja traktuja wszystkich z góry
Po drugie zawsze myślą że wiedza lepiej choć tak nie jest. Ja wiem z zycia że jak tak postepuje to ludziom strasznie przeszkadza nawet jak mam racje.
Po trzecie tak naprawdę soa obłuden udawają te dobra choć naprawdę przedewszystkim dbają o wlasne interesy innym rasom moga pomóc przy okazji a i tak nie zawsze.
Po czwarte ta dobra rasa jakby temu się głębiec jest winowajcami zaistnienia najwiekszych nemezeis światów fantasy. Dajmy na to świat tolkiena to własnie głupie elfy dały sie najpierw omamic i spaczyć Melkorowi ( to z tych powstali Tolkienowscy Orkowie ) a poden dały sie zrobic w trąbe Sauronowi i pomogły mu wykuc pierscienie nie wiedzac że tym samym otwierają droge do stworzenia tego jedynego kontrolujacego wszystkie.
Potem światy D&D przeciez Drowy mroczne elfy kiedys były normalnymi tylko jeden elfi bóg Corellon Laterian ( ja go Corelonek pedalianek bo wyglada tak )postanowił zrobic w trabe swoją małżonke i posuwac inną ( w dodatku smiertelniczkę która jego boska "miłosć " zniszczyła ) ta sie wrukwiła ( wiadome najniebezpieczniejsze są zdradzone kobiety) i stał się Lolth pajeczą królową której kapłanki gnoją facetów ( idealna dla fanatycznych feministek ale ja ją nawet lubię ) a elfy które poszły za ną stały się drowami siejacymi smierć i zniszczenie w większosci wieloświata D&D. Kolejną żeczą sa wszelkie straszące niewinne istoty Mythale pozostalosc wysokiej magii elfów w sumie jest to cos podobnego do broni atomowej i jest równie tragiczne w skutkach i równie nierozmyślnie urzywane przez elfy, a ich rezultaty sa długotrwałe jak czarnobyl.
Warhammer a kto na na samego Khorna otwarł pierwsze wrota chaosu ??
Po piate wreszcie elfy które tak nabroiły zamiast posprzatac po sobie to jak im się kołodupy pali to uciekają gdzies za może , na Evermeet albo do niesmiertelnych krain gdzie moga tanczyć spiewac i beztrosko się radowac pozostawiając całe to bagno reszcie.

Podsumowywująć jak to okreslił mój kumpel "elfy z charaktery i cehc osobowości sa jak amerykanie tylko dlaczego na dziewięc piekieł tak wielu ludzi nie lubi amerykanów a tak wielu lubi elfy ??"


A jak jest u was czy tez macie jakieś wady tej rasy a moze przedstawicie mi zalety


PS sory że tak truję w tym dziale całym ale musiałem se zrobić jakąś przerwe w celu odskoczni od pisania pracy

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 13:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

: > a ja elfy lubie (i zaś sie zacznie bla bla bla) Corellonka też lubie (kolejne bla bla bla) ale Ty to zresztą wiesz, więc się nie będę wypowiadac.
Moja ulubiona rasa zresztą (noi kochane niziołki tez polubiłam Wink )

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 17:33   

elfy to pedały bez wyjątków (panny elfów tez sa pedałami bo wciąż interesuja sie męższyznami) a faceci sie jakoś elfkami nie interesuja, czasem gwałcą ludzkie kobiety ale też jakos wola z innymi elfami facetami obcować...z restz jak oni wyglądają?
takie pompatyczne skurczybyki co to same nawet nie usmazą kiełbasy tylko magii do tego uzyją by rączek tłuszczem nie pobrudzić

a i warto sie przyjrzec wersji elfów z Pratchetta, owe sa wyjątkowe pod tym względem ze są złe do szpiku kości i jak to zostało określone wysadziły by świat by dowiedzieć sie jaki dzwięk wtedy robi

co do tych amerykanów to sie trza zgodzic ale i sprostować elfy sa diablenie pompatyczne jak anglicy a to jest lubiane bo śmieszne
a i nalezy zauwazyć ze wszytskie inne mądrzejsze rasy tj krasnoludy czy gobliny elfów nie lubia i nie szanują, z ludzmi jest podobnie a niziołki bo im tamte śpiewaja i na tym sie konczy przyjaźń, bo elfy nie biora na powaznie halflingów

swoja droga niziołków tez nie lubie...to naciagany bohater zrobił sie popularny ale wiadomo ze bohaterskiego to to wiele nie zrobiły poza akcja z drzewcami (w tolkienie) a tak naprawde nie sa w niczym za zdolne...bo kto widział złodzieja co to ma brzuch taki ze moze sie turlać...ze sa kieszonkowcami to rozumeim ale włamywacze z nich żadni
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 20:40   

A ja jestem elfem i mi dobrze z tym, nie mogę się okreslić jako pedeła czy nie pedała, bo jestem ślepa i jakoś trudno mi rozróżnić aż do pewnego momentu... ale i tak wietrzniaki sa najlepsze =]
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 21:09   

te wietrzniaki to coś nowego ja jak grywałem w warhamca to tego jeszcze nie było aczkolwiek kojarzy sie z wietrzeniem całego domu z niczym innym ciekawym
Powrót do góry
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja lubie elfy Razz.
Szczególnie dziewczyny elfy xDD.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 21:41   

Tsej napisał/a:
te wietrzniaki to coś nowego ja jak grywałem w warhamca to tego jeszcze nie było aczkolwiek kojarzy sie z wietrzeniem całego domu z niczym innym ciekawym

Hmmm... jak grywałam w Earth Down to bylam wietrzniakiem, to jest takie bardzo małe coś co moze latać na ważce i nadaje się na złodzieja... w D&D niestety nie posiadają wietrzniaków uwzgldnionych więc grywam elfem =]
Powrót do góry
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 21:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
A ja jestem elfem i mi dobrze z tym, nie mogę się okreslić jako pedeła czy nie pedała, bo jestem ślepa i jakoś trudno mi
Ty sie sugeruj moim postem a nie tseja.
Czli jestes Elfką to znaczy że jestes pusta , infantylna , masz manię wielkości i wszystkich traktujesz z góry , co gorsza obłudna i zakłamana.
Nie nie obraź się to taki kontrast ktory wyszedł po analizie psychologicznej wiekszosci elfów.
Jeszcze jedna sprawa wiecie że elfke jako rase wybieraja najczęsciej dziewczyny w wieku 14-18 lat , co lepsze stopień fascynaji elfami jest wprost proporcjonalny do poziomu zakompleksienia danej dziewoi. Ogulnie tym wiekszosc graczek rpg probuje podkreslić swoją wewnetrzna delikatnosc tak zwany syndrom zdeptanego przez wszystkich kwiatu.
Jest jeszcze jedna kwestia ze dziewczyny ktore same siebie uwazaja za brzydkie tez czesto grają elfkami. Twisted Evil
Dane sa z pewnego brytyjskiego czasopisma RPGowego dla którego przeprowadzano badani psychologiczne na przeciętnych graczach rpg jak znajde linka do artykułu ( niestety po angielsku) to zamiszcze ale w sumie jescze ciekawszy jest artykuł polski "Dlaczego nastolatki nie lubią paladynów"

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 21:53   

LOL... mam kompleksy =]... chociaż dodajmy dot ego, ze do ras niektóych najbardziej pasują elfy =]... nmogę okreslić moją posta ć jako sztuczną i zakłamaną do tego wredną i podłą czarownicę, bo dam wszystkim w kość, ale to potem =]... i tak jako odłam elfów najlepsze są drowy, ale trudna jest drowka do kierowania
Powrót do góry
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 21:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No własnie Drowkę trzeba umieć zagrac ale co njaciekawsze pod wzgledem psychologi ta rasa wychodzi na mniej obłudna i zakłamana niz normalne elfy. Po drowach od razu wiadomo czego sie spodziewać ( czyli zdrady na karzdym kroku ) a zwykłym elfom niektórzy głupi ufają.
Ale fakt Drowke kapłanke trzeba umiec grac bez żadnej pseudo delikatnosci za to z charakterem. A zwykła elfka to bardzo czesto taka choragiewka na wietrze.

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moim skromnym zdaniem - jesli mile towarzystwo pozwoli mi sie wtracic - kazda rasa ma swoje wady i zalety. nie wolno calkowicie przekreslac danej rasy, bo to jest bez sensu. kazdy ma inny gust i inne upodobania. to tak na poczatek.
poza tym ja tez lubie elfy i nie widze w tym nic zlego. elfy sa delikatne, ladne i madre. coz z tego, ze bywaja zarozumiale i aroganckie? przez to sa barwne i maja jakis tam swoj urok.
przekrecmy sytuacje.
przeciez mozna tez przyczepic sie do drowow.
sa podstepne i nigdy nie wiadomo, ani kiedy wbija przyjacielowi noz w plecy, ani co o nim mysla, bywaja powsciagliwe i sa MROOOCZNE, a przeciez ostatnio jest moda na wszechogarniajacy MRRROOOK, ZALAMAAANIE, DEPRRREESJE i ZYL CHLASTAAANIE... [zem rymowanke ulozyla ;>]
i bynajmniej nie mam zadnych watow do drowow. rasa jak kazda inna. dodam jeszcze, ze czesto gram drowkami, tak jak i elfkami. to chyba przez moj niesamowicie zlozony charakter [kyahahh.. xD']
dobra, bo zjezdzam z tematu.
podsumowujac: kazda rasa ma w sobie cos irytujacego, ale jakze ciekawego! ;>

a pan, panie Holy Knight, zamiast wysnuwac pohopne wnioski i mowic ludziom, jacy sa, mógłby od czasu do czasu zajrzec do slownika ortograficznego.
to by bylo na tyle, pozdrawiam.

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 22:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[quote="Crimson Lady"]moim skromnym zdaniem - jesli mile towarzystwo pozwoli mi sie wtracic - kazda rasa ma swoje wady i zalety. nie wolno calkowicie przekreslac danej rasy, bo to jest bez sensu. kazdy ma inny gust i inne upodobania. to tak na poczatek.
poza tym ja tez lubie elfy i nie widze w tym nic zlego. elfy sa delikatne, ladne i madre. coz z tego, ze bywaja zarozumiale i aroganckie? przez to sa barwne i maja jakis tam swoj urok.

Crimson Lady napisał/a:
moim skromnym zdaniem - jesli mile towarzystwo pozwoli mi sie wtracic - kazda rasa ma swoje wady i zalety. nie wolno calkowicie przekreslac danej rasy, bo to jest bez sensu. kazdy ma inny gust i inne upodobania. to tak na poczatek.
poza tym ja tez lubie elfy i nie widze w tym nic zlego. elfy sa delikatne, ladne i madre. coz z tego, ze bywaja zarozumiale i aroganckie? przez to sa barwne i maja jakis tam swoj urok.

hmm czyzbys chciała podkresli te chechy swojej osobowosci grajac elfkę ?? albo uważasz że nie masz np delikatnosci i nie czujesz się mądra dlatego uzupelniasz to w odgrywanej postaci ?? Czy postac czlowieka nie moze byc delikatnaładna i mądra ??
A poza tym czy ja pisałem że nigdy nie grałem ( wąskodupcem) elfem ??



Crimson Lady napisał/a:

przekrecmy sytuacje.
przeciez mozna tez przyczepic sie do drowow.
sa podstepne i nigdy nie wiadomo, ani kiedy wbija przyjacielowi noz w plecy,

to one maja przyjaciół ?? a tak w ogóle w odróżnieniu od zwykłych nigdy tego nie ukrywały przeciez drowowi zaufa tylko idiota bo od poczatku wie czego można sie po nich spodziewac a zwykłym elfom ludzie ufają i w tedy jest dopiero zdiwko jak dostaną od takiego miłego nożem w plecy.
Crimson Lady napisał/a:

ani co o nim mysla, bywaja powsciagliwe i sa MROOOCZNE, a przeciez ostatnio jest moda na wszechogarniajacy MRRROOOK, ZALAMAAANIE, DEPRRREESJE i ZYL CHLASTAAANIE... [zem rymowanke ulozyla ;>]

e tam one sa tak mroczne chocby wcale raczej ze świrowane i wola innym zyły ciac a nie sobie to tylko te z wyrzutami sumienia "odszczepieńcy" by zrobili taka durnote Razz a i zabawne bywaja poczytaj "wojne pajeczej krolowej"



Crimson Lady napisał/a:

a pan, panie Holy Knight, zamiast wysnuwac pohopne wnioski i mowic ludziom, jacy sa, mógłby od czasu do czasu zajrzec do slownika ortograficznego.
to by bylo na tyle, pozdrawiam.

płytka uwaga ktorej czepiją sie najczesciej ci bez konkretnych argumentów . jak juz komus pisałem jestem kontynuatorem pewnego nurtu filozofi jezyka powstałej w 20 leciu miedzy wojennym, ktora uznaje że dopuki przekaz jest w pełni zrozumiały zbedne jest pedantyczne czepianie się niewaznej ortografi

Widze że kompletnie mnie nie zrozumieliscie mi nie chodzi o wyeliminowanie tej rasy mi chodzi o syndrom zbytnej fascynacji ostani wsrod graczek w wieku 15 19 lat praktycznie nie da się znalesc zadnej która by notorycznie grała elfami a to już ewidetne przegięcie że niektore w ogóle nie próbuja jakis bardziej zawansowanej postaci ktora nie była by do bólu infantylna. Widziałas nastolatke grająca samica półorka ?? albo krasnoludzicą ?? chętnie poznam . ja nie ma nic przeciwko elfom ale bez przesady chciałem własnie wyrazić kontrast że nie sa takie dobre i że w prawdziwym zyciu osub podobnych z natury do elfów strasznie nie znosimy. Naprzykład ja się teraz madrze jak jakis głupi elf i wielu w tym prawdopodobnie tobie to bardzo przeszkadza a mimo to chetnie grają takimi postaciami którch w normalnym życiu nie lubią . Ja nie czepiam się elfów jako takich mi przeszkadza przegięcie i zbytnia fascynacja przesada z tymi elfami i to że niektozy mało co poza nimi nie widza nawet nie spróbowali grać czyms skrajnie przeciwstawnym.

PS nie mówiłem ludziom jacy są ( dopiero teraz to pod pewnym wzgledem mówię) ja napisalem jakie elfy są

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 08:14   

na jedno warto zwrócić uwage...elfki wyglądają [cenzura]...no i w sumie na tym sie kończy(w każdym razie jak je w książkach piszą) świstak wie czy nie uzywaja mandragory

co do nadmiernej ilości elfów to genialnym przykładem jest gra Mud - Arkadia...gdzie w świecie za równo warhamera i sapka elfów było raczej mało , u sapka byly one wymordowywane a i warhamcu miały tylko jeden gaj(czy tam las) , a w grze 50% postaci posuwa elfami biggrin juz nawet ogrów jest wiecej niz ludzi :>

elfów nie lubie ba sa zbyt banalne, moga sie ywdawac skomplikowane albo w zamierzeniu pomysłodawców pierwotych (Celtów) miało tak być) ale zostało to wypaczaone w momencie gdt w każdej książce ktoś spotyka jakiegoś elfa
według mnie powinny być równie żadkie jak smoki i winny być to wyłącznie kobiety

Holy co powiesz na to ze taki ja grał elfką łuczniczką w warhamcu biggrin (chciałem ja wepchnąć na druidke ale zgubiłem karte postaci, he he nawet ją narysowałem
i cóź czyz mam kompleksy związane ze swoim wyglądem, jak to sie odnosi do facetów?
Powrót do góry
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 08:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eh, ledwo co zaczelam pisanie, a juz ktos mnie atakuje ;) co za zycie! ;>

drogi panie Holy Knight.
prosze mi nie robic jakiejs psychologicznej analizy, bo to panu nie wychodzi, tak jak i w przypadkach powyzej [ElfkaNenar, zeby nie bylo nieporozumien].
poza tym nasza postac w jakims stopniu musi byc podobna do nas samych, bysmy mogli swobodnie ja odgrywac.
i wcale nie uwazam, ze jestem malo delikatna, czy niezbyt madra. te cechy sa wpisane elfom, po prostu, wiec je wymienilam. a ze gram elfami... po prostu je lubie, tak jak ty drowy. co do postaci czlowieka - wcale nie mowilam, ze nie moze byc delikatna i madra. ja nakreslalam ci obraz, zebys zrozumial o co mi chodzi, a ty mnie atakujesz ;]
co do wbijania tych nozy w plecy - to zalezy od charakteru postaci, a charakter czesciowo ksztaltujemy sami. jesli chcesz wbic noz w plecy, wbijesz.
a jesli chodzi o te 'zyl chlastanie', to znowu sie nie zrozumielismy. nie chodzilo mi w tym przypadku o drowy, tylko o osoby odgrywajace wlasnie te rasy.. mroku. dokladniej chodzi mi o wampiry, wilkolaki, ale tez drowy i inne. po prostu jest teraz wysyp MRROOOCZNYCH osob, ktore sie wielbia w KRWII i tym podobnych ;) a to jest zabawne, bo niektorzy to wrecz przebarwiaja i robi sie smiesznie ;]

a jesli chodzi o to przyczepienie sie ortografii - to wcale nie byl atak, tylko rada... no, moze z odrobina ironii, ale coz, to mam we krwi ;)
i badz se tym kontynuatorem filozofii, nikt ci nie broni, tylko ciezko sie czyta. przynajmniej mnie, bo jak widze takiego starego chlopa [bo wnioskuje, ze 11latkiem nie jestes], ktory robi bledy z "bohater" czy "dopóki", to mnie w dolku sciska ;p nie masz pieciu lat i chocby dla siebie moglbys poprawiac te bledy.
ah i ortografia wcale nie jest 'zupelnie niewazna' ;)

a co do tego 'kompletnie mnie nie zrozumieliscie blabla[...]', to ty mnie tez nie ;) no ale coz, od tego jest forum.
pozdrawiam serdecznie.

PS. przypomnialo mi sie - nie nazywaj elfow waskodupami, bo to o tobie wyrabia opinie, nie o nich. ;) powinnismy byc otwarci na wszystkie rasy ;>

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 11:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

e, pisalem juz to - ciezko zagrac dobrze elfa. Z tych jakichs 30 osob grajacych w rpg ktore znam osobiscie i widzialem na sesji moze z 3-4 umie odegrac elfa, a _jedna_ osoba dobrze gra drowa. Zreszta ta niechec do elfow ma uzasadnienie w graczach - kazda ich postac musi byc uber, dopieszczona, przeladowana artefaktami, zarazem szybka, silna, wytrzymala i madra, do tego ladna i lubiaca plesc wianki z drutu kolczastego. Faktycznie cholera bierze jak sie widzi takiego odpicowanego gogusia [i tutaj MUSZE zamiescic stosowny kwiatek:
do druzyny [zlozonej z gnoma-alkoholika-alchemika [moja skromna osoba] i dwoch ludzkich zbirow dolacza elf jak na zalaczonym obrazku - ą ę, bulke przez bibulke i wogole, pod pretekstem 'ratujmy ukochana w opresji'. Krew mnie zalewala jak tam gralem, reszte tez, ale szczytem bylo kiedy juz wykminilismy gdzie owa elfke trzymaja, 2 dni bez kropli w gebie bylem, 'druhy dobre' tez az skrecalo, ale malo tego - Karlsen [2x2 metry, lysy, typ intelektualisty, przegral by z paprotka w karty, swoja droga - swietnie odegrany] rzucil z ciemnego zaulka toporkiem w wartownika [a ladny rzut to byl, leb jak arbuz pekl] ktory padl cichutko, i kiedy juz chcielismy 'chylkiem tylkiem' pozarzynac reszte elf nam sie rozdarl 'mosci panowie, toc to plama na honorze!', nie wytrzymalem. Elf szczezl w zaulku z beltem w potylicy, a panne, gwoli sprawiedliwosci, sprzedalismy do burdelu. Lubie heroiczne wyprawy.] to az skreca, bo koles w 90% przypadkow nie pasuje nigdzie, chyba ze mowa o najblizszym zalniku. Ale jeszcze gorszy jest zle grany drow - zeby jakis dziesietnik z zapomnianej przez boga stanicy glos na drowa podniosl i przezyl to juz porazka i dno.

Crimson Lady - taaaa, takie 'elo elo trv grim frost gimbusjugend' jest zabawne. I do tego ta ich ciagla milosc do Khorne'a, nekromancji czy innych 'mrocznych' rzeczy... jak dobrze ze 'wypadki chodza po myszach' i moj mg ma sklonnosci do usmiercania takich hartkorowcow

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |