| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Sataniści...

Czy boisz się Szatana?
Tak
25%
 25%  [ 17 ]
Nie
43%
 43%  [ 29 ]
Nie wierzę że istnieje
30%
 30%  [ 20 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 66

Autor Wiadomość
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Sro 04 Cze, 2003 03:51   Sataniści... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Prawdziwi czciciele Szatana nie zabijają robią to jedynie tzw. pseudo Sataniści których w Polsce jest bardzo wielu w naszej Ojczyźnie nie ma prawdziwego Kościoła Szatana prawdziwa filozofia wyznawców kultu Szatana jest całkowicie odmienna niż chora filozofia pseudo Satanistów Szatana nie należy się obawiać gdyż Diabeł nigdy nie zawładnie Duszą czystą i bez winy a strach jest oznaką nieczystego sumienia nikomu nie radziłbym chodzić do psychologa a jedynie do Kościoła porządnie się wyspowiadać ponaprawiać wyrządzone zło jeśli to nie pomoże wtedy pozostaje faktycznie rozmowa z psychologiem wierzcie mi to nie wstwstyd.
Gorszy wstyd jest moim zdaniem kraść mordować czy gwałcić ale porozmawiać z psychologiem czy nawet psychiatrą?
Siła nasza w Stwórcy Naszym wszystkim którzy boją się Szatana polecam jako modlitwę słowa Psalmisty Dawida
"(...)Pan mnie okryje Swoimi skrzydłami a strachu nocnego się nie zlęknę(...)"

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Cze, 2003 21:54   

Szatan... on zabija, oglądałam wiele programów o tym, jak się wypowiadali ci, którzy odeszli, lecz są i tacy, którzy mordują zwierzęta znam dwa miejsca gdzie się spotykają, u mojej koleżanki w piwnicy i jak się idzie na jedną górę. A sam szatan też morduje, lecz nie zawsze mu to wychodzi, lub tylko atakuje, żeby człowiek wyglądał jak opętany, przeczytaj o Ojcu Pio
Powrót do góry
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Pon 16 Cze, 2003 01:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[teraz po pięciu miesiącach od napisania tego wszystkiego wydaje mi się to bez sensu jakieś takie jałowe zresztą szybko tracę wiarę ale zostawie to może komuś się przyda boshe ale banały szkoda że nie mogę usuwać własnych postów Sad]
Nie napisałem że Szatan nie zabija nie twierdzę iż Szatan nie potrafi być niebezpieczny ale twierdzę iż to nie Szatan zabija ludzi którzy odchodzą
od wyznawców zła robią to ludzie chorzy psychicznie (czyt. Sataniści) niektórzy nawet mogą kontrolować umysł ludzi za pomocą hipnozy.
Odnośnie Ojca Pio to nie trzeba takich dowodów tak daleko szukać przeczytaj dzienniczek Św s. Faustyny Kowalskiej ona też opisuje w jaki
sposób próbował Ją zniszczyć ale tak jak napisałem w pierwszym poście
miała czyste sumienie miała wielką wiarę była osobą czystą duchowo i cieleśnie i Szatan nad Nią władzy nie miał to jest ratunek dla wszystkich którzy boją się Szatana
Szatan osobiście nie może zabić gdyż nie otrzymał na to zgody od Boga ale za to ma władzę odziaływania na psychikę ludzi którzy robią to za niego wszyscy którzy biorą świadomie udział w przeróżnych spotkaniach czy to satanistycznych czy związanych w jakikolwiek sposób z filozofiami wywodzącymi się z Babilonu czyli spirytyzm okultyzm biała i czrna magia ci wszyscy autentycznie narażają się na ogromne niebezpieczeństwo
Radzę młodym i starszym ludziom aby nigdy nie próbowali zgłębiać tych tajemnic Pismo Święte dokładnie mówi co wolno a czego nie V Księga Moj... rozdział 18
"(...) 18:10 - niech nie znajdzie się u ciebie taki, który przeprowadza swego syna czy swoją córkę przez ogień, ani wróżbita, ani wieszczbiarz, ani guślarz, ani czarodziej,
18:11 - ani zaklinacz, ani wywoływacz duchów, ani znachor, ani wzywający zmarłych;
18:12 - gdyż obrzydliwością dla Pana jest każdy, kto to czyni, i z powodu tych obrzydliwości Pan, Bóg twój, wypędza ich przed tobą.
18:13 - Bądź bez skazy przed Panem, Bogiem twoim,
18:14 - gdyż te narody, które ty wypędzasz, słuchają wieszczbiarzy i wróżbitów, a na to Pan tobie nie pozwolił.
18:15 - Proroka takiego jak ja jestem, wzbudzi ci Pan, Bóg twój, spośród ciebie, spośród twoich braci. Jego słuchać będziecie.
18:16 - Według tego, jak prosiłeś Pana, Boga twego, na Horebie, w dniu zgromadzenia, mówiąc: Nie chciałbym już słyszeć głosu Pana, Boga swego, i patrzeć nadal na ten wielki ogień, abym nie zginął, (...)

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny



Ostatnio zmieniony przez BigBrad dnia Sob 22 Lis, 2003 09:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 16 Cze, 2003 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
podany werset jest tylko dla wierzących (to tak na wszelki wypadek aby Deg znów nie poił mnie rozpucholem )

Ja tylko tak Smile
Tak całkiem poważnie, to myślę, że ludzie powinni być otwarci na różne wiary, różne religie, różne światopoglądy. To właśnie czyni człowieka bogatego duchowo. Z dużą uwagą czytam Twoje posty w tym wątku i uważam, że wiele można się dzięki nim nauczyć.

BTW: A Pismo Święte jest nie tylko dla wierzących. Niezależnie od przekazywanej wiary posiada ono również inne wartości.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 18 Cze, 2003 15:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kto z was wogóle czytał Biblię ?

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Czw 19 Cze, 2003 07:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
Kto z was wogóle czytał Biblię ?

Napisz konkretnie o jaką Biblię Ci chodzi bo jeśli o Biblię szatana to nie czytałem i nie będę czytał a jeśli Pismo Święte to możemy podyskutować Smile

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Czw 19 Cze, 2003 11:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Odpowiedziałam w ankiecie - Nie!
To ludzi trzeba się bać a nie Szatana...

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 11:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niewiem jak sie można bac szatana.........
Rozumiem demony itd itp ale szatan ....... on jest zbyt zajęty aby nawet o tobie myslec biggrin więc ni schlebiajcie sobie biggrin
A chodziło mi o Biblkię klasyczną biggrin

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 14:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja niewieże i nieboje się szatana...

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Wto 15 Lip, 2003 01:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:

A chodziło mi o Biblkię klasyczną biggrin

Klasyczna to może być muzyka ale Biblia? Biblia może być Starego i Nowego Testamentu przeróżnych wydań tłumaczeń oraz edycji ale klasycznej nie ma nie było i nie będzie Smile

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BIUST(ola)


Dołączył: 24 Lip 2003
Posty: 6
PostWysłany: Pią 25 Lip, 2003 00:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba ze pisana brailem. A i tej jest kilka wydan.
Poczytajcie o satanizmie w niemczech, albo stanach. To sa cale kartele. Siedza w tym adwokaci, lekarze, prawnicy. Sponsoruja wyjazdy i spotkania

_________________
Lubie zasysac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Pią 25 Lip, 2003 01:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

BIUST(ola) napisał/a:
Chyba ze pisana brailem. A i tej jest kilka wydan.
Poczytajcie o satanizmie w niemczech, albo stanach. To sa cale kartele. Siedza w tym adwokaci, lekarze, prawnicy. Sponsoruja wyjazdy i spotkania

Ta jest ale w Polsce ich niema w Polsce są tylko Pseudo Sataniści
sam nie wiem co jest gorsze Biblia tworzona dla niewidomych też nie jest klasyczna to już są wydania specjalistyczne tak samo ja opracowywana Biblia do słuchania ale zawsze jest to Biblia Starego i Nowego testamentu
Oczywiście występują dzisiaj też odzielnie odzielnie Stary i odzielnie nowy Testament zapomniałem jak się nazywa takie literackie opracowanie...

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 25 Lip, 2003 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie wierzyłam i nie wierzę w szatana. Tzn, nie wierzę w takiego co jest cały czerwony, ma gołą, lśniącą pupę , a na końcu ogona taką żółtą strzałkę (chodzi mi o takiego kreskówkowego szatana biggrin).

Wierzę za to w szatana z biblii i uważam, że na świecie są szatani- a mianowicie są ta (bardzo delikatnie mówiąc) źli ludzie ... Szkoda, że są tacy Crying or Very sad (a, że są nie ma wątpliwości) Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Pią 25 Lip, 2003 17:04   

Jestem blądyna bo nie rozumiem
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Lip, 2003 17:17   

Weronika napisał/a:
Jestem blądyna bo nie rozumiem

To czemu masz na emblemacie szatynkę? (nie myslić z szatanką Razz)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |