| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Jak urosnąć?
Autor Wiadomość
Marcin14o.0 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 2
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 16:20   Jak urosnąć? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Więc tak:
Jestem Marcin mam prawie 15 lat i moim problemem jest wzrost mam 148cm a moja kuzynka co ma prawie 10 lat ma 142cm ciężko mi jest bo nie moge robić różnych rzeczy co inni, chciałbym dużo urosnąć. Wciągu ostatnich 7 miesięcy urosłem prawie 3 cm ;(
Nie wiem już kogo prosić o pomoc moja matka też jest zmartwiona!!!
Prosze o pomoc
P.S. Chiałbym dodać że w rodzinie nie miał nikt zabużeń więc nie wiem ;(((
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm z tego co wiem rosnie sie do 16 roku zycia? (dobrze mowie bo nie jestem pewna?)
na to niema rady ew. hormony wzorstu ale to musisz dostac od lekarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zwis podobno "coś tam daje" ale ile, jak długo i kiedy nie mam zielonego pojęcia, nigdy się tym nie interesowałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czego takiego nie mozesz robic, co robia inni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin14o.0 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 2
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 17:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czego nie moge?
-Grać w kosza wszyscy mnie ogrywają blojaitd
-W siate inni wolą najgorsze dziewczyny niż mnie
-Wogule sport to ze mną poraszka do 5 klasy gdzie nie byłem TAKI MAŁY byłem w sumie najleprzy w klasie
-Nie moge sie ubierać w sklepach jak inni tylko w dziecięcych a to nie łatwo znaleść
-Nie mam zabardzo kolegów w szkole jak i na podwórku, dzieciaki na podwórku są w moim wieku jest z 2 młodszych tak to wszyscy w 15 roku życia lub więcej ale wyglądam przy niech jak dziecko wogule mnie ignorują
Duuuużo jest jeszcze tego jak ktoś jest taki mały jak ja to wie co czuje!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
askawtn Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 18 Lis 2005
Posty: 45
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że byłeś z tym problemem u lekarza?? Pamiętam, że niektóre użytkowniczki brały kiedyś jakieś tabletki na wzrost, pisały otym w kilku starych tematach. Ja radzę iść do lekarza, najpierw do pediatry, on pewnie da Ci skierowanie do endokrynologa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 17:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm... Nie znam jakichś technik. Wiem tylko, że rośnie się w nocy, a w dzień (podobno) maleje. Ale w nocy więcej przybywa, niż w dzień ubywa Wink

Ja mam 11 lat i 154 cm wzrostu, w wakacje urosłam 4 cm.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcin - Z tego co opisałeś to nic złego nie tracisz, wierz mi ; ). Generalnie to ćwicz, ćwicz, ćwicz, jeszcze raz ćwicz, jak nie urośniesz to nabierzesz musklatury, to doda Ci odwagi i wszystkie problemy znikną - polubisz samego siebie.

Polecam na necie znaleźć sobie jakiś zestaw ćwiczeń, zacząć od tego, po pół roku codziennych ćwiczeń zapisać się na jakieś sztuki walki - zapełnisz sobie czas, nie będziesz myślał o bzdurach a i odwagi nabierzesz, zrozumienia dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
askawtn Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 18 Lis 2005
Posty: 45
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monik napisał/a:
Hm... Nie znam jakichś technik. Wiem tylko, że rośnie się w nocy, a w dzień (podobno) maleje. Ale w nocy więcej przybywa, niż w dzień ubywa Wink

Ja mam 11 lat i 154 cm wzrostu, w wakacje urosłam 4 cm.

Z tym maleniem w dzień to niedokońca prawda Smile Ogladałam program w TV na ten temat. Tam wytłumaczyli, że to 'malenie' spowodowane jest grawitacją. Ale w nocy jak śpimy, mięśnie i kości sobie odpoczywają i znów sią odrobinkę dłuższe Smile To dlatego rankiem człowiek jest minimalnie wyższy niż wieczorem. Ale te róznice są naprawdę minimalne. A faktem jest, że rośnie się w nocy, do około północy, więc korzystniej jest kłaść się wcześniej spać. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie tyle malejemy i rosniemy, co chrząstki między koścmi sie zwęrzają a w nocy wracają do normalnego rozmiaru, nie ma to nic związanego z tym czy rośnie normalnie, czy nie, bo to normalne zachowanie ciała, w każdym wieku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Probuj grac w kosza, cwicz na silowni, rosciagaj sie Very Happy Ja niemam takich problemow, ale moj ojciec mial.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
nie ma to nic związanego z tym czy rośnie normalnie, czy nie, bo to normalne zachowanie ciała, w każdym wieku.


Ale ja nie pisałam, że ma to związek akurat z nim Wink Tylko po prostu ze wzrostem.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Danny DeVito też jest mały, a fajny z niego aktor. Osobiście nie jestem przekonany do ludowych metod. Jeśli bardzo się martwisz, to jak już mówiono, idź do lekarza.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tez mam 15 lat.. ale ja mam odwrotny problem.. mam ponad 170 i dalej rosne ;/ nic w tym fajnego.. ;/ np. spotkalam sie wczoraj z kolezanka z klasy..przed wakacjami byla ode mnie sporo wyzsza.. a teraz jestem prawie rowna z nia ;/

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteś prawie równa, to co za problem? Problemem by było, jakbyś miała 2 metry i wyglądała jak koszykarka. 1,70 mieści się w normie, gdzieś w pobliżu średniej.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |