| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
problem z owłosieniem
Autor Wiadomość
tedi_87 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 1
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 17:49   problem z owłosieniem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bynajmniej nie chodzi mi o to ze za dużo Wink...a raczej o to ze jak na moj wiek za malo...mam juz prawie 18 lat, a np praktycznie nie mam włosów pod pachami, rosną mi do góra 1 cm i to wszystko...nawet jak ogoloe to dalej rosnie tak samo....w innych miejsach z owloseniem nie mam problemow...no moze jedynie na twarzy tez nei jest gęsto...w porownaniu do mojich kolegów z mojego rocznika, zarowno na twarzy widac ze sie juz porzadnie golą, pachy tez ma kazdy owlosione ;-P chyba ze ktos goli ale to widac
wiem ze to moze glupie, ale chyba facet czuje sie bardziej meski jak ma wiecej wlosów, w kazdym badz razie ja
cz jest jakis sposób zeby mieć więcej włosow na ciele?? po za przeszczepem of kroz Mr. Green Razz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 18:18   

Jeszcze dojrzewasz, włosy napewno urosną Wink Co do tego golenia włosów pod pachami to one mogą być twardsze,ale napewno nie gęstsze czy dłuższe Wink Pozdrawiam
Powrót do góry
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

geny, moj drogi, geny... na pewno twoj ojciec tez nie jest zbytnio owlosiony, a jesli jednak jest, to zauwaz, ze moze dziadek, lub ktos inny.
jesli jednak uwazasz to zjawisko za niepokojace, wybierz sie do lekarza. mi jednak sie wydaje, ze wszystko jest w normie.
ps. wiekszosc dziewczyn woli mniej owlosionych facetow Wink goryle nie zawsze sa mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ciesz się.
Przecież to okropnie wygląda jak facet ma długie włosy pod pachami bleee
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 18:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Być może są jakieś preparaty na porost włosów ale czy ci tego naprawdę potrzeba?
Ja mam pewne problemy z włosami i wolałbym by były naprawde krutsze xD.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 18:31   

Taaaa też sądze,że facet bardzo owłosiony wygląda niechlujnie i obleśnie... Fuuuuu Tzn. nie mówie że ma być wydepilowany jak pływak, ale gąszcz pod pachami czy na brzuchu(niektórzy tak mają) to obrzydliwa sprawa jak dla mnie....
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 18:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po prostu wolniej sie rozwijaz.. pozniej zaczoles dojrzewac.. kazdy przechodzi to w innym czasie i nie jest to powod do zamartwiania sie.. jescze bedzie tak ze bede cie denerwowac te wlosy i bedziesz chcial je zgolic..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 19:09   

blackLady napisał/a:
Taaaa też sądze,że facet bardzo owłosiony wygląda niechlujnie i obleśnie... Fuuuuu Tzn. nie mówie że ma być wydepilowany jak pływak, ale gąszcz pod pachami czy na brzuchu(niektórzy tak mają) to obrzydliwa sprawa jak dla mnie....

jeszcze gorzej, jak ma na plecach :/ bleee

co do topicu - moj facet ma ee 19 lat i tez speszal owlosiony nie jest Wink (tyle ze ma brodke)wiec sie ciesz :]
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 19:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nooo moj ma 20 i tez wiadomo pod pachami i w niektorych miejscach ma.. no ale dzieki bogu ze nie ma gaszczu na klacie:d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cosinusik Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 31
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jestem w twoim wieku i mam kolege w klasie, który ma podobny "problem", ale on się tym nie przejmuje. nie musi depilować pach, tak jak inni w klasie. głowa do góry. pamiątaj każdą wadę można zmienić w zaletę

_________________
Tak jak ciało bez ducha jest martwe,
tak też jest martwa wiara bez uczynków.

Jk 2,26
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ojiari666 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 19
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"obsmaruj twarz psim smalcem a urośnie"

a tak btw to podobno jak bardzo chcesz, żeby urosły, to specjalnie nie rosną xD

_________________
En nombro Dios, un alma vive y no libre, estar de servicio la bestia, una se de oscuridad eterna.
Amen
**
blog filmowy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4478631
Yarpen_Abbil Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 238
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 19:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NO a ja mam problem dokładnie odwrotny...

Mam niecałe 15 lat i mocno zarośnięte ciało... Tzn. w porównaniu z rówieśnikami mam m.in. zarost na klatce piersiowej i brzuchu, którego niemal wogóle moi rówieśnicy nie mają, mocno zarośnięte nogi, wymagający golenia wąs (za niedługo pewnie także bródka...) itp. I czasami to normalnie człowiekowi głupio, np. na basenach z klasą: wszyscy gładziutcy, a ja cały zarośnięty...

Szkoda, że nie mogę Ci oddać trochę z mojego owłosienia <lol> ....

_________________
"Życie przeminie bezpowrotnie, niczym łzy pośród deszczu... - Pozostaną wspomnienia..."
- Yarpen Abbil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |