| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Jedzenie dla chomika
Autor Wiadomość
Mati1233 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 42
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Crimson Lady napisał/a:
no, no, obszerny jadlospis. chyba juz wymieniliscie wszystko, procz zwyklych, najnormalniejszych sucharow Wink
pamietajmy, ze chomiki lubia chrupkie i twarde rzeczy [byleby nie za bardzo.. xD"], bo musza sobie ostrzyc trzonowce. i tez nie pchajcie w te swoje biedne chomiki tyle tego zarcia, bo beda spasle i malo ruchliwe a to jest rownoznaczne z tym, ze szybciej kipna.
pzdr.


Zgadzam się. Ja niestety za dużo napchałem w swojego chomika i teraz spasiony jest. Kołowrotek to chyba tak stoi tylko dla ozdoby Razz

A co do jedzenia hmmm Chomik zje prawie wszystko (oczywiście karmy go rozsądnie, nie dawajmy mu opony czy czegoś w tym rodzaju).

_________________
Lądowanie na księżycu to marna mistyfikacja .....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5711390
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 23:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakiej opony, takiej od samochodu? ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mati1233 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 42
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 09:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Jakiej opony, takiej od samochodu? ;D


Do samochodu, do roweru Razz

A takie pytanko jeszcze mam .... Czy moge dawać chomikowi wędliny, kiełbasy itp? Moi rodzice mówą że on tego nie strawi i nie wiem co o tym myśleć.

_________________
Lądowanie na księżycu to marna mistyfikacja .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5711390
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 10:27   

Mati1233 napisał/a:

A takie pytanko jeszcze mam .... Czy moge dawać chomikowi wędliny, kiełbasy itp? Moi rodzice mówą że on tego nie strawi i nie wiem co o tym myśleć.

Zdania na ten temat są podzielone.Na poprzednich stronach tematu były o tym rozmowy. Ja szczerze powiedziawszy bałabym sie troche podawać chomikowi mięso i wędliny. Ona89(jak sie nie myle) daje chomikowi szynkę i nic mu sie nie dzieje,więc sam musisz zdecydować Smile
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 11:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mati1233 napisał/a:
A takie pytanko jeszcze mam .... Czy moge dawać chomikowi wędliny, kiełbasy itp? Moi rodzice mówą że on tego nie strawi i nie wiem co o tym myśleć.

No właśnie, co do mięsa to zdania są podzielone Very Happy Na początku dawaj mu mały kawałeczek mięsa raz na jakiś czas i zobacz czy nic się z nim nie dzieje, jeśli nie to spróbuj zwiększyć porcję, ale nie karm go tym mięsem za często, ono powinno być raczej dla urozmaicenia posiłku co jakiś czas, ale nie do codziennego karmienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Aneta65 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 03 Maj 2005
Posty: 56
PostWysłany: Pon 09 Maj, 2005 15:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://blog.tenbit.pl/gryzonie65 -tam masz linki do stronek o różnych gryzoniach, równiez o chomikach. Jest na tej stronce forum/......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |