| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Elou?

Co o mnie sądzisz?
Lubię cię
0%
 0%  [ 0 ]
Wal się popaprancu
27%
 27%  [ 3 ]
Nie przeszkadasz mi zbytnio
36%
 36%  [ 4 ]
Tjah, może być...
9%
 9%  [ 1 ]
Więcej tekstów!
0%
 0%  [ 0 ]
Czy ktoś go może usunąć, pliiis?
9%
 9%  [ 1 ]
Elo ziom, co dziś piszesz?
9%
 9%  [ 1 ]
Fajny styl, głupie teksty
0%
 0%  [ 0 ]
Zjechany styl, teksty niezłe
0%
 0%  [ 0 ]
Dajcie mu w końcu bana!!!
0%
 0%  [ 0 ]
COś koło tego, ale nie ma na liście(uwzględnienie w poście)
9%
 9%  [ 1 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepiej niech każdy sobie założy post w stylu ,,Lubicie mnie?i każdy tam sobie będzie pisał=). Stworzyło by się jakiś poddział w którymś dziale no i by było tyle...

Ps. NIE znam Cię !
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 16:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

poltora miesiaca a 3 dni to jednak duza roznica.. moze nie siedze tak dlugo jak co niektorzy, no ale juz troszke tu jestem i jednak chociaz niektore osoby mnie juz lepiej poznaly..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 16:44   

18 marca a 29 marca to jest 11 dni khem khem
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oooopa pomylilo mi sie.. powalilo mi sie cos ze kwietnia.. ja dzisiaj nie mysle.. te sloneczko ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A to nieważne ile kto siedzi bo ja taką Nastty bardzo dobrze znam a mnie mało znam chodź siedze 2 lata biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 11:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiecie co? Ten pomysł z osobnym działem jest nawet fajny! Nie naliczałoby postów of course. Tak czy srak, ja jestem za!

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 13:32   

Crakken napisał/a:
Wiecie co? Ten pomysł z osobnym działem jest nawet fajny! Nie naliczałoby postów of course. Tak czy srak, ja jestem za!

Piłeś?

Nie rozumiem ludzi, którzy zakładają taką ankietę. Przynajmniej w moich oczach dużo tracą... Rolling Eyes
Z resztą, prawdę mówiąc mało kto powie Ci "nienawidzę cię, jesteś beznadziejny, bla bla" jeśli tak myśli. Wiadomo, część na pewno, ale niektórzy nasłodzą ("oh, jakiś ty fajny!") albo nie wypowiedzą się. Wink

A Ty... troche dziwne posty piszesz (jak dla mnie :>), no ale nie znam Cię, za krótko jesteś jeszcze na forum. Wink


Pozdrawiam.
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 14:59   

bogowie ale ja narobiłem szumu z tym "czy chcecie sie pozbyć tsej'a...zgoła nie zalezało mi na trym by sprawdzić co o mnie sądzicie bo mi to wsio, chodziło o przeprowadzenie sondarzu dotyczące tego jak radykalne zachowanie dzieli ludzi, widać że po połowie, mniej więcej. z reszta drugi sens mojej antkiety owczasu wytłumaczyłem...więc skąd błędne deformacje mojego tematu?

swoją droge pytanie "co o mnie sądzicie" na podstawie tego co ktoś pisze, jest śmieszne i karykaturalne...z prostego względu, jezeli chodzi o mnie to nikt nie ma bladego pojęcia jaki jestem, i to jaki jestem nie odczyta za cholere w tych postach...
które skąd wiecie ze nie sa przeze mnie przygotowywane, podrasowywane poprawiane..zastanowione...czy wszystko nie jest dizałeniem socjotechnicznym na forumowiczy jedynie po to by ich ogłupić...zdezorientować i smieać sie do rozpuku z prostej łatwowierności...
skąd wiecie ze tak nie jest...więc jak można coś sądzić o literkach...? myślicie że nie potrafiłbym pisać identycznie jak każde z was?

co do tego czy inni was lubia...brakuje wam poparcia wśród środowiska..czujecie sie samotni jak umierający wśród rejentów, a może nikomu nie ufacie?

jak potrzeba wam poparcia innych to inni jeśli im na tym zalezy jeśli ich fascynujecie to wam to powiedzą...pytanie "co o mnie sądzisz" jest pytaniem takim jak "czy mnie kochasz?"

chcecie byc sądzenie to uczyńcie coś legendarnego!
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej ale ty sam sobie wymysliles taki temat, a nie ejstes 50 osobom z rzedu ktora to odgapia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 16:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej, czy ty sugerujesz że jestem zbyt głupi jak na to foro? Czy to tylko ja nic nie zrozumiałem z twojego tekstu???????????

PS. mogę się zadeklarować że moje posty przynajmniej w 50% oddają mnie samego.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 17:47   

Nie zrozumiales,bo pewnie nawet sie nie postarales.Owszem,nad postami Tseja trzeba sie zastanowic,i czasem "rozpracowac" co autor mial na mysli,ale moim zdaniem to 1000 razy lepsze niz czytac infantylne i glupie posty co niektorych uzytkownikow,ktorzy zamiast napisac cos madrego/ciekawego,pakuja w swoje posty kilogramy emotow.
Powrót do góry
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 07:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy po twoim poście kojarzy mi się Masłomaniak? A, nie bo on do tego robił kilogramy byków i błędów ortograficznych. Na boga! On w ogóle nie stosował ortografii! Choć widziałem tylko 4-5 postów tego gostka... Po za tym wiem, tylko tak rzuciłem i tyle.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |