| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Moje pokręcone i zwariowane życie
Autor Wiadomość
Domi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Maj 2005
Posty: 18
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 11:18   Moje pokręcone i zwariowane życie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Coś wisiało w powietrzu. Od kilku dni tata wracał do domu coraz później. Jak zwykle ściągnął garnitur i włożył krótkie dżinsowe spodenki, które mama w ramach oszczędności kupiła od skośnookich i czarnowłosych Wietnamczyków, handlujących na bazarku przy Wałbrzyskiej. Do tych zbyt młodzieżowych spodenek Tata dorzucił zbyt znoszoną bluzę i cały zadowolony z siebie zasiadł za stołem.
- O, pierożki zrobiłaś - uśmiechnął się do mamy.
- Nie żartuj Grzesiu, kupiłam w Megasamie, nie sądzisz chyba, że w tej sytuacji mam jeszcze czas na klejenie pierogów!
- Pierogi się lepi, nie klei - mruknęłam.
- Jakaś złośliwa dzisiaj jesteś - zauważył Tata.
Nic nie odpowiedziałam. Szykowałam się do ataku. Oni pewnie to wyczuwali i dlatego zaczynali te gadki. Żeby rozładować napięcie i ponownie odwieść mnie od zrealizowania planu.
Tata szybko zjadł 12 pierogów pieczołowicie ułożonych na talerzu przez Mamę.
- Były znakomite, jak zawsze, gdy sama coś gotujesz! - wykrzyknął całkiem bez sensu.
- Przecież słyszałeś, że kupne... - wysyczałam przez zęby, cały czas pamiętając, że nie mogę im się dać wciągnąć w żadną zbędną rozmowę o pierogach czy czymkolwiek innym.
Tata zamyślił się na moment. Wypił szklaneczkę maślanki i skierował swoje niewienne szaroniebieskie oczy na Mamę.

_________________
Czy Wasze życie jest równie pokręcone jak moje???
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Domi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Maj 2005
Posty: 18
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 11:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Teraz, teraz to nastąpi! - pomyślałam podniecona, i oderwałam się od moich pierogów. Ale Tata schwycił jeszcze jabłko i zamiast jeść je jak należy, zaczął je podrzucać.
Nagle to się stało. Podrzucając jabłko, Tata wypowiedział swoje sakramentalne:
- Już???
Na to czekałam. Zerknęłam na Mamę. Spłoniła się, jakby miała 10 lat. Codziennie odpowiadała tak samo.
- Jeszcze nie...
Ale dzisiaj był mój dzień. Postanowiłam, że im nie przepuszczę. Gdy tylko usłyszałam owe ze wszech miar podejrzane już i zanim spłoniona Mama wyszeptała swoje jeszcze nie, zaatakowałam:
- Co już? - spytałam niewinnie.
Moje słowa wywołały zupełnie niespodziewany skutek. Tata zesztywniał z jabłkiem w dłoni. Zerknął na mnie ze zdziwieniem i wolno powiedział:
- Głupie pytanie...
Następnie poderwał się i obiegł stół. Był to hielada wyczynm, viorąc pod uwagę, że odkąd sięgam pamięcią mieszkamy w M-5 na Ursynowie. A kuchnie tu malutkie, oj, malutkie. Jednak tacie się udało. Nic nie strącił ze ściany, tylko przyśpieszył i wykonał jeszcze jedno okrążenie. Mam w tym czasie rzuciła się na puste już talerze i z wielkim łoskotem zaczęła je zbierać.
- Co już? - powtórzyłam twardo, mając nadzieję na szybkie wyjaśnienie tej tejemniczej sprawy.


CO BYŁO DALEJ NAPISZĘ PÓŹNIEJ Very Happy


Czy Wasi rodzice też są jacyś tacy dziwni???

_________________
Czy Wasze życie jest równie pokręcone jak moje???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 19:46   

czy to napewno ty pisałaś?
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HahahahahHAhahha !
Plagiat ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 19:50   

No to chyba jednak nie ona Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |