| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Dlaczego ludzie nie lubią Elfów czyli rasizm RPGowy
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja wtrace 5 groszy i powiem ze Twojb rat tak ma i go nie usmiercasz : >

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 14:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ty kaska jak ma ?? i czy on kiedykolwiek grał elfem ?

Altruista 99% prawdy

Crimson Laydy chyba jednak ty nie rozumiesz , typowy typ pokrzywdzonej wszędzie widzisz ataki na siebie , waskodupce to nie moje określenie tylko LARPowe to raz a dwa dziewczyno przeciez to niestniejaca rasa , wyimaginowana a nie zywe istoty , no chyba że ktos sie z nimi za bardzo utożsamia i wszelka krytyke uwaza za atak a to juz problem podobnie jest z wieloma WODziarzami jak sie im powie że fampiór famforada jest infantylny to dla nich oznacza obraze majestatu i wojnę.

PS spytaj wierzby jaki mam stosunek do mrocznosci Razz choc w fampióra czy tez inne WODy czasami gram

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 17:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

omasz... ==; bedzie sie wyklocal kto rozumie, a kto nie. dobra, ja nie zrozumialam. koniec.
i gosciu, mozesz o mnie wszystko powiedziec, tylko nie to, ze gram wielce pokrzywdzona. ;) a okreslenie 'waskodupce' znam i wiem, ze nie ty je wymysliles ==; dobra, nvm, bo sie i tak nie zrozumiemy ;) szkoda i mojego i twojego czasu na te dyskusje. pzdr.

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 20:09   

he he elfy to szyszkojady
co do grania drowem to nie sa oni tak radykalni...ale granie drowką...i do tego kapłanką to jest dopiero jak parkowanie samochodu za pomocą sznureczków i dwóch kijków od szczotki siedząc na tylnim siedzeniu...w dodatku bez lusterek i ze zwykła skrzynią biegów
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 09:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
po prostu jest teraz wysyp MRROOOCZNYCH osob, ktore sie wielbia w KRWII i tym podobnych Wink a to jest zabawne, bo niektorzy to wrecz przebarwiaja i robi sie smiesznie ;]

przykladwo : >
a Twoj brat co robi calyc zas wszystkimi postaciami?
ol de tajm jest pije krew, jem serca i inne takie : >...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 22:31   

Hmmmm... no cóż można nawiązują co dmrocznych postaci nazwać tak moją chociaż ona jest trochę nawiedzona =] czytał ktoś ludzi Lodu? Jesli tak to radzę swoją porównać do niejakiej Sol Angeliki, świetna kobita =]
Powrót do góry
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 00:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czytałam Oj diablica mała z tej Sol była. Moja kumpela stoczyła batalię, żeby na bieżmowaniu przyjąć imię Sol. Nie udalo jej się.

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 07:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Elfy... hm... Ja je lubię tylko tak średnio. Nie lubię takich chudzielców. Lepszy w roli maga jest chyba jednak jakiś ludzki dziadek(DZIADOKEN! patrz odc. 11 www.msun.za.pl ) niźli takie ,,cuś''. Łuków też nie lubię. Na odległość wolę magię, patrz wyżej. Ewentualnie kuszę bo to na pewno mniej frajerowate niż gość biegający z zakrzywionym kijkiem z cięciwą i czymś na kształt plecaka(wiem że to się nazywa koczan!) ze strzałami. Lepszy już taki gość co pzyklęknie, wyceluje i strzeli(mowa o kuszy). Zresztą to prekursor broni palnej więc mam do niej sentyment. Właśnie dlatego nie lubię elfów. Dwoma słowami: to frajerzy.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 08:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hahahh, Sol to byla Sol ;) potem jeszcze jedynie mi sie podobala Ingrid, no i Cecylia. i wbrew wszelkiemu uwielbieniu, nie lubilam Villemo, bo byla naiwna i glupiutka.. ale Saga fajna ;> powiewalo erotyka czasem, ale coooz.. xD'

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 15:22   

Tak sobie patrzyłam na koleżankę i jej granie elfką. No cóż skojarzyło mi się to z tym tematem. Dla niej w RPG liczą się prawie tylko romanse, granie, gadanie, prawie wogóle walk (jest kapłanką i zanim się zorientowałą, ze umie leczyć umarł człowiek XD).. nie raz za plecami się wysmiewałą z mojej postaci. Z koleżanki, któa gra mrocznym rycerzem ciemności czy czymś takim jak ona to określa, który ma pełno blizn na twarzy... nabija się z niej, bo przecież gra facetem do tego jakiś złym =/... mam z lekka dość tego, ale ona gra wspaniałą, piekną elfką to ona jest najlepsza... no a więc to człowiek o kogo chyba chodzi w temacie
Powrót do góry
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
Cytat:
po prostu jest teraz wysyp MRROOOCZNYCH osob, ktore sie wielbia w KRWII i tym podobnych Wink a to jest zabawne, bo niektorzy to wrecz przebarwiaja i robi sie smiesznie ;]

przykladwo : >
a Twoj brat co robi calyc zas wszystkimi postaciami?
ol de tajm jest pije krew, jem serca i inne takie : >...

Po pierwsze zmieniasz temat bo ie o to tu chodzi tutaj chodzi o monotematycznas postaci.
Jedna postacia ma tylko jedna taką postac a on raczej mroczna nie jest tylko fiźnieta w mózg i to porzadnie, to z załozenia miał byc kompletny świr i jest ale do mrocznosci to mu za przeproszeniem brakuje [cenzura] wiele co z reszta odgrywa bardzo dobrze jesli chodzi o aktorstwo przy odgrywaniu postaci . A co do uśmiercania to co ja moge jak mu żuty wchodza i gra logicznie a nie tak jak pewna zaklinaczka która zmiast miotać czarami to " no to ja go włucznią " i potem iwcznie leży i kwiczy Twisted Evil . A wracając do mojego brata to ma tych postaci wiecej z karzdego rodzaju od krasnoluda przez paladyna człowieka , półelfa barda , az po świrnietego zaklinacza ktory po serii eksperymentów już jest rasy nieokreslonej. wiec nie jest monotematyczny.

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 17:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a tam cicho Wink
ciiii moja postać ma kompleksy i bije włócznią =D
haha, ale nie no tak tu mówicie ze granie elfami to na kompleksy o wyglądzie i wogóle : > ja tam mam człowieczke z 21 charyzy (mogła mieć 26 : >) i wcale nie lecze kompleksów (lul) macie racje zmieniam temat
dobrze więc, pozostawiam go do dalszej dyskusji : >

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mimo ze wyciełas to tak apropo kompleksów to powiem że to była raczej kwestia szczescia i rózowego płynku oraz dobrej woli MG i pmaietaj nigdy nie sprzeciwiaj się MG Twisted Evil.
Tak apropo braku kompleksów to cza było sie pochwalić upośledzona elfka na sesji od twojego brata. Jak to było gdy moja postac pierwszy raz ja zobaczyła
"- Witaj piekna elfko...... eeee...... ty jestes kobietą nie ??" Twisted Evil

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 20:51   

ona mnie zaraz wyprowadzi z równowagi tym "lul'em", chcesz może strone skad sie to wzieło?

pogramy sobie w przyszłym tygodniu w jaką sesje...moze nie bede was forsował wieloświatem a zagramy w jakimś lokalnym na potrzebe gry...no i więcej walki, jak widać wam to tylko w głowie...
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
Dla niej w RPG liczą się prawie tylko romanse, granie, gadanie, prawie wogóle walk

o, to tak jak dla mnie, tylko romanse mnie nie neca. Nie wiem co ci sie w podejsciu 'bezwalkowym' nie podoba. Ze nie licza sie tak staty, kto ma lepszego słorda i mocneijszego fajerbala a bardziej spryt, wczucie w postac i realizm to dla mnie stanowczo in plus.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |