| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Wojsko
Autor Wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 18:50   

adam(o)_1991 napisał/a:
ee ja to bym chcial isc do woja, fajnie by bylo

Nie bój się, za kilka lat pójdziesz. ^^
Przejdź na dół
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
no a ja sie wlasnie teraz stresuje zeby tylko mi chlopaka nie zabrali.. niby jest jednostka w miescie ale z 90% wysylaja gdzies w pizdu.. eh h;(

Będzie służył w myśl hasła: "Bóg. Honor. Ojczyzna." Laughing Dziewczyny tam niestety nie ma Laughing

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 19:15   

EU07 napisał/a:
nasty_girl napisał/a:
no a ja sie wlasnie teraz stresuje zeby tylko mi chlopaka nie zabrali.. niby jest jednostka w miescie ale z 90% wysylaja gdzies w pizdu.. eh h;(

Będzie służył w myśl hasła: "Bóg. Honor. Ojczyzna." Laughing Dziewczyny tam niestety nie ma Laughing

Hmm... to ciekawe jak ze mną będzie :]. Nie lubię Polski, Boga też nie (nie lubię to tak delikatnie powiedziane Razz)
Zostaje honor... nie wiem, co prawda, co ja mam do honoru, ale co tam Razz.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ale jak juz dziewczyna jest to zastapia boga, honor i ojczyzne..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 14:06   

tia ale czasem na siłe sie nie udaje ...
ja na przykład umarłbym z głodu w woju
Powrót do góry
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
nasty_girl napisał/a:
gorzej jak chlopaka biora do wojska i wywioza gdzies do jednoski w pizdu daleko..

Nu... jak mojego szwagra kilka lat temu wzięli do woja gdzieś nad morze (ze Śląska) to moja siostra nie potrafiła wytrzymać, że jej chłopaka wzięli tak daleko. Bo to rzeczywiście perfidne było Confused
A szczególnie było miło, jak dostał dwa razy więcej pasów na fali za to, że jakiś wyższy stopniem w jednostce (jeden z główniejszych) miał tak samo na nazwisko. Confused
A potem opowiadania, jak jego znajomi z jednostki strzelali sobie w łeb... bo nie wytrzymali.

Wojsko jest złem.


Wojsko nie jest złem tylko smutną koniecznoscia , ta instytucja niestety isniec musi i bedzie musiała istnieć w przyszłosci. Ba powiem wiecej to raczej pacyfizm jest debilizmem bo po pierwsze dopuki wszyscy ludzie nie stana się pacyfistami jest nierealny , a po drugie odziaływania organizacji pacyfistycznych wywierają wpływ jedynie na tych wzglednie normalnych przez co osłabija potencjał obronny tych państw bardzie cywilizowanyach , na takiego Kim Dzong Illa to raczej nie podziała i dalej bedzie budował sobie bomby atomowe podczas gdy obywatele jego państwa wpieprzają korę z drzew. A w takiej polsce protesty pacyfistyczne wywierają wpływ zarówno społeczny jak i na rzad i to jest własnie na dłuzsza metez złe. Jak ktoś chce polemizowac niech sobie poczyta historię lat 1920-1939 gdzie wyraźnie widac że po czesci doprowadziła moda na pacyfizm , dzieki temu że w państwach zachodznich była moda na pacyfizm to Hitler mógł bez obaw budowac własna potege a jak Piłsudzki wyszedłw 1934 z propozycją wojny prewencyjnej w celu usuniecia Adiego to pacyfisci obwołali go podżegaczem wojennym i dyktatorem. Prawda jest niestety taka że jak narazie pacyfizm w ogólnym rozrachunku bardziej szkodzi niż pomaga.

A co do tych opowiesci kiedy to było ?? wiesz kiedy był ostani przypadek samobójstwa w wojsku ?? w 2001 i to zrobił gosciu którego wystawiła dziewczyna w bambuko co z reszta zdaza się równie czesto w cywilu. Samobójstwa byłey czestsze przed 1996 rokiem a wysyp prawdziwy był około roku 1990 jak słuzba wojskowa była naprawde długa i ciezka i naprade była fala. Teraz uwiezcie mi jest zupełnie inaczej i na serio bez problemu mozna nauczyć się tam paru pozytecznychy żeczy jak np prawa jazdy na samochody cięzarowe albo własnie zrobic kursu ratownictwa medycznego czy nawet uczyć się języka obcego. 11 miesiecy to naprawde nie tak długo a od przyszłego to będzie tylko 8. Odradzam wojsko tylko ludzim naprade słabym pscyhicznie popadającym w depresje z byle powodu.

A jedyne zagrożenie w wojsku to jak juz mówiłem głupie zabawy jak potem sie czasami zaczyna nudzic , wiem z doswiadczenia że można wpasć na naprawde glupie pomysły i strzelanie z granatnika przeciwpancernego do krowy nie jest najgłupszym z nich. Dlatego polecam używac szarych komórek.
nasty_girl napisał/a:
no a ja sie wlasnie teraz stresuje zeby tylko mi chlopaka nie zabrali.. niby jest jednostka w miescie ale z 90% wysylaja gdzies w pizdu.. eh h;(

Oni tego nie robia z wrednosci tylko wysyłają tam gdzie jest akurat zapotrzebowanie a zwłaszcza jak jest zapotrzebowanie na ludzi konkretnym wykrztałceniem np technik mechanik to pownie trafi do szczecina albo poznania ewentualnie warszawy. Dlatego polecam jak już wiadomo ze nas zgarna nie uciekanie na siłę tylko porozmawianie na spokojnie z ludźmi z WKU co do wyboru jednostki przeważnie tam pracuja ludzie wcale nie wredni i dosc ugodowi więc można sie z nimi dogadac . Ale ostrzegam niezawsze jednostka najbliżej domu jest najlepsza. Czasmi lepiej wybrac jakąs bardziej renomowaną w ktorej mozna sie czegos nauczyć w wiekszosci WKU mozna się dowiedziec co oferują konkretne jednostki a wiekszosć z tych lepszych ma swoje strony internetowe. Ja osobiscie polecam Szczecin i Starogard Szczeciński czyli 12 dywizja zmechanizowana wchodzaca w skałd korpusy NATO Północ wschód tam akurat jest konkretnie.

PS Tsej fakt faktem że jednak tam podle karmią znaczy pod wzgledem kalorii dla normalnego czlowiek odpowiednia ale pod wzgledem smakowych okropnie. Faktem jest ze pierwsze tygodnie to sie chodzi na głodniaka zanim się nie jest na tyle głodnym że wojskowe żarcie już nie przeszkadza.

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 20:57   

to nie problem ze żarcie podłe bo i podłe zjem...chodzi o czas i efekty tego jak jem za szybko, lub w nerwach
Powrót do góry
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 23:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 16:26   

to nieuleczalne i wraz z wiekiem postępujące...
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 21:48   

Haha, przypomniały mi się opowiadania kolgiu brata Smile Dwócg gostków miało wzrok i wszystko ok, ale nie chcieli iść do woja. Wchodzi jeden. Mówi, że jest daltonistą. No to mu mówią, żeby wziął niebieski długopis i się podpisał - zrobił to biggrin Drugi - że coś tam się stało i palcem nie może ruszać. To mu mówią, żeby pokazał, jak tym palcem ruszał przed wypadkiem. I pokazał biggrin
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 22:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oooooostro.. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 22:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nena napisał/a:
Haha, przypomniały mi się opowiadania kolgiu brata Smile Dwócg gostków miało wzrok i wszystko ok, ale nie chcieli iść do woja. Wchodzi jeden. Mówi, że jest daltonistą. No to mu mówią, żeby wziął niebieski długopis i się podpisał - zrobił to biggrin Drugi - że coś tam się stało i palcem nie może ruszać. To mu mówią, żeby pokazał, jak tym palcem ruszał przed wypadkiem. I pokazał biggrin


CO za cioły biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 23:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za sciemnianie przed komisją grozi do 2 lat wiezienia wiec moim zdaniem chyba lepsze wojsko choć ponoć w wiezieniach lepiej karmią

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 23:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i se siedzisz na dupie (gorzej jak ktos ruch woli) i nikt ci nie kaze biegac, chodzic na cwiczenia, itd.. no ale to 2 lata a nie rok..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 23:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wymyśliłem że wyjade za granice Cool .
Mój kolega tak zrobił, przyjechał po pół roku i nikt go się do dzisiaj nie czepia xDD.
Tylko coś tam na granicy go nie chcieli puścić ale jakoś poszło ;D.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |