| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Jedzenie dla chomika
Autor Wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 10:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mieszanki ziarnowe, ziarna lnu, marchew, jabłko, sałata, ogórki, zwykłe wafle, prażony ryż, a także szynka i ser, zwykłe suche ciastka, chleb, płatki kukurydziane, rodzynki. Chomiki mają obszerny jadłospis Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 12:24   

Moj chomik je prawie wszystko hehe:) lubi mieszanki warzywne i owocowe, marchewke, ogorki, orzeszki, nawet chleb ale najlepiej taki twardy i bez skorki. Kupiłam mu też ostatnio wapienko w srodku z mieszanka warzywna i przyznam ze chyba je polubil, w koncu ma witaminy i zdrowe zabki.
Kina myślę, ze pistacje moze jesc, nic mu sie nie stanie jesli dasz, moze akurat mu posmakuja.
Gryzonie napewno nie moga jesc miesa, wiec tego nie radze nikomu probowac.
Ona89 ... szynka?? łot? na pewno nie!!
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 13:16   

jak nie mogą jeść mięsa? z księżyca się urwałaś? nie daje się im jeśli chcesz aby miały dzieci a jeśli nie to mogą jeść mięso a nie wędliny, szynki nie ale np. biale mięso z kury jakieś pieczone coś czy mięso ryby napewno
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszka napisał/a:

Ona89 ... szynka?? łot? na pewno nie!!

A czemu nie? Bo to mięso? Też na poczatku nie dawałam mu do jedzenia mięsnych rzeczy, ale koleżanka powiedziałą mi, że ona daje szynkę, więc ja też zaczęłam, jeśli chomiki zjadają własne dzieci (tak się czasem zdarza), czyli mięso, to czemu mają nie jeść szynki??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swinka mojego chlopaka wcina wszystko.. od jakis ziemniakow, warzyw itd do pokarmu dla swinek wiec raczej nie powinno mu nic zaszkodzic.. ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 19:19   

Mi weterynarka powiedziała, ze nie mogą, poniewaz potem mogą się gryzc.
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chomiki i tak się gryzą, taka jest ich natura. Jeszcze zanim zaczęłam dawać szynkę to samica zjadała część swoich młodych kiedy rodziło się ich za dużo, lub jakieś zdechło, po prostu to jest zwierzęcy instynkt, mam koleżankę która nie daje mięsa, ale jak jej mały chomik był już trochę większy to samica zaczęła go gryźć. Również gdy jeden chomik jest chory to reszta może go zagryść i nie ma na to wpływu czy jadło wcześniej jakieś mięso czy nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 23:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale z tymi mandarynkami to zdania podzielone ... HYm ...

CO do miesa ... to ejsli sie karmi to slyszalam ze podczas ciazy pwoinno sie odstawic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 00:26   

Od masla sie zatuczy.Od niekarmienia efekt bedzie odwrotny do efektu karmienia maslem.
Ogolnie bad idea.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 11:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tyaa jasne ... masło = =
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taaaa a ja kapuste... a moze margaryne? w sumie to juz sama nie wiem 2 tak podobne rzeczy ze moglo mi sie pomylic <puk><puk><mur>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możesz też dawać mu np chleb rozmoczony w mleku..ale szybko mu to sprzątnij bo się psuje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
Dawaj chomikowi wszystko oprócz czekolady. Pod żadnym pozorem czekolady. Kumpela dała kiedyś swojemu i musiała mu woreczki czyścić z czekolady, bvo cały pysk sobie nią zalepił...

Elfka, jak sie czysci worki z czekolady? Laughing Wkłada się tam jakoś palce i czyści czy jak? Pytam, bo ja swojemu bardzo czesto daje czekolade, idiota zamiast od razu ja zjesc to wklada do worka i tam mu sie rozpuszcza i potem mu z worka wylatuje Laughing Kapitalny efekt Twisted Evil Tylko nie mowcie, ze go mecze, jakby nie chcial tego jesc to przeca na sile bym mu nie dawal, a on ja chetnie je. Poza tym je wszystko, no doslownie wszystko. Od miesa surowego przez wedliny, sery, zielenine, warszywa, owoce a na slodyczach skonczywszy.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no, no, obszerny jadlospis. chyba juz wymieniliscie wszystko, procz zwyklych, najnormalniejszych sucharow Wink
pamietajmy, ze chomiki lubia chrupkie i twarde rzeczy [byleby nie za bardzo.. xD"], bo musza sobie ostrzyc trzonowce. i tez nie pchajcie w te swoje biedne chomiki tyle tego zarcia, bo beda spasle i malo ruchliwe a to jest rownoznaczne z tym, ze szybciej kipna.
pzdr.

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak sie wogole woreczki czysci ? chyba u weta ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |